Rychu Peja SoLUfka "Czarny Wrzesień"

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
Peja na freestyle doprowadził na dno Polskiego króla hh
Peja nie potrafi freestylować, pokazał to w swoich wolnych dissach, zaczynając od turbo turbo tvn'u, kończąc na strupach z dupy.

Bo mnie nie bawi to żeby uzyskać dobry status wśród forumowiczów
Bo byś nie uzyskał, zapamiętaj to, i rzeczywiście, nie wrzucaj swoich, hmm, produkcji.

Jesteś typowym fanem Peji, trudno się z wami kłócić, bo tego nie potraficie. Mimo że Tede był w hip-hopie od początku nie uznajecie żadnych jego zasług. To tak jakbyś tacie powiedział że mu dzieci nie wychodzą. Co jest prawdą poniekąd.
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
prawdą jest to że jesteś tępym debilem który jest tylko mądry w gębie i udaje inteligentnego!! dla twojej wiadomości głupi cepie ja kiedyś słuchałem Tedego ale to było kiedyś a ty jesteś typowym fanem tedego którzy uważają że wiedzą wszystko a tak naprawdę jesteś zwykłym pionkiem!! a i wyje*ane mam w wasze uznanie dla mnie ważne jest to że na ulicy mnie szanują a to czy będzię miał do mnie szacunek koleś z internetu to mi to wisi!!
 

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
Na ulicy mają do ciebie szacunek? Nawet po tych sweet fociach i chwaleniu się czyimiś mięśniami?
Silniejszy możesz być od kogoś tylko rozumem, mięśnie nie wychowują, nie zarabiają, nic nimi nie udowadniasz.

I masz rację, przy tobie uważam że wiem wszystko, was zawsze będę wku**iał, dla normalnych będę spoko.


I jeszcze co do Czarnego Września, jak ktoś tam wyżej zauważył, Peja spiął się przy tej płycie, Tede "miał z niego bekę, tak samo zresztą jak przedtem". Rychu źle ten beef rozgrywa, w jednym kawałku miał: "twoi fani przechodzą na moją stronę", czy coś takiego. No bez przesady, nie można tak lecieć w chu*a. Widziałem co się działo na jego forum, prócz oczywiście fanów (hehe :lol: ) takich jak smoker, większość zaczęła go szanować już tylko za poprzednie płyty. A Tede nic nie stracił i nie straci, prócz ewentualnie zdrowia bo wiadomo, ogr zawsze będzie ogrem.
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
benz tak nawiasem mówiąc to zawsze będziemy po przeciwnej stronie i czy ja i czy ty będziemy mieli o sobie inne zdanie!! ty możesz powiedzieć mi że jestem dno bo mnie nie znasz a ja ciebie i dlatego twierdzę też tak o tobie ale jakie ty masz mniemanie o mnie mam to głęboko, na ulicy ziomki sądzą inaczej i to mnie ciesz a nie opinie forumowiczów i myślę że ty też się cieszysz bardziej opinią braci!!
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Drogi Robercie nie obchodzi mnie twoje zdanie bo ono zawsze będzie negatywne heh. A kto powiedział że diss ma być robiony śmiesznie bo tede tak zrobił?? heh diss to diss i chodzi o dobry pocisk a nie o śmieszne ballady. Stary na jego forum większość opini jest pozytywnych o tej płycie tak że o czym ty w ogóle gadasz heh. Od kiedy na jego płycie jest nuta z utworem "mam bekę" to często tego słowa używacie!! Peja sie spiął bo Tede próbował zniszczyć jego wizerunek w wywiadzie i dlatego!! Ale skąd ty byś miał to wiedzieć heh :lol:
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
a i fotka z mięśniami jest przerobiona na łach ale przecięż takie inteligentne osoby jak ty nie są w stanie się tego domyśleć i jak to mięśniami nie zarabiamy?? a ludzie pracujący w cięzkich pracach fizycznych czym pracują na chleb?? mięśniami czy głową imbecylu!! a i mięśnie są jeszcze po to żeby w realu oklepać i zamknąć te nie wyparzone gęby takie jak twoja!!

ja nie powiedziałem że moje fotki są sweet ale też nie wstydzę się ujawniać swojej twarzy a ty najwyraźniej masz jakieś kompleksy duże że tego nie zrobisz!! i po to jest taki dział jak galeria żeby umieszczać tam fotki inteligentna osobo :lol:
 

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
Nie dla wszystkich szczytem ambicji jest ciężka fizyczna praca. Mięśniami czy głową? No ewidentnie głową nie popracowali wcześniej.
I widzisz kolejna rzecz która nas różni. 'Oklepywaniem', jak to ładnie i prymitywnie nazwałeś, nie załatwisz z nami niczego. Nie zamkniesz tym nikomu ust, wręcz przeciwnie, pokażesz jaki jesteś ograniczony. Skoro podczas rozmowy zniżyłeś się do poziomu neandertalczyka, to znaczy że jesteś psychicznie słabszy od oponenta. I to jest nasze zdanie, nasze czyli ludzi których kojarzysz z telewizji, z biur, ogólnie normalnych dorosłych. Natomiast wy uważacie caałkiem na odwrót, co nam daje satysfakcję.


