Robicie zakupy w sklepach internetowych ?

Wellness

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja kupujac przez internet najpierw zastanawiam sie co chce kupic, poznej jaki fundusz moge przeznaczyc na dany zakup, a czasem kieruje sie recenzjami a kupilam w ten sposob pare rzeczy np fotelik dla dziecka, e papieros(dla meza) i wiele innych. Ostatnio kolezanka powiedziala ze zakupila sobie piekna torebke na Franco Morenzo i tak mi sie spodobala ze kupilam taka sama, mam nadzieje ze nie bedzie na mnie zla:)
 
S

serwor

Guest
Elen napisał:
To zalezy co sie kupuje. Ja wole zobaczyc i dotknac na zywo, zanim zaplace za towar.
To sie wlasnie tak robi, idziesz do sklepu, ogladasz jak to wyglada w realu, możesz dotknąc, sprawdzasz ile kosztuje i....... kupujesz w internecie.




Wellness napisał:
, a czasem kieruje sie recenzjami
Tutaj można sie sparzyć, ja tez przed kupnem komórki czytalem recenzje, ba nawet testy i........ teraz żałuję że kupilem to g.....
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Wellness napisał:
ja kupujac przez internet najpierw zastanawiam sie co chce kupic, poznej jaki fundusz moge przeznaczyc na dany zakup, a czasem kieruje sie recenzjami a kupilam w ten sposob pare rzeczy np fotelik dla dziecka, e papieros(dla meza) i wiele innych. Ostatnio kolezanka powiedziala ze zakupila sobie piekna torebke na Franco Morenzo i tak mi sie spodobala ze kupilam taka sama, mam nadzieje ze nie bedzie na mnie zla:)
A ja robie całkowicie na odwrót. W sklepach internetowych robię zakupy bardziej impulsywnie. A jak idę do stacjonarnego to najpierw myślę co chcę kupić i ile na to pieniędzy potrzebuję.

Ale faktycznie zwracam uwagę na recenzje rzeczy tyle, że szukam ich na telefonie jak stoje w sklepie stacjonarnym. Kupując przez internet kompletnie na to nie patrze.

Za to patrze na cenę dostawy, czas realizacji zamówienia i możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru.
 

Wellness

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
serwor napisał:
To zalezy co sie kupuje. Ja wole zobaczyc i dotknac na zywo, zanim zaplace za towar.
To sie wlasnie tak robi, idziesz do sklepu, ogladasz jak to wyglada w realu, możesz dotknąc, sprawdzasz ile kosztuje i....... kupujesz w internecie.




Wellness napisał:
, a czasem kieruje sie recenzjami
Tutaj można sie sparzyć, ja tez przed kupnem komórki czytalem recenzje, ba nawet testy i........ teraz żałuję że kupilem to g.....
Tak to prawda ja kupilam w ten sposob kiedys e papierosa dla meza bo takie oceny dobre bylu a tu klapa wyszla bo wcale taki dobry nie byl ten e papieros. Ale z fotelikiem dla dziecka trafilam, bo jestem bardzo zadowolona

i kupilam torebke ale to byl przemyslany zakup jak zawsze przez internet. Ja ogolnie zanim cos kupie musze sie sporo namyślić:) nie robie tego impulsywnie tak jak ty Piaskownica.
 
K

KentKent

Guest
Oczywiście, że tak – to wygodne, oszczędzamy czas i też pieniądze, bo w sieci są duże niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych. Najczęściej odwiedzam sklepy z prezentami.
 

Dariusz Bogacki

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2015
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja również dość systematycznie kupuje coś online. Bardzo wygodna sprawa, można wybierać bardzo długo i wybór jest nieporównywalnie większy niż w sklepach tradycyjnych.
 

xcmv10

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Oczywiście że się kupuje w sklepach internetowych w tych czasach coraz częściej ! Ja ostatnio siłownie sobie robiłem i kupiłem w ciekawym sportowym sklepie internetowym cześci do siłowni.

Usunięto link z reklamą. ~MacaN
 

xcmv10

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Trzeba zmienić miejsce gdzie się kupuje rzeczy. Ja kupuję modne ubrania tylko i wyłącznie w kodymody.com gdzie mają niesamowity wybór !
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Ehhh ten marketing szeptany coraz gorszej jakości ^^
 

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
Ja najbardziej lubie okres poświąteczny, gdzie ludzie wystawiają nietrafione prezenty. Oj, wtedy można sie obłowić :D Szczególnie jak wystawiają aukcje BCM
 
N

natulka123

Guest
Zwracam głównie uwagę na opinie użytkowników i to jak długo sklep funkcjonuje. Oczywiście im dłużej tym lepiej. Ceny też są istotne. Jeśli są podejrzanie niskie to daruję sobie taki sklep. Chyba, że chodzi tutaj o jakieś sezonowe wyprzedaże jak sprzęt wędkarski na wedkarski.com albo buty letnie w Deichmannie. No to co innego. Duży plus dla sklepu stacjonarnego jest także to jeśli posiadają one swoje stacjonarne odpowiedniki, przykładowo jak te dwa wyżej wymienione
 
I

Ika112

Guest
Coraz częściej kupuję w internecie, bo jest taniej i praktyczniej, rzdko kupuję np. buty i odzież - to wolę przymierzyć ale książki w matrasie czy artykuły szkolne, podręczniki to już norma. Nie stoję w kolejkach w markecie skazana na zakupowy kociokwik.
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Zdarza mi się robić zakupy przez internet, ale są rzeczy takie jak np. buty, ubrania, których nie kupuję nigdy w ten sposób.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Rzadko robię zakupy online, a jeśli już to są to najczęściej książki, czasem coś związanego z elektroniką. Natomiast nie kupuję w ten sposób ubrań.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Duża część osób pisze że nie kupuje odzieży i obuwia przez internet. Czy jest jakiś inny powód takiego stanu rzeczy oprócz tego że nie można przymierzyć tego co się chce kupić? Prowadzę sklep z koszulkami i z chęcią dowiem się jakie są opory przed kupowanie ubrań online.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Kilka razy się naciąłem zamawiając teoretycznie mój rozmiar, który jednak na mnie nie pasował. Na szczęście nigdy nie było problemów ze zwrotem.
 
E

Elen

Guest
Wellness napisał:
Ostatnio kolezanka powiedziala ze zakupila sobie piekna torebke na Franco Morenzo i tak mi sie spodobala ze kupilam taka sama, mam nadzieje ze nie bedzie na mnie zla:)
Zla o co... o torebke? Jak bedzie zla, to zmien kolezanke. :)
 
Do góry