Romantyczny Weekend-gdzie?

mada25

New Member
chcemy wybrac sie z nazeczonym na weekand ale nie wiemy gdzie pojechac?
moze wy macie jakies swoje ulubione romantyczne miejsce?:)

siasia_ck

Użytkownik
Fajnie jakbym wiedziała gdzie mieszkacie, bo tak to polecam Kielce. Ale jeśli chcecie spędzić weekend tylko we dwoje to może jakieś zacisze, albo coś w rodzaju agroturystyki? No nie wiem cvo by Ci tu jeszcze polecić.

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
W Zakopanym pełno ludzi. Polecam Polańczyk w Bieszczadach. Jeśli chcesz dam Ci pare fotek z tamtych miejsc, byłem tam 2 tygodnie temu, naprawde jest gdzie spacerować i są miejsca aby posiedzieć we dwoje i obejrzeć zachód słońca. Ja akurat romantyzowałem się w pojedynke :D.

Łukasz789

Użytkownik
Ja ostatnio byłem z zoneczka w Berlinie na weekend polecielismy aplanuje ja zabrać do Paryża.to wcale nie jest takie drogie jak się wydaje, ajak frajda!

Fridita

Użytkownik
Zdecydowanie polecam wam Paryż. Tam jest tak pięknie! Wydaje mi się, że z Katowic lub Krakowa są tanie linie lotnicze do Paryża... Ale nie jestem pewna...

Pink Floyd

Użytkownik
Ja nie mam konkretnych miejsc, ale lubię się wybierać z dziewczynami do lasów, parków, na wzgórza, pochodzić po plaży.

mała*czarna

Użytkownik
Nom dokładnie ale z romantyzmem kojarzy mi sie imtymna atmosfera,jakieś zaciszne miejsca,kolajce przy świecach... :) takie sprawy ;) aż sie rozmarzyłam. Myśle,że miłoby bylo gdziesik w górach w jakimś hotelu w przytulnym pokoju.

fantasia

New Member
jak na romantyczny wypad to ja poleciłabym Paryż na pewno, może Wiedeń. Ale tu trzeba się nastawić na większe koszty, choćby przez sam dojazd.
A w Polsce to chociażby Korbielów, Polańczyk jak ktoś już pisał...

ulinka

Użytkownik
My spędziliśmy ostatni romantyczny weekend w Bieszczadach w Cisnej, w takim ośrodku, chyba nazywał się Perełka, ale nie pamiętam dokładnie, a rachunek leży gdzieś w papierach. My kochamy Bieszczady, więc byliśmy zachwyceni:) Cudowny klimat...

Do góry