@Jak już pisałem, takie jest moje zdanie w swojej skrajnej wersji, wyrażam je głównie podczas rozmowy z jemu podobnymi :eek:k:
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nie uważam że jestem ograniczony bo potrafię dać w pysk jeśli ktoś mnie wkurza a wręcz przeciwnie oznacza to że potrafię walczyć o swoje racje a wy potraficie tylko kłapać dziobem że jacy wy to jesteście inteligętni bo słuchaće tedego który śpiewa o hajsie "a nie daje żadnej przeslanki" a jacy my jesteśmy głupi bo słuchamy peji który w piosenkach przeklina i dlatego rysiu to zły chłopak heh ogólnie to ja nic do tedego nie mam tylko wkurza mnie to że najeżdżacie na Peję i dlatego ja cisne też wam a do niego nic nie mam bo w zasadzie to on mi nic nie zrobił i to peja toczy z nim wojne a nie ja!! Może ja nie słucham tedego ale nic złego bym na niego nie napisał gdybyście wy tego nie robili a obrażać Ryśka też nie dam bo jestem jego fanem. I to nie fani ryśka zaczynają jakieś głupi spory tylko wy a skoro to robicie to inny nie bedę też dla was. Człowieku ja wyrażam swoje opinie że Peja dobrze śpiewa czy tam że dobrą płyte wydał a tu zaraz stek komentarzy " jesteś głupi, peja to idiota, idź mu rozłóż nogi psychofanie ... itp" no to stary wybacz ale widzę jak bardzo inteligęcja was przerasta skoro sadzicie takie komentarze ja ani razy nie najechałem Tedego pierwszy dopóki któryś z was nie najechał na mnie w ten sposób!! I z tego co widzę to wy szukacie dymów a nie fani ryśka!!
 

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
ja nic do tedego nie mam
Tak?
Tedzicho ta stara kur*a



jacy my jesteśmy głupi bo słuchamy peji
Nie powiedziałem że słuchasz Peji bo jesteś głupi, tylko 'słuchasz Peji i jesteś głupi', a to różnica



potrafię dać w pysk (...) oznacza to że potrafię walczyć o swoje racje
Prosty przykład: uważasz że 2+2=5, gość w okularach, chudy i oczywiście młodszy od ciebie twierdzi: 2+2=4. Ty mu napie**alasz. Czyli wg ciebie masz wtedy racje bo to udowodniłeś. No rozumowanie barana.


I jeszcze co do tego twojego wywodu bez interpunkcji. Zauważ że my wszystko popieramy argumentami, zaczeliśmy w pokojowy sposób celem normalnej wymiany poglądów. To ty zacząłeś doszukiwać się złośliwości i spinasz się cały czas.
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
po 1
chyba napisałem że jadę tedemu i wam kiedy wy to zrobicie
i stąd ta "tedzicho ta stara kur*a"
po 2
ja nie powiedziałem tego akurat o tobie że powiedziałeś że "jestem głupi bo słucham peji" tylko chodziło mi o ogłół forumowiczów a to był tylko przykład
po 3
"Prosty przykład: uważasz że 2+2=5, gość w okularach, chudy i oczywiście młodszy od ciebie twierdzi: 2+2=4. Ty mu napie**alasz. Czyli wg ciebie masz wtedy racje bo to udowodniłeś. No rozumowanie barana."

- stary widzę że masz zaje*isty tok rozumowania jeżeli ty tak to odbierasz to twoja broszka tylko że mi chodziło o co innego a ty próbujesz coś mi zarzucić !! dobrze powiedziałeś z tym "No rozumowanie barana." tylko że akurat tak jest w twoim przypadku!! I stwierdzam to po tym twoim przykładzie- to jest ziomuś argument dla twojej wiadomości żebyś wiedział jak się argumentuje to co się krytykuje. A po tym co napisałeś to rzeczywiści widzę jaki wy macie argumenty. A i ziomuś tak jak powiedziałem że ja zaczynam wtedy kiedy wy zaczniecie a w tym temacie zaczołeś ty a teraz próbujesz odwrócić kota ogonem!! Ogarnij się ziomek!!
 

