Red Hot Chili Peppers

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja bardzo lubie Red Hotów. Ulubione kawałki to m.in. Parallel Universe, Scar Tissue, By The Way, All Around the World, Californication, Snow ... A jakie są wasze ulubione kawałki RHCP ?
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Uwielbiam ten zespół, niestety rodzice nie pozwolili mi pójść na ich koncert, chodź jest tak blisko mnie... no szkoda. Ulubione piosenki "I could have lied", "Around the world", "Slow Cheetah", "Don't forget me".
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
uwielbiam, zachwycam się i w ogóle. na koncercie będę obowiązkowo, w pracy już załatwione 3 dni wolnego. lubiłam ich przed kalifornizacją i po. owszem z ostrego funka zmienili swoją muzykę na bardziej rockową. ale i tak dla mnie są boscy :mmm:
 

Olencja:)

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Koszalin
UWIELBIAM ICH !!!!
Ale niestety nie udało mi się dostać biletów na kącert?

Chce ktoś je sprzedac?
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
kocham, kocham <33
'Fortune Faded', 'Snow', Tell my baby' to utwory, których bym mogła słuchać 24/7.

pozatym Antony <33
 

Lunar_Flower

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
Kocham ten zespół najbardziej na świecie , miałam iść na koncert ,ale tak się dziwnie złożyło ,że nie byłam .
Grają świetną muzykę , chyba nie wiele jest zespołów ,które potrafią tak genialnie improwizować na scenie :)
 

Samuel Eto

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Gdyby teraz sie rozpadli i nie nagrali już żadnej płyty muzyka wiele by nie straciła.Najlepsze lata mają już dawno za sobą
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie zgodzę się. Bez urazy, ale bawią mnie takie osoby, które po maks. trzech pierwszych płytach zaczynają już narzekać na zespół. Szczególnie, że w przypadku RHCP to mocno krzywdzące stwierdzenie. Nadal dobrze grają i czuć ich klimacik-Stadium Arcadium to dobitnie dowodzi. Wielowątkowa tematyka, nawiązania do poprzednich płyt, solówki Frusciante'go czy stary, dobry funk(choćby Hump De Bump). Wszystko to tworzy mieszankę, która stanowczo zespół broni i udowadnia, że panowie mają jeszcze sporo ikry.
 

JoY :)

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ZG
Red Hot Chili Peppers...
To, że zaczęłam ich słuchać wiąże się z pewną historią, choć teraz to wszystko jest i tak nieistotne...
Ale uwielbiam ten zespół ;) Są naprawdę dobrzy w tym, co robią.
 

szeruga

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
Red Hoci to wyjechany zespół.co prawda graja zupenie inna muze niz kiedys ale to zrozumiale trudno zeby stali w miejscu i tlukli to samo. ostatnia plyta za:cenzura:... a no i warto ich pochwalic za tedyski.widac ze nei zaluja na nie kasy bo sa dopracowane niezle i niestandardowe
 

Schneequeen

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię Red Hotów, był wprawdzie czas, gdy ich wręcz uwielbiałam. Bardzo lubię "By the way" i "Dani California" ale podchodzą mi też nowsze piosenki typu "torture me", " make you feel better" "strip my mind" znam prawie wszystkie ich kawałki a nawet mam autobiografię Kiedisa "Blizna". Polecam tę książkę fanom RHCP. Co do samej techniki to powiem tak: Chad Smith i gitarzyści są fenomenalni, Anthony ma owszem ciekawe brzmienie głosu i wnosi do zespołu wiele pozytywnej energii ale moim zdaniem jest najsłabszym ogniwem ekipy. Wystarczy dobrze się wsłuchać w jego głos "na żywo"- miewa lepsze i gorsze dni;)
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Anthony ma owszem ciekawe brzmienie głosu i wnosi do zespołu wiele pozytywnej energii ale moim zdaniem jest najsłabszym ogniwem ekipy. Wystarczy dobrze się wsłuchać w jego głos "na żywo"- miewa lepsze i gorsze dni;)

Prawda czasami podczas wystepow na zywo kiepsko mu idzie spiewanie ale ogolnie nie jest zle, ma charakterystyczny glos, kory swietnie pasuje do muzyki red hotow i to sie liczy ;)
 
Do góry