Romantyczny Weekend-gdzie?

Dołączył
3 Kwiecień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja spędziłam z moim narzeczonym najpiękniejsze chwile w Chelwiskach. Niedaleko Warszawy - ok 120-130 km od stolicy. Miejscowość jest bajkowa, naokolo sama natura i co najważniejsze można się tam na nowo zakochać! Tam nie ma co przeszkodzić, a są tacy co i pomagają. W Chlewiskach jest przeurocze miejsce, Manor House - hotel, w którym spędziliśmy weekend. Zdecydowaliśmy się na niego bo jak tylko zobaczyłam zdjęcia pałacu i atrakcji, jakimi hotel dysponuje uznałam że spędzamy romantyczny weekend tylko tam i nigdzie indziej! Mieli w swojej ofercie, możliwe że taki pakiecik jest nadal pobyt dla par (tutaj obsługa, pracownicy zadbali o romantyczny nastrój, kąpiele, kolacje). Klimat był niebywały, nasze uczucia rozpaliły się na nowo, przede wszystkim z szerokim uśmiechem na twarzy i pełną satysfakcją wróciliśmy do domu.
 

Grayna Sosnowska

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja z moim chłopakiem byliśmy na naszą rocznicę na weekend w Paryżu ;) Udało nam się znaleźć tani przelot i hotel na travelbest. Zobacz może i Ty coś znajdziesz.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja z moim chłopakiem często chodzimy na plaże o wschodzie albo zachodzie słońca :) to mi się nigdy nie nudzi zwłaszcza że mieszkam nad morzem dopiero od 2 lat ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Romantycznie jest w Malmo nazywanym skandynawską Copacabaną! Do tego wieczór na promie, szampan, odrobina tańca pod gwiazdami... Nic tylko kochać i być kochanym! A co do Malmo, to tu macie fajnie opisane http://www.skandynawskiewakacje.pl/malmo-miejscem-skandynawskiej-copacabany/

romance-for-two-in-malmo.jpg
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Fajna opcja wycieczki, szkoda, że dziś był ostatni termin, ale widzę na tej stronie jeszcze inne ciekawe propozycje :) ciekawa jestem jak jest jesienią w Skandynawii, czy jest zimno? Nasza polska jesień jest piękna, a tam przy tych wszystkich malowniczych miastach musi wyglądać bajecznie.
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wow. Romatyczny weekend w Sandynawii brzmi świetnie, ale czy na weekend to nie za krótko?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
KotPad napisał:
Wow. Romatyczny weekend w Sandynawii brzmi świetnie, ale czy na weekend to nie za krótko?
GreenKat napisał:
Zawsze można więcej zwiedzać, ale to już kwestia na dłuższy urlop.
Fajna opcja wycieczki, szkoda, że dziś był ostatni termin, ale widzę na tej stronie jeszcze inne ciekawe propozycje :) ciekawa jestem jak jest jesienią w Skandynawii, czy jest zimno? Nasza polska jesień jest piękna, a tam przy tych wszystkich malowniczych miastach musi wyglądać bajecznie.
"Kopenhaga w jeden dzień" z Unity Line - jeszcze można się załapać na wycieczkę w ostatni weekend września lub pierwszy października.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Kurcze, czemu u nas nie ma takich atrakcji.. patrzę co ciekawego w Kopenhadze można robić i od razu ja bym w pierwszej kolejności udała się do Ogrodów Tivoli, może mało romantyczne, ale ile radości..
Dla wyjaśnienia w tych ogrodach znajduje się jeden z najstarszych w Danii, jak i na świecie park rozrywki.
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    85 KB · Wyświetleń: 0

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Sądzę, że dla wielu Polaków zapomina jak blisko mamy do Skandynawii. Wiemy, że istnieje coś takiego jak Legoland, ale myślimy, że leży za górami, za lasami i jedziemy do Disneylandu. Ale to się chyba powoli zmienia.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
ja mam kilka propozycji; wypad do Biebrzańskiego parku Narodowego i zaszycie się w leśniczówce, opcja dla samotników :)

wypad na Hel i przejście plażą do Władysławowa - opcja dla aktywnych

wypad na 4 dni do Turcji - taki przedłużony weekend - dla szalonych i z fantazją :)

wypad na kilka dni do Bułgarii z dojazdem własnym - opcja niskobudżetowa dla ciekawych świata
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
robson12 napisał:
"Kopenhaga w jeden dzień" z Unity Line - jeszcze można się załapać na wycieczkę w ostatni weekend września lub pierwszy października.
Wstęp do muzeum Carlsberga z degustacją w cenie - to skusi chyba każdego faceta. ;)
 

morganastanley

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie jeśli ma to być romantyczny weekend tylko we dwoje - to tylko polskie góry, zwłaszcza jesienią... :) Groupon ma teraz wysyp ofert weekendowych wypadów w Bieszczady, Tatry itd.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
My zazwyczaj weekendy spędzamy w Pl - bliżej, może trochę taniej i zawsze pewność że wróci się na poniedziałek do pracy;P
 

Kamil Tocicki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja moją dziewczynę zabrałem na spontaniczną wycieczkę do RZYMU!
Udało mi się znaleźć tani nocleg i bardzo tanie bilety lotnicze na travelbest i spędziliśmy jeden z najbardziej zwariowanych weekendów ever! ;)
 
I

iwonka88

Guest
romantyczny weekend dla kobiety to spa :D wiecie, zabiegi, masaże, do tego ciche i spokojne miejsce, piękna okolica spacerowa i romantyczne kolacje no i weekend z bajki jak znalazł :D mnie kiedyś zabrano na taki wyjazd do spa nad wodospadem i to na jakiś taki pakiet romantyczny, wiecie winko kwiatki :D no cuda wianki :D
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Fajnie wyjechać do spa, ale chyba mi osobiście bym się tam nudziło. Lepiej coś aktywnego:) Pospacerować, zwiedzać:)
 

karol_cia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja z moim TŻ lubimy pałac żelechów, wspaniała atmosfera i kuchnia, bardzo profesjonalna obsługa. Dla nas idealne miejsce żeby się odciąć i spędzić czas sami w innym miejscu niż wspólne mieszkani
 

ngrzegorzpl

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja ostanio z narzeczoną byłem w pensjonacie Łubinowe Wzgórze koło Nałęczowa. Świetna oferta przygotowana specjalnie dla par. Bardzo miła atmosfera, bogate menu (kuchnia regionalna oraz posiłki dopasowane pod dietę, narzeczona jest na diecie bez glutenu) i mnóstwo atrakcji - w samym ośrodku oraz jego okolicy. Gorąco polecam!
 
Do góry