Rasizm, napływ imigrantów i inne podobne kwestie

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wiesz? prawdopodobnie pra (kilka razy) dziadek mojej żony należał do frankistów - nie czuje jednak żadnych związków z tym (domniemanym) dziedzictwem
inne wątki jak np. RAŚ to chyba nie do końca związane z tym tematem
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Inne wątki u Wilka mogą się wiązać z problemem tzw piątej kolumny w roku 1939. Podobno polscy Niemcy pomagali wkraczającym wojskom niemieckim w taki sam sposób jak niektórzy (?) żydzi pomagali wkraczającym sołdatom.Rasa panóws przeciwko "bylejakości"...
Te ukryte kolumny szpiegów i dywersantów z rasy semickiej i z rasy panów były zapewne mniejsze od domniemanych, lecz były.
Wiemy jak zachowają się imigranci w razie konfliktu wewnętrznego lub zewnętrznego?
Zdaje mi się, że Wilkowi o to chodziło, a ja obawiam się konfliktów na wielką skalę, jeśli powstanie imperium Europa
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ale znowu daleki kuzyn mojej żony walczył we wrześniu 1939 (odznaczony) przeciwko Niemcom, a był niemieckiej narodowości (rozumował w sposób wcześniejszy niż ideologie XIX i XX wieczne), różnie było
 
M

MacaN

Guest
http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Dania-muzulmanie-w-radzie-osiedlowej-zniesli-obchody-Bozego-Narodzenia,wid,15092486,wiadomosc.html


Proszę. Moje wnioski ? Już po raz kolejny - Europa dla Europejczyków, chyba, że imigranci przejmą NASZE zwyczaje.

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w Polsce, a to jest wina Duńskiej polityki ( staje się to polityką europejską niestety ) pro muzułmańskiej i arabskiej. Przecież oni nas skolonizować próbują, a może spróbujemy u nich taki cyrk odwalić ??? No ? Kto się odważy ? Nikt, bo taką rad wyrżnęliby jak bydło.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
http://konflikty.wp....,wiadomosc.html


Proszę. Moje wnioski ? Już po raz kolejny - Europa dla Europejczyków, chyba, że imigranci przejmą NASZE zwyczaje.

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w Polsce, a to jest wina Duńskiej polityki ( staje się to polityką europejską niestety ) pro muzułmańskiej i arabskiej. Przecież oni nas skolonizować próbują, a może spróbujemy u nich taki cyrk odwalić ??? No ? Kto się odważy ? Nikt, bo taką rad wyrżnęliby jak bydło.

Kraje byłego związku radzieckiego będą ostatnim bastionem "białej cywilizacji" , a ludzie na komunę narzekają :tongue:
 
M

MacaN

Guest
Taka prawda, jednak z powodu naszej biedy niestety. Spokojnie jednak, my mamy mentalność wojowniczą, za dużo osób nam tyłki skopało :) W Polsce Ci muzułmanie nie mieliby życia po czymś takim...
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w Polsce, a to jest wina Duńskiej polityki

Brawo Duńczycy :) To jest właśnie demokracja.


Proszę. Moje wnioski ? Już po raz kolejny - Europa dla Europejczyków, chyba, że imigranci przejmą NASZE zwyczaje.
O i to jest koncepcja, nowym zwyczajem europy są strajki i walki na ulicach o chleb ten zwyczaj przejmie każdy z chęcią.
Ty jesteś Polak więc wypowiadaj się za Polskę a nie za Europę tym bardziej, że kapitalizm to masz od przedwczoraj, a w UE jesteś od wczoraj. Na dodatek potęga europejską Polska nie jest a jej głos interesuje Danię Francję, Niemcy czy Holandię tyle co nic.

Europa dla Europejczyków ...................że imigranci przejmą NASZE zwyczaje.
Nasze to znaczy czyje ? polakom do zwyczajów krajów europejskich takich jak dania Holandia Francja, Grecja, zdyscyplinowane Niemcy jakoś daleko.
Ale masz rację więc zacząć trzeba od siebie i przyjąć zwyczaje potęg europejskich, bo nikt nic z nieznaczącego małego kraju, przejmować nie będzie. No sorry, chyba nie żądasz aby Francuzi np chodzili polskim starym zwyczajem po ulicach w dresach czy adidasach czy w butach do rzucania młotem :) albo w moherach. A może Europa ma przejąć zwyczaj walk w dniach uzyskania niepodległości ? a może prezydenci mają lądować na lotniskach - ruinach nie do użytku. Nie, sądzę, że to polska musi przejąć pewne zwyczaje bo trochę odstaje

I zapytam; co Ciebie obchodzi wewnętrzna polityka Danii ? Sądzisz, że Duńczyków interesuje kaczor i jego polityka albo Rydzyk czy Natanek ? Przyjmij więc nasze zwyczaje europejskie bo polak z ciebie wychodzi, a nie europejczyk -przypomnę, że Dania jako suwerenny kraj może cała przejść na islam jak będzie miała ochotę i g...powinno to kogoś obchodzić - tak mówi europejskie prawo, deklaracja praw człowieka i wiele innych europejskich praw i zwyczajów - Twój jest z kamieniołomów na pewno nie z Europy.


Kraje byłego związku radzieckiego będą ostatnim bastionem "białej cywilizacji" , a ludzie na komunę narzekają

Co ty gadasz przecie kraje byłego ZSRR to w wielu przypadkach rdzenni muzułmanie :) zerknij na mapę Tatarstan, Czeczenia, Inguszetii Dagestan
Dodam , że obecnie na terenie samej Rosji żyje 2 miliony muzułmanów.



Spokojnie jednