Romantyczny Weekend-gdzie?

I

impresja_switu

Guest
ja widziałam zdjęcia Głęboczka na fejsie, przyznam, że zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Miejsce jak z bajki, ale jak dla mnie też ma ten plus, że można tam nie tylko leniuchować i się relaksować w SPA, ale też można spędzić czas aktywnie, spacery czy spływy kajakowe.
 

ngrzegorzpl

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
za to ja bym chciał opowiedzieć o jednym miejscu w którym ostatnio byliśmy razem, a mianowicie Łubinowe Wzgórze(http://lubinowe.pl/). Bardzo spokojnie, zaciszne miejsce. Na romantyczne spacery wśród przyrody, zwłaszcza teraz w złotą polską jesień, idealne. Pokoje które są do wynajęcia bardzo klimatyczne, co widać na zdjęciach. Ceny atrakcyjne, jedzenie pyszne. Bardzo miło wspominamy tamten weekend, i stwierdziliśmy,że na pewno tam wrócimy jeszcze. Polecam :)
 

andszym

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja jeśli chodzi o romantyczne weekendy to jeżdżę do Zakopanego do Apartamentów Viva Maria - http://www.viva.info.pl
Jest przepiękna panorama całych Tatr, cicho i spokojnie. Wspaniała okolica na romatyczne spacery z dala od zgiełku miejskiego.
 

mario.bros

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
hejka
romantyczny weekend według mnie najlepiej spędzić gdzieś z dala od miejskiego zgiełku ale z kolei w zadbanym miejscu! Z własnego doświadczenia wiem że jednak to gdzie się kwaterujecie powinno mieć poziom bo inaczej cały romantyzm przepada. Ja kiedyś byłem z dziewczyną w Karpaczu na takim kilkudniowym wypadzie i udało się bardzo dobrze;). Tam jest właśnie bardzo kameralnie a jednocześnie można znaleźć hotel na poziomie. My akurat mieszkaliśmy w Mercure, bo polecili mi go moi rodzice. Uwielbiam poranny basen i siłownię więc nie ruszam się w miejsca bez tych udogodnień. Razem spędziliśmy bardzo miłe chwile na spacerach po urokliwej okolicy.
 
D

Domek Babci Gieni

Guest
Witam serdecznie.
Zapraszamy do nas :)))
Często witamy gości u nas w Domku Babci Gieni z ofertami np. dla zakochanych lub weekend we dwoje:)

Do wyboru mamy 6 pokoi każdy z nich jest innym stylu.

Dla zakochanych proponujemy pokoje takie jak :
Pokój 1
Pokój6

Pokój numer 1 jest z łóżkiem wodnym a pokój numer 6 z łóżkiem okrągłym.
Pragnę jeszcze dodać że znajdujemy się w zacisznym miejscu w Szklarskiej Porębie.
Sąsiadujemy z lasem, więc cisza i spokój to nasze atuty.
W jednym z naszych pokoi będzie czekać miła % niespodzianka ;)
Na życzenie organizujemy ognisko, gdzie będzie mogła Pani spędzić cudowne chwile w towarzystwie partnera oraz gwiazd.
Nasz ogród wieczorkiem zamienia się w świetlną oazę:)

Wieczorkiem mogą Państwo sobie usiąść przy naszym kominku lub w salonie wypoczynkowym.


100_6549.jpg


100_6530.jpg


100_6488.jpg


100_6429.jpg


100_6443.jpg


100_6484.jpg


100_6511.jpg


100_3968%201100.jpg


100_5919.jpg


100_4089%201100.jpg


100_3975%201100.jpg


domek%20babci%20w%20nocy.jpg


100_3944%201100.jpg.jpg


100_3929%201100.jpg.jpg


100_3975%201100.jpg.jpg


100_4157%201100.jpg.jpg


100_3993%201100.jpg.jpg


100_3925%201100.jpg.jpg


100_3924%201100.jpg.jpg



Zapraszamy do Szklarskiej Poręby

Domek Babci Gieni pokoje gościnne z łazienkami lub cały dom do wynajęcia w Szklarskiej Porębie.

