Romantyczny Weekend-gdzie?

Szelerek

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Fajnie jakbym wiedziała gdzie mieszkacie, bo tak to polecam Kielce. Ale jeśli chcecie spędzić weekend tylko we dwoje to może jakieś zacisze, albo coś w rodzaju agroturystyki? No nie wiem cvo by Ci tu jeszcze polecić.


Witam a co ciekawego polecasz w Kielcach bo ja mam nie daleko i bym sie chetnie wybrał tam ze swoja dziewczyna.
Dzieki i pozdrawiam.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Jeśli chcecie jechać gdzieś dalej to polecam Wiedeń, zwłaszcza pierwszą dzielnicę nocą- bardzooo romantycznie :)
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Ja tam wybrałbym się do Sopotu i spędził romantyczny weekend w jednym z hoteli. Tutaj możesz sprawdzić, że naprawdę Sopot ma się czym pochwalić: Sopot Hotele
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja na romantyczny weekend za granicą wyjechałabym do Paryża, a w Polsce do Krakowa. W obu miejscach byłam, w Krakowie nawet mieszkam obecnie;) Jest tu naprawdę uroczo i zaaranżowanie romantycznego weekendu nie nastręcza trudności. Można się wybrać na Kazimierz wieczorem, zjeść coś pysznego w mamma mia (karmelicka) albo indusie (sławkowska)a przespać się w którymś z apartamentów yourplace, bo mają najlepszy standard wyceniony naprawdę niedrogo. Kameralny pobyt, to jest to!:)
 
P

papryka9

Guest
Dodam jeszcze,że można udać się na jakiś super koncert do na przykład harris piano jaz bar:) A co do your place to faktycznie mają bardzo ładne te apartamenty:) W sumie to można stworzyć dosłownie wszędzie romantyczną atmosferę byle tylko osoba z która jesteśmy była odpowiednia:) Reszta to sprawa marginalna
 
D

Dorka123

Guest
mój urodzinowy romantyczny weekend postanowiliśmy spędzić na pełnym morzu, czyli promie do Szwecji, wcale nie jest drogo, a zapewniają mnóstwo atrakcji :) już się nie mogę doczekać :)
Będzie akurat weekend specjalny "Z wizytą u sąsiadów" :)
 

Kacpianek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czy to ten rejs do Ystad? Czytałem o nim i chyba też sie wybiore. Może jest ktoś kto już płyną tymi "liniami" Unity Line?
 
D

Dorka123

Guest
tak, do Ystad :) wypływamy ze Świnoujścia o 13.00 w sobotę 8 maja. Moja znajoma kiedyś płynęła i bardzo polecała, zarówno podróż promem, jak i całą Szwecję, podobno bardzo miły i piękny kraj :)
 

Kacpianek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hm jednak wybrałem Ystad, i popłynę Unity Line. Poczytałem ich ofertę i jest na prawdę bardzo, bardzo korzystna, aż szkoda nie pojechać. Jeśli ktoś ma jakieś info na ich temat to chętnie poczytam. Na romantyczność się nie nastawiam, ale może? Kto wie, jakąś Szwedkę poderwę :)
 
D

Dorka123

Guest
ja się właściwie nastawiam na dobrą zabawę :) podobno imprezy na promie są nieziemskie :D
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Bardzo atrakcyjnym miejscem, na weekend i nie tylko jest hotel Primavera w Jastrzębiej Górze. Bardzo atrakcyjne miejsce, jest co robić, można skorzystać ze SPA, ale hotel oferuje też mnóstwo innych zajęć, które nie pozwalają się nudzić.Moim zdaniem warto wziąć to miejsce pod uwagę, jak będzie się wybierać lokalizację na wakacje.
 
K

kolakoka

Guest
Bardzo fajnym i romantycznym miasteczkiem jest Kazimierz nad Wisłą. Kocham to miejsce i mogłabym tam jeździć jak najczęściej. Mały ryneczek jest przeuroczy, z tą studnią na środku :) Do tego piękna cała okolica.
Kraków też jest romantyczny, jednak jest to już większe miasto, chociaż to też jest plus z tego względu, że wieczorem można gdzieś wyskoczyć na imprezę :)
Xtreme - idź koniecznie na zabiegi do ich SPA :) Są boskie. Polecam Ci masaż czekoladowy, to się nazywało chyba kraina czekolady. Zapewniam, że wyjdziesz stamtąd baaaardzo zrelaksowana
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
oj tam oj tam, jak się jedzie na romantyczny weekend to chyba nie ważne jest to, gdzie się jedzie, ale z kim się jedzie ;)
ale oczywiście sceneria i odpowiedni klimat też są bardzo ważne. Ja np. bardzo chciałabym pojechać na taki weekend do Jastrzębiej Góry i do hotelu Primavera, Po pierwsze dlatego, że mają bardzo dobre centrum spa, po drugie, że hotel jet bardzo blisko morza. Więc można by było iść na romantyczny spacer, a potem zobaczyć piękny zachód słońca, a może i wschód od razu;)
Jak wam się podoba taka opcja na romantyczny weekend?
 
D

Dorka123

Guest
weekend na promie okazał się rewelacyjny i bardzo imprezowy, ale może być też romantyczny, dowiedziałam się, że jeśli ktoś chciałby się np. oświadczyć na promie to można powiadomić Unity Linę i oni zorganizują kwiaty, muzykę i wszystko, co będzie potrzebne :) a potem ślub też można wziąć na promie ;)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
rejs bomba !
załuję, że nie miałam okazji płynąć w lato, posiedzieć na zewnątrz promu, poopalać się, ale myślę, że wszystko do nadrobienia.
chociazby teraz wyprawa na oblany słońcem i zielenią Bornholm w lato :)
http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/oferty_specjalne/rejsy_na_bornholm
 
K

kolakoka

Guest
Ja nie wiem czy bym jakoś długo wytrzymała na promie czy na jakimś statku. Chyba mimo wszystko brakowałoby mi normalnego zejścia na ląd. Jeszcze bym wypadła za burtę i tyle by z tego było dobrego. Wolę leniwe wakacje w primavera spa nad morzem. Wolę oddać się w ręce pań ze spa i poddawać się jakimś zabiegom upiększającym :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
jeśli to miałby być romantyczy weekend to ciekawe co w tym czasie partner by porabiał. Jak dla mnie nie ma takiej mozliwosci, jakmowa o romantyźmie to musi być razem. Podróz promem jest dobra bo komfortowa jesli ktos planuje zabrac ze sobą auto, kierowca moze odpocząć zdrzemnąć się i nabrać sił na dalszą drogę. A dla relaksu na sali przy barze muzyka, śpiewy - hulaj dusza ! :) Dla zmotoyzowaych polecam - pyszna kawa :)
 
D

Dorka123

Guest
a nie zmotoryzowanym polecam pyszne drinki w barze ;) po drugim przestaje bujać ;)
IMG_2770-fo.jpg
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
nie wspominając o szwedzkim stole na promie. tylu pysznosci i smakolykow dawno sie nie najadlam. No i kulinarne specjały szwedzkie głszczą podniebienie :) zresztą mając na promie Pana Mirosława Bobrowskiego – Szefa Kuchni na promie Polonia, zobaczcie jakie cuda potrafi http://www.culinaryart.pl/
 

Attachments

  • IMG_2547-2fo.jpg
    IMG_2547-2fo.jpg
    135,2 KB · Wyświetleń: 40
Do góry