Benz

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
225
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Eudezet // Pabianice
smoker tłumaczysz sie jak chłop w sądzie polowym... szanują Cię ludzie ulicy ? :) mówisz o swoich kumplach ? nie wiesz co to znaczy "Człowiek ulicy" nie jesteś nawet w jednej miliardowej tak uliczny jak Twój idol . Jego ego jako Pener Ci odpowiada , chciałbyś być nim . Masz kompleksy że na ulicy nikt Cie nie szanuje bo widze jak bardzo jesteś niedowartościowany i chcesz tu wzbudzać respekt (często używając kłamstw), jednak jesteś na to zbyt cianki bolek.... nawet ta rozmowa pokazuje w jak niskim stadium ewolucji jest twój mózg... twoje teksty , jak to sam określiłeś "bity" (widać jak sie chłop zna) , a mianowicie jeden któy zamieściłeś leży i ryczy żałośnie zasłaniając twarz przed kopami zażenowanych spojrzeń czytających go forumowiczów... dziękuję za uwagę...
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Co to się dzieje, że jeden dzieciak nazywa mnie idiotą, drugi porównuje do dziecka w piaskownicu... Do czego to doszło...

SMOKER, osiagnąłeś szczyt hipokryzji, :cenzura:enia, gadania głupot i napinania się w jednym momencie. Czasem myślę że takim 13-letnim chłopcą powinni zabrać internet. Potrafisz się tylko wyzywać i krzyczeć. Ja już powiedziałem nie musze robić czegoś, by oceniać oceny publcizne. Wg. Twojego rozumowania żeby oceniac politke, musiałbym być politykiem by to robić. Ciekawy tok myślenia. Jak ktoś coś puszcza w obiego, to neich sie lcizy z krytyką, bo dzięki Twojemu myśleniu nie mozemy powiedzieć, że Ważka G jest chujowy, dopóki sami nie nagraliśmy bo byłby to hejting. Od dziś jak będe kogoś krytykował to będe nagrywał jakiś track by nie było "zrób coś lepszego debilu" W Polsce jest może z 10 dobrych raperów z czego wydali oni z 20 dobrych płyt, i Peja ma być niby takim? Weź przestań.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Co robi Adamek walczą pod banderą U.S.A, mieszkając tam i walcząc w połowie dla nich ? Reprezentuje Polskę... bo się wywodzi z Polski hipokryci.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
a co złe ? właśnie, że dobre, bardzo dobre bo nikt tego nie obali. Tak już jest.. reprezentuje bo się wywodzi. Proste
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Jesteś głupi. Udowodnie Ci to, iż da sie to podważyć. Dlaczego? Bo Adamek reprezentuje Polską flage, polskie zwyczaje, język, hymn, kraj. Reprezentuje bo jest cały czas Polakiem. Peja nie moze reprezentowac biedy jeżdząc w BMW bo wtedy JUŻ NIE JEST BIEDNY I NIE MOŻE TEGO REPREZENTOWAĆ. Dziękuje.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
'jestem głupi' ? :) Dzięki, trafny argument który ciężko obalić.. niestety całą resztę zaraz kopnę w zadek.

gdzie jest napisane 'reprezentant biedy musi cały czas być biedny'.. to jest śmiech co wy tu gadacie. TO, że Peja reprezentował biedę i się z niej wywodzi wie każdy. On nawija o swoim życiu czyli o tym musiał.. a dalej co się dzieje ? Peja może być bogaty ale nie wzbogaci się bo musi reprezentować biedę... takie wasz podejście. Myślcie, tym bardziej, że teraz nawija o hajsie bo zarabia i nie udaje biedaka.. nadal jest reprezentantem bo się z niej wywodzi.
Tak się składa, że bieda nie ma flagi, hymnu, języka ( choć slang Peja ma taki jak kiedyś zapewne), zwyczaje ? Na pewno jakieś zostały.
Mówisz, że co ? Że jest Polakiem to reprezentuje. Tak, tyle to, że jest Polakiem nie wyklucza tego, że jest Amerykańcem i może dla nich walczyć. Peja nie może być biedny i bogaty więc jest bogaty bo tak lepiej. Co nie zmienia faktu skąd się wywodzi..
 

Benz

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
225
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Eudezet // Pabianice
Nie no , Munsun ma po części racje... Peja może być uważanym za reprezentanta biedy (sorry, że to tak chu*owo brzmi - reprezentant :D centralnie w opcji dreśnych reprezentantów jotpe xD) , ale przecież jak on tak mówi w ciuchach od sponsorów to jest poprostu niewiarygodny... proste , nie uważam że Peja robi źle, ale osobiście bym tak nie zrobił ;]

tyle... subiektywne zdanie na ten temat , moja osobista refleksja...
 
Do góry