Roznice wiekowe u partnerow

mikosik

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
roznica wiekowa nie powinna grac roli ale nie wierze w milosc 50 letniego goscia do 19 letniej laski ^^
A ja nie wierzę w miłość kobiety młodszej od mężczyzny o 30 lat.
happy.gif

Te 10 lat, to jeszcze okej... : )

Podpisuję się pod tym.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Sęk w tym,że możecie sobie nie wierzyć,ale w życiu wszystko się zdarza.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jeśli ktoś kogoś kocha to rożnica wiekowa nie przeszkadza im znam pary u których różnica wiekowa wynosi ładnych pare lat a mimo to są ze sobą szcześliwi. Jeśli się kogoś na prawdę kocha to ja myśle, że bez różnicy ile on czy ona ma lat i jaka jest rożnica wieku.
 

Parszy

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2012
Posty
23
Punkty reakcji
1
Miasto
Konin
Jeśli ktoś kogoś kocha to rożnica wiekowa nie przeszkadza im znam pary u których różnica wiekowa wynosi ładnych pare lat a mimo to są ze sobą szcześliwi. Jeśli się kogoś na prawdę kocha to ja myśle, że bez różnicy ile on czy ona ma lat i jaka jest rożnica wieku.

Idealista... zadko sie dzisiaj spotyka :)
 

Złota Rybka93

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
96
Punkty reakcji
0
Z moim nowym chłopakiem jesteśmy od niedawna i bardzo się kochamy, mimo, ze jest miedzy nami 8 lat różnicy, ja mam 19, on 27, ale w ogóle tego nie dostrzegamy i nam to nie przeszkadza. Boje się tylko jak zareaguje na to moja rodzina.
Moim zdaniem do 5 lat różnicy to jest tak naprawdę żadna różnica. W przedziale 5-10 już jest, ale do przebrnięcia i niezbyt duża. Jeżeli różnica wynosi więcej niż 10 lat to jest to już dużo i może trochę dziwić otoczenie i bliskich, ale można z nią poradzić. Natomiast jeżeli facet jest starszy od kobiety o jakieś 20 lat lub nawet więcej to wówczas jest to po prostu chore i ja bym nie potrafiła czegoś takiego zaakceptować.
Natomiast jeżeli to kobieta ma być starsza to maksymalnie kilka lat, nie więcej...
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Gdybyś się zakochała to wogóle nie myślałabyś o wieku ,a tym bardziej ,że to chore.Wyobraż sobie,że twój chłopak jest jeszcze o dziesięć lat starszy-co rzucisz go?.Nie zakochujemy się w człowieku ,który ma tyle czy tyle lat -a po prostu w człowieku.
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
jeżeli facet jest starszy od kobiety o jakieś 20 lat lub nawet więcej to wówczas jest to po prostu chore
jeśli prowadzisz pamiętnik, to zapisz sobie swoją opinię na ten temat, kiedy masz 20, 30, 40, 50 lat :D

tak, wiem, słyszałem, podobno po 30-tym roku życia ludzie zamieniają sie w żywe zombi :D
 

kwiateczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem różnica nie ma znaczenia jesli ludzie sie dogaduja i kochaja. Jeśli jest prawdziwa miłosć to jest wszystko.
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
moim zdaniem różnica wieku jest najbardziej widoczna jak jesteśmy młodzi,potem ta granica się zaciera,a to czy związek przetrwa zależy od dojrzałości partnerów,a nie od ich wieku.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
alutka, też tak uważam, ale później nadchodzi chyba jeszcze jeden etap w życiu, gdy ta różnica zaczyna być widoczna: kiedy starszy partner szybciej dosięga starości, zaczynają go nękać różne starcze choroby i niedogodności...
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
A ja, jak i 90% kobiet z mojej rodziny mamy... młodszych partnerów. Mój facet jest ode mnie młodszy o prawie 5 lat. I choć wcześniej umawiałam się wyłącznie ze starszymi od siebie - nigdy nie wychodziło. Teraz wychodzi od dłuuuugiego już czasu. Ale może dlatego, że ja się czuję młodsza niż jestem, a on starszy niż jest, więc spotykamy się gdzie pośrodku ;)

Moim zdaniem wiek nie ma żadnego znaczenia, jeśli uczucie jest szczere. Chociaż facet, który kilka stron temu napisał, że ma 18, a podrywa 13-stkę (oby żart) to już tylko kryminał ;)
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
LovelyCreature, związki kobiet z młodszymi mężczyznami są teraz czymś zupełnie powszechnym :) Ja kiedyś twierdziłam, że nie mogłabym spotykać się z kimś młodszym ode mnie, ale pewnie dlatego, że kiedy tak mówiłam, miałam jakieś 16-18 lat, a wiadomo, że mężczyźni dojrzewają nieco później niż kobiety. Myślę, że w dorosłym życiu naprawdę nie ma znaczenia, który z partnerów jest starszy :)
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
zgadzam się,ostatnio coraz częściej spotykamy takie pary,gdzie ta różnica jest dosyć widoczna.Ale,co kto lubi.
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
mężczyźni dojrzewają nieco później niż kobiety. Myślę, że w dorosłym życiu naprawdę nie ma znaczenia, który z partnerów jest starszy :)
sama sobie odpowiedziałaś - w dorosłym życiu wszystkie kombinacje są dopuszczalne - czyli kobieta niańczy faceta (rownolatek, albo młodszy), jest niańczona przez faceta (facet dużo starszy), albo są partnerami w związku (facet 2-3 lata starszy) :D
 
Do góry