Romantyczny Weekend-gdzie?

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Nigdy jeszcze nie byłam nad morzem zimową porą. Również jestem ciekawa jak to wygląda w taką pogodę. Chociaż wydaje mi się, że dobrą miejscowością na romantyczny weekend w taką pogodę jest Kraków..chociaż Kraków jest świetnym pomysłem w każdą porę roku :)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Kraków jest cudownym miejscem, dlatego też niedawno się tutaj przeprowadziłem :D
Co do romantycznych wypadów polecam Beskid żywiecki lub tamte okolice.
Jak ostatnio z dziewczyną jechałem w tamte rejony trafiłem na fajną stronkę http://nocuj.com.pl/
Jest tam baza prawie 7000 hoteli w całej Polsce więc praktycznie w każdym miejscu znajdziemy jakiś który nam będzie odpowiadał.
 
D

Dorka123

Guest
a co powiecie na popularny ostatnio City Break? Zdarza Wam się myśleć o weekendzie w Paryżu, Londynie czy innym znanym mieście?
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Moim najnowszym odkrycie jest Pojezierze Brodnickie. Ostatnio oglądałam zdjęcia tej okolicy na fb jednego z resortów: http://www.facebook.com/Gleboczek Niesamowite miejsce. Myślę, że na romantyczny weekend jest w sam raz zwłaszcza, że mozna tam skorzystać z winoterapii jak i również urządzić sobie degustację tego trunku :)
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Kraków zdecydowanie na tak :] Świetne miasto ;]
Chociaż może tak jak pisze Dorka warto by pojechać gdzieś dalej ? Może nawet na dłużej niż weekend :]
spam
 
D

Dorka123

Guest
nie każdy może sobie pozwolić na dłuższy wyjazd, wiecie, rodzina, praca itd... ale z doświadczenia wiem, że i weekend wystarczy, żeby podładować bateryjki i nacieszyć się sobą ;) za miesiąc walentynki, może warto już zacząć planować coś ciekawego ;)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
ooo napisałaś o walentynkach i dopiero spostrzegłam że wypadają w weekend.. ostatnie spędziłam w mało komfortowych warunkach, ledwo dożyłam północy! Tak wiało! :p
Plany, plany, plany.. planów brak, a czy ja jako kobieta powinnam się tym martwić ? ;P Ale jakiś wypadzik by się zdał.. ehhh
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Kto nie zna Zamku Książ pod Wałbrzychem to warto wybrać sie tam w maju. Jest mozliwość noclegu w zamku, ale ceny mogą przerażać.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Kto nie zna Zamku Książ pod Wałbrzychem to warto wybrać sie tam w maju. Jest mozliwość noclegu w zamku, ale ceny mogą przerażać.

ja tu żyję feriami a mowa dopiero o maju ?!?

Ten bar na promie jest mocno kuszący :D obawiam się, że mogłabym mieć problemy z odstąpieniem od niego :D
 
D

Dorka123

Guest
a może warto jeszcze zaszaleć w karnawale? inaczej niż zwykle?
może na morzu? http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/rejsy_weekendowe/weekend_bal_karnawalowy
 

marble_cake

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o wyjazd na weekend, to na pewno Toruń, Poznań, Wrocław, Kraków... :) jest tam wiele niedrogich hosteli, blisko centrum :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ostatnio znalazłam świetne miejsce na romantyczny wyjazd. Jest to Pojezierze Brodnickie, a dokładnie Hotel Głęboczek, gdzie można się zrelaksować dzięki tamtejszym zabiegom. Jest to bardzo dobre miejsce na spędzenie wspólnego czasu, a przy okazji na poprawienie swojej urody ;)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
No fajne miejsce, rzeczywiście. Ogólnie wydaje mi się, że pojezierze brodnickie to jeden z ładniejszych zakątków,, gdzie można pospacerować, pojeździć na rowerze czy popływać na kajakach. A jeżeli do tego można sobie zrobić jakieś zabiegi w spa, to w ogóle rewelacja.
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja z moim chłopakiem wybieramy się wkrótce na mazury no ale raczej tam nie odpoczniemy - już sama podróż będzie pewnie męcząca ale trudno. W każdym razie z pewnością na wakacje tam jeszcze zawitamy bo mój chłopak lubi jeziora ;)
 

NataszaMil

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja męża zabieram w długi weekend czerwcowy do Krakowa. Zabukowałam sobie apartament Sweet Romance ;-) ( dzięki stronie www.odkryjkrakow.pl).
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
polinea też słyszałem o tym SPA w Głęboczku. jestem bardzo ciekawy jak wyglądają tez zabiegi z winoterapii. Mam ochotę się tam wybrać pod koniec wakacji, może zabiorę tam moją dziewczynę na weekend z okazji naszej rocznicy.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Ale macie fajne plany :) A romantyczny weekend tak naprawdę można spędzić w każdym miejscu byle tylko być właśnie z ukochaną osobą. Wiadomo - jeziora są bardzo romantyczne i nad morzem jest równie pięknie. Takie miasta jak Kraków, Wrocław, Lanckorona, Kazimierz - też mają niesamowty klimat ;)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
CargO, byłeś w tym Głęboczku? wygląda to ciekawie, strasznie mi się podoba pomysł z tą winoterapią. na razie chce tam rodziców wysłać na weekend i moze potem też bym wyprobowała na własnej skórze..
 

Turystka_ja

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Tak jak ktoś wyżej napisał, romantyczny weekend można spędzić wszędzie, tylko trzeba mieć ukochaną osobę przy boku:) Teraz na jesieni fajnym pomysłem może być Zakopane - mimo że trochę zatłoczone, dla mnie i tak wspaniałe, bo wiąże się z miłymi wspomnieniami:)
 
Do góry