Rychu Peja SoLUfka "Czarny Wrzesień"

RyderGS

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Gliny Małe
Powiem krótko: Tede inteligentnie pokonał Peje. TDF myśli i dał przekonywujące argumenty... A jakie Peja? Jesteś gruby, jesteś ku.rwą, zaj.ebe cię jak cię spotkam i je.bać Pedego bo nie chwali Rycha (wyraził negatywną opinie na facebooku). Oglądałem rano na YT to co pisał Stuq (http://www.youtube.com/watch?v=avBIIvyAVBc&feature=related) i inne takie np. freestyle peji na koncercie o Tedunio gdzie jest co drugie słowo bluzgą, i to jest bardzo głupie... Lubie tego i tego ale Rysiek już kompletnie przesadza!
 

Don gregorio

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Rysiek zmiażdzył Tedego Płyta czarny wrzesień ośmiesza tedego na całej linii.
Peja zamyka ten beef
 
W

wroneczki4

Guest
Peja zamyka? Przecież to Tede napisał, że już mu nie będzie odpowiadał, bo to do niczego nie prowadzi.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Nie ku.rwa tylko, że Peja wytłumaczył wiele ciekawych spraw które poruszał Tede i Tede został zagięty.. przede wszystkim jeśli chodzi o hajs Ryśka, o tym, że Peja był nikim w czasie gdy Tede był już wielką legendą i czym było Slums Attack i kilka innych mniej ważnych aspektów :) . Przygłupowate dissy Tedego tracą na sensie choć nie wszystkie. Ogólnie jednak to Peja zagina Tedego który nie ma co odpowiedzieć... BEEF od początku do niczego nie prowadził ;).
 

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
No to chyba nie rozumiesz tych dissów...
Mówisz że Peja powiedział że był nikim kiedy Tede był legendą. Człowieku, on cały czas wypruwa żyły żeby pokazać że tworzył hip-hop, że był od początku, a tu nagle jakiś gimbus wyskakuje że on był kiedykolwiek nikim. No chyba by cie zabił.
 

Benz

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
225
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Eudezet // Pabianice
Po kilkukrotnym przesłuchaniu obu płyt (i AH24N2 i Czarny Wrzesień) uznaje , że Peja nagrał :cenzura:istą płytę , ale Tede i tak go pocisnął ;] kawałki Peji są podobne jeden do drugiego , Tede nie poleciał wszystkiego na jedno kopyto ;] . Tede zrobił to z humorem , Peja sie spiął . i tyle...


Szkoda że nie będzie roztrzygnięcia w formie freestyle gdzieś na scenie ;] jakaś bitwa zielonogórska czy coś ;] ciekawe jaką mine po tej bitwie mieliby Munsun i Smoker :D
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Myślę że pewnie mina by była jasna czyli zadowolona z tego że Peja na freestyle doprowadził na dno Polskiego króla hh wśród dzieciaków z dobrych domów którym rodzice nie pozwalają przeklinać :lol:
 

Benz

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
225
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Eudezet // Pabianice
oj smoker , smoker...

jest taki serwis na necie któy sie nazywa "YouTube" (czyt. JuTube) :D . Wejdź sobie tam i wpisz "Bitwa Płocka" , jak obejżysz to wpisz "Peja freestyle" i to też obczaj , a teraz weź aparat , idź do lustra , cyknij sobie "słit focie" i wstaw w galerie na forum żebym mógł te mine zobaczyć ;] .


