Sens życia

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Kto ma co ? Miłość? Ja nie mam miłości i mimo to sądze że warto żyć :D
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Sens zycia to jest to ze jak sie jest bardzo zmeczonym zeby sie połozyc i odpoczac :) dla tekich chwil warto zyc :)
 

nayti

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd...
Nie mam pojecia jaki może być sens ...życie trzeba przezyc jak najlepiej i nie pytac o jego sens
 

mloda_zonka

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród nad Motławą
Sens życia.. ? Pewnie dla każdego jest inny...
Dla mnie...
powroty do domu gdy wiem, że ktoś na mnie czeka..
życie, gdy wiem że ktoś chce bym żyła
skrzypce... muzyka, która brzmi we mnie kiedy kolejny raz smyczek dotyka strun..
sens.. to życie dla kogoś.. dla czegoś.. :)
 

Hernandez

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
ja tam jeszcze sensu nie znalazłem, ale wole sie nad tym nie zastanawiać bo w doła wpadam :D
 

margaryna1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dobre pytanie :)
hmm... sens życia, każdy z nas ma jakiś cel w życiu czasem ten cel nadaje naszemu życiu sens czasem nie ...

zgadzam się że sensem życia jest ciągłe poszukiwanie jego sensu ...
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
sensem w tym zyciu jest doczekanie smierci.

~a tak poza tym, to sensem zycia, jest wszystko co wokól nas ostacza.,
 

Kristophoros

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jaki jest wg was sens życia młodego człowieka w dziejszych czasach? jaki jest wogóle sens życia człowieka? właściwie to powienienem zapytać co może być sensem życia. czy sens życia należy kojarzyć z celami w życiu?
Problem sensu życia dotyczy nas wszystkich.Bez wątpienia jest nim bycie szczęśliwym.Dążą do tego wszystkie religie i ateiści.Problem w tym że żeby być szczęśliwym muszą być spełnione pewne warunki.Moim zdaniem co współgra z tym co widze na co dzień Bóg stworzył nas istotami wolnymi i szczęśliwymi.Nasze szczęście wynikało z celu tj. współżycia z innymi istotami z pracy która nie męczy z rozwoju.W momencie kiedy zgrzeszył człowiek chcąc dorównać Bogu(czego echo słychać w ateizmie czy religiach takich jak buddyzm czy New Age) oderwał się od żródła które dawało mu wolnośc został spętany grzechem i dążeniem do samowywyższenia.Duch egoizmu przeciwny sensowi życia powoduje że czujemy pustke.Błąd wielu religi polega właśnie na tym, w ten sposób że uznają oni prawa i pogłąy ludzkie(np piekło) które kłócą się z logigą której twórcą jest g a jest ona oparta na miłości konkretnej i sprawiedliwości.Jak masz nawet wątpliwości odpisz bo twój stan jest dla mnie zrozumiały.Krzysiek
Jaki jest wg was sens życia młodego człowieka w dziejszych czasach? jaki jest wogóle sens życia człowieka? właściwie to powienienem zapytać co może być sensem życia. czy sens życia należy kojarzyć z celami w życiu?
Jaki jest wg was sens życia młodego człowieka w dziejszych czasach? jaki jest wogóle sens życia człowieka? właściwie to powienienem zapytać co może być sensem życia. czy sens życia należy kojarzyć z celami w życiu?
Problem sensu życia dotyczy nas wszystkich.Bez wątpienia jest nim bycie szczęśliwym.Dążą do tego wszystkie religie i ateiści.Problem w tym że żeby być szczęśliwym muszą być spełnione pewne warunki.Moim zdaniem co współgra z tym co widze na co dzień Bóg stworzył nas istotami wolnymi i szczęśliwymi.Nasze szczęście wynikało z celu tj. współżycia z innymi istotami z pracy która nie męczy z rozwoju.W momencie kiedy zgrzeszył człowiek chcąc dorównać Bogu(czego echo słychać w ateizmie czy religiach takich jak buddyzm czy New Age) oderwał się od żródła które dawało mu wolnośc został spętany grzechem i dążeniem do samowywyższenia.Duch egoizmu przeciwny sensowi życia powoduje że czujemy pustke.Błąd wielu religi polega właśnie na tym, w ten sposób że uznają oni prawa i pogłąy ludzkie(np piekło) które kłócą się z logigą której twórcą jest g a jest ona oparta na miłości konkretnej i sprawiedliwości.Jak masz nawet wątpliwości odpisz bo twój stan jest dla mnie zrozumiały.Krzysiek
 
M

Mia

Guest
szukałam sensu od kilku lat- teraz wiem ze na prózno. sam przyszedł. choc go nie ma znalazł sie. wiem ze to co mówie zalatuje jakims bełkotem ale nie potrafie tego opisac, nie wazne jaki jest sens -wazne ze jest, choc przez nas niedostrzegalny. dostrzegalny jedynie za pomocą poczucia sensownosci swiata i naszych działan.

fuck po raz pierwszy w zyciu mam poczucie niemoznosci wysłowienia sie...
 
Do góry