Robicie zakupy w sklepach internetowych ?

karlova

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
Ja też kupuję często sprzęt elektroniczny w internecie, nie tylko ze względu na promocje, ale też dlatego, że w mojej okolicy jest tylko kilka małych sklepów z elektroniką i wybór jest mocno ograniczony.
 

Magda_Topur

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja czzęsto kupuję przez internet z dwuch powodów:
-cena (często lecz nie zawsze niższa :))
-mogę kupić coś co w Polsce nie jest normalnie dostępne :D
 

Arkadii29

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
Bardzo często to cena jest tym, co decyduje o tym, że chcemy zakupić rzecz przez internet, ale pamiętajmy, że e-handlowcy potrafią to wykorzystać. Nierzadko ceny w Internecie są zawyżane. Przykład? Jeśli ktoś się zna na cenach książek, to szybko odkryje na allegro masę akcji sztucznie windowanych z ceną.
 

Fley

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Czy też uważacie że na allegro nie warto zamawiać ubrań? Już któryś raz się na nich zawiodłam, zawsze przyjdzie rozmiar większy albo mniejszy lub też towar nie podobny do tego, który był wystawiony na aukcji. Nie mam czasu na chodzenie do sklepach, a nie chcę co chwilę odsyłać, bawić się w zwroty. Macie jakieś inne ulubione sklepy online?
 

Cegla2

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
W zależności co kupujesz, to allegro nie jest takie złe. Trzeba się tylko dobrze wymierzyć. Sprawa nieco się komplikuje, w przypadku gdy potrzebujesz profesjonalnej odzieży do sportu. Ja dużo jeźdźe na snowboardzie i już kilka razy allegro okazało się złym wyjściem z powodu złej jakości towaru, mimo pięknego opisu aukcji. Od roku czasu wszystkie zakupy robię w lajn.pl we względu na rzetelną obsługę, markowy towar i brak problemu z wymianą, gwarancją.
 

izzzyy

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
Zakupy w internecie to teraz raczej norma. Duża wygoda, często atrakcyjna cena, oszczędność czasu. Ich co raz większa popularność chyba mówi sama za siebie. Ale fakt, trzeba dobrze wczytywać się gdzie, jak i za ile się coś kupuje. Niestety, ale oszustów też przybywa.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Oszustów może i przybywa, dlatego warto kupować w dużych sklepach internetowych, także na allegro.
 

Magorian

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
35
żeby nie trafić na oszustów wystarczy kupować w sklepach działających od co najmniej kilku lat i cieszących się nienaganną opinia (wystarczy zajrzeć na ceneo, czy skąpca) - takich sklepów jest sporo, ale niższa cena u oszusta przyciąga naiwnych i mniej rozeznanych.
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
Jasne, właściwie wszystko mogę znaleźć w sieci i bez problemu w niej zamówić, głównie korzystam z allegro ale rónież ze spkeló specjalistycznych polecanych przez innych :) Bardzo cenie sobie łatwy kontakt ze sprzedającym, zawsze dażę taką osobę większą dozą zaufania :)
 

ZalotnyM

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
buusia78 napisał:
A kupowaliście na fairsquare?
Kupowałem i jestem zadowolony. Ciekawe oferty z rabatami, szybka przesyłka i realizacja. Stały kontakt ze sprzedawcą.
 
O

OmbreClothing

Guest
Rzeczywiście ze sklepami internetowymi bywa różnie, ale to się powoli zmienia. Cenię sobie zakupy w internecie z trzech prostych przyczyn, mianowicie: 14 dni na zwrot produktu bez konieczności podania przyczyny (w sklepach stacjonarnych nie ma takiej możliwości, już nawet ciężko jest tam złożyć jakąkolwiek reklamacje...), DWA: nie muszę łazić po zatłoczonych centrach handlowych, TRZY: w internecie jest większy wybór i często bardzo duże promocje. Poza tym wiele sklepów obok rozmiarów ogólnych wrzuca szczegółowe miary dzięki którym trudno zrobić błąd i wybrać nieodpowiedni dla siebie rozmiar. Bardzo odpowiada mi taka forma zakupów ;)

Warto również sprawdzić kilka sklepów żeby wiedzieć co i kto proponuje. Rzeczywiście na początku zajmie nam to trochę czasu jednak później zakupy w internecie będą wielką przyjemnością :) :)

W moim profilu znajdziecie link do polskiej marki naprawdę stylowych męskich ubrań, zapraszam ;)
 

Holeola

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Przez internet - to tylko sprawdzone sklepy i produkty. Raczej nie zamawiam niczego pod wpływem impulsu.
 

CICKY

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Po piierwsze patrze na ceny sklepu, równie ważne są opinie o sklepie..............Coraz częściej patrze na adres sklepu, bo coraz częściej trafić można na sklep za granicy a wtedy jest dużo dłuższy czas wysyłki no i nie tak łatwo odesłać towar w razie gdyby coś było złe.
 

Lukakos

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Od 8 miesięcy nie byłem w sklepie. Robię zakupy z Tesco. Wygoda, tak samo tanio jak w sklepie a i dowóz pod drzwi i wniesione ciężkie zakupy do domu. Czego więcej chcieć.
 

Kinnetik

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Uwielbiam robić zakupy w necie, chwila i po krzyku:) A w sklepie zwracam uwagę czy sklep jest "przyjazny dla użytkownika". Czy łatwo poruszać się po stronie, czy jest czytelny (nie ma nic gorszego jak tona okienek, reklam, produktów proponowanych i bóg wie czego na stronie głównej), jak wygląda checkout, czy mają konkurencyjne ceny. Przed zakupem sprawdzam również opinię innych użytkowników.
 
S

serwor

Guest
Zakupy w internecie to teraz norma, szybko i taniej niz w normalnych sklepach.
W poniedzialek zamowilem kartę graficzną a okolo 10 rano we wtorek już ją mialem, na stronie DHL widzialem cały czas gdzie ona jest .
 
E

Elen

Guest
To zalezy co sie kupuje. Ja wole zobaczyc i dotknac na zywo, zanim zaplace za towar. I przymierzyc wole. W necie kupuje jedynie ksiazki czasem.
 

Feliks18

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja zwracam uwagę głównie na cenę. Bo o to chyba przecież chodzi żeby było taniej niż w sklepie stacjonarnym. Patrzę też na to czy już tam kupowałam wcześniej albo ktoś z moich znajomych. Ostatnio kupowałam np worki do odkurzacza w sklepie pokpol-elektro.pl. Ogólnie często wybieram zakupy przez internet bo to wygoda i oszczędność czasu.
 
Do góry