Nasze filmy są również na Youtube

Film
Posiadamy również domek góralski na wyłączność, również przepiękny :))
http://www.goralek.pl

pozdrawiam serdecznie

Damian

Nasza strona internetowa:
http://www.domekbabci.pl
 

Sportowybazar_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Dla mnie romantycznym miejscem na weekend byłyby góry. Można tam solidnie wypocząć tylko we dwoje a przy tym spędzić też aktywnie czas.
 
N

naplus

Guest
Na romantyczny weekend polecam Szczawnicę.Jest gdzie pospacerować, poszwendać się po niezbyt wysokich górkach, i wyjść do knajpki.
Pokoje Szczawnica a szczególnie pokoje studio są idealne do romantycznego wypoczynku.
d04463905256d053284a09687d9dd60e.jpg


e0aab412399c9a56e3af9ce08333ee28.jpg
 

Brandyy

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tylko nie szukajcie czasem przez Interhome, zedrą z was okropnie.
 
J

jadwinia

Guest
CargO, byłeś w tym Głęboczku? wygląda to ciekawie, strasznie mi się podoba pomysł z tą winoterapią. na razie chce tam rodziców wysłać na weekend i moze potem też bym wyprobowała na własnej skórze..

O to fajny pomysł też na prezent dla jakiejś pary ;) ale samemu też można się wybrać. Z narzeczonym mamy zamiar się wybrać, bo podoba mi się ich oferta i wiem, że mój mężczyzna nie będzie się nudził ;p
 
E

Ejan87

Guest
A ciekawe czy mój dałby się wyciągnąć :D ale widziałam, że mają fajne pokoje dla par. Wszystko wygląda romantycznie i super - nic więcej do szczęścia nie potrzeba :D
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Genialnie jest też w Krynicy w Hotelu Czarny Potok. Najchętniej bym tam zamieszkała. Doskonałe miejsce na ucieczkę we dwoje w krainę luksusu, świetnej obsługi i bajecznych zabiegów SPA. Poza tym mają naprawdę dobrą kuchnię w kilku restauracjach na obiekcie. W niewielu miejscach (a byłam w wielu) jadłam tak smacznie. Sałatka z dyni marynowanej z polędwicą wołową na ciepło podana w koszyku z parmezanem - obłędna! Tu macie próbkę http://hotelczarnypotok.pl/#/restauracje/pl
 

renatka11

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
jak dla mnie dobrym pomysłem na spędzenie weekendu jest wypad nad morze na jakiś spacer bądź nawet rejs ... niby na dworzu jeszcze zimno, ale ci co mieszkają nad morzem bądź często bywają to wiedzą, że takie mroźne powietrze jest równie przyjemne jak latem. No a taki rejs pozwala wyrwać się z codziennej monotonii, odpocząc od pracy itd. Jak dla mnie warto spędzać weekend inaczej niż na fotelu przed TV, chociaż takie weekendy także bardzo lubię... he ; -)
 

mateoaka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
51
Punkty reakcji
3
Ja polecam Wenecję na weekend - dzięki Ryanairowi można się tam dostać i wrócić za groszę, noclegi można dostać również bardzo tanio. Cały weekendowy wyjazd (2-3 noce), nie powinny kosztować więcej niż 500-600 złotych za osobę. ;)
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Romantyczne miejsce na weekend? Dwór Ostoya w Jasionce obok Rzeszowa. Świetne, klimatyczne miejsce, a do tego piękna okolica. Pojechałem tam raz ze swoją kobietą i była niesamowicie zadowolona. W środku panuje arystokratyczny styl, więc goście czują się jak prawdziwa szlachta.
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Romantycznie? Mi się marzy Paryż. Z tanimi liniami lotniczymi, couchsurfingiem może wyjść całkiem tanio. Jednak wymaga to przygotowania. Ale wspomnienia są niesamowite :) Polecam!
 
Do góry