:D "Pisze sie Peja'Vu czyta się Pezia'Vu" :D
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Peja to sobie może freestailowac przed lustrem podczas golenia. Na freestailu TEDE by go tym bardziej zjadł, choć tutaj raczej nie ma sensu o tym mówić. ŻAL MI WSZYSTKICH, KTÓRZY MÓWIĄ ŻE PŁYTA PEJI JEST :cenzura:ISTA. Dobrego rapu :cenzura: nie widzieliście. Pseudo eksperci.
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
stary to tylko jedna z wielu bitew freestyle obejrzyj sobie inne heh mina i tak zadowolona że Tedzicho ta stara kur*a zostałą rozgromiona :lol: a tede nawet nie miał w połowie tyle freestylów co Peja odbył heh tak że nie mamy o czym człowieku gadać!! tak że rób sobie te swoje hiphopolo i człowieku jaraj się tym dalej bo twoje zdanie na temat hh mnie ch*j obchodzi po tym jak usłyszałem twoje kawałki :lol: i śmiać mi się chce że krytykujesz innych i Peje bo sam robisz jeden z największych ścierw jakich słyszałem!! i takie kawałki to sobie możesz grać na dożynkach wiejskich :lol:

a ty eykey się udzielasz a jestem przekonany że dzieciaki z piaskownicy są w stanie z tobą freestyle wygrać!!
(peja vs hiphop) i tam jest o takich jak ty srających w gacie forumowiczach!!
 

RyderGS

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Gliny Małe
Zdziwił byś się wyniku freestylu. Mówisz ,że kawałki Benza są złe? A ty gdzie masz swoje? Z tych tracków co słyszałem na tym forum to zdecydowanie Stereo-Liryka najlepiej wychodzi :) I nie mówię ,że inne kawałki są do bani. Podoba mi się kawałek "mamy to w genach", i nie pisz smoker ,że się podlizuje bo te słowa już są przereklamowane ;P Ty nie masz kawałków. No chyba ,że są i nikt o nich nie słyszał.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
eykey
jesteś idiotą.. oczywiście dobry rap to taki który ci się podoba itd. ogarnij się.. Płyta Ryśka lepsza od płyty tedego.. Paja zamyka beef i przy okazji go wygrywa.
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
człowieku ja mam się wysilać bo jakiś tam benz chciał żebym to zrobił heh chyba śmieszny jesteś!!
moje kawałki słyszało dużo osób a nie robię tego żeby się promować dla innych tylko dla swoich ludzi i dla przyjemności z klimatu na imprach. Bo mnie nie bawi to żeby uzyskać dobry status wśród forumowiczów i nie bede dla takich cieci jak ty coś udowadniał bo mnie to nie jara ziomuś i nie miał bym z tego nawet żadnej satysfakcji bo sam Ryder nie robisz nic dobrego dla tej muzyki a potrafisz tylko jak piz*a na forum krytykować!!

HE HE WIELKI ZNAWCA MUZYKI RYDER HEH :lol:
 

RyderGS

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Gliny Małe
Ale jak jesteś taki dobry to popisz się i zjedź Benza żeby miał gula. No pokaż mi swoje kawałki... chętnie posłucham. Nie jestem znawcą hip-hopu ale krytykuje tak idiotów bo pieprzą brednie
 

Benz

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
225
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Eudezet // Pabianice
Dzięki Ryder za dobre słowo :)

a ty smoker ? ehh.. nie jara cie to , nie jara cie tamto , ku*wa - może ten hip-hop cie nie jara co? weź chlopaku odpłyń ;] zapraszałem cie do walki raz , drugi raz nie mam zamiaru bo to jednak tak jakbym zapraszał baletnice do krumpingu ;] piszesz że robie g*wno ? widzisz , ja robie to centralnie dla siebie , puszczam w net żeby mogli mnie ocenić ludzie bezstronni . ktoś powiedział że mądra krytyka oświeca , głupia gasi... ale twoja jest zbyt słaba zeby wywrzeć na moim ego jakąkolwiek reakcje intelektualną ;] chciałbym posłuchać tych twoich kawałków bo sądząc po tym co piszesz to że tak powiem - w hierarchi dźwięków najwyżej jest dobra muzyka (a kto ją oceni jako dobrą to jest indywidualna kwestia) , później jest ocean przeciętności do którego można zaliczyć wielu "artystów" sceny, do czego zmierzam - dalej jest g*wno , ale jeszcze niżej jest dno... juz wiesz gdzie moge Cie zaklasyfikować na czuja od strony lirycznej nawet nie słysząc jeszcze Twoich kawałków?
 
Do góry