Red Hot Chili Peppers

gumiok77

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
moim zdaniem ten zespol to legenda i jes na prawde dobry a wy co myslicie
 
K

kfiatushekk

Guest
Legendą rhcp raczej bym nie nazwała. Zespół dobry ale jak dla mnie nie rewelacyjny. Ciekawy klimat. Lubie czasami posłuchać. Nie będe oryginalna pisząc, że najbardziej lubie Californication i Under The Bridge.
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Kórwa ja rozumiem ze masz problemy z pisownia, ale postaraj sie troche bo trzeba sie domyslac o co Ci chodzi. RHCP... 'legenda' to za duzo powiedziane
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
Kórwa ja rozumiem ze masz problemy z pisownia, ale postaraj sie troche bo trzeba sie domyslac o co Ci chodzi. RHCP... 'legenda' to za duzo powiedziane

buahahah :lol: :D :bag:

i kto tu ma problemy z pisownią? :p
 
K

kfiatushekk

Guest
Zdaje się, żę sloniu napisał to ze względu na cenzure.
A tak btw to pisałam wystarczająco zrozumiale. I nie musisz rzucać kórwami.
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Kwiatuszku, ale to bylo do autora tematu, myslalem ze jest to dostatecznie widoczne i ze nie trzeba tego dodatkowo zaznaczac. Master~ czy Ty naprawde uwazasz ze nie potrafie napisac slowa ktorego tak czesto uzywam? Jednak wolalem 'kórwa' niz :cenzura:.
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
Cenzura jest nalozona raczej po to zeby tego typu slow widac nie bylo.
Wiec po jaka cholere kombinowac, zeby bylo widac? Tu sa raczej na tyle inteligentni ludzie, ze domysla sie co kryje sie pod cenzura... (moze sie myle?)
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Aczkolwiek nie na tyle inteligentni aby zauwazyc celowosc pewnych posuniec?
 

gumiok77

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
dobrze sloniu kotku specjalnie dla ciebie bede tematy pisal poprawnie i posty bede sie starac piac poprawnie(ten post zajal mi 10 minut)
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
@gumiok77 swietnie, jeszcze tylko interpunkcja i stosowanie duzych liter na poczatku zdania.
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
Kurde ludzie, ale macie problemy, to miał byc temat o Red Hot Chill Peppers, a nie o tym kto jak pisze....
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
Bardzo ich lubie (chyba moj numer jeden), nie wiem czy nazywanie ich legendą to trafne okreslenie, jesli juz to są żywą legendą :p ; na rynku są juz spory kawal czasu: zaczynali pod koniec lat 70- tych (wczesniej niz ja sie urodzilem :D ), praktycznie kazda piosenka ma swoj klimacik i te najbardziej znane jak i te mniej znane; najnowszy album wg mnie znakomity (na razie jeszcze odkladam pieniądze :p ). Polecam kazedemu kto lubi dobrego rocka (mozna zacząć od plytki Greatest Hits :eek:k: ).
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
sloniu, bądź tak miły i zamknij swą niewyparzoną twarz. Od czepiania się jestem TUTAJ ja i inni moderatorzy. Jeśli masz problemy ze swoim młodzieńczym buntem, to idź na jakiś koncert i się porządnie wyskacz :] Jeśli napiszesz coś co mnie obrazi, będę wówczas skłonna zbanować Cię na przynajmniej tydzień.

A tak btw .. Co sądzicie o najnowszej płycie RHCP "Stadium Arcadium" ?
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
Stadium Arcadium jest super, zreszta jak większość płyt RHCP :)
 
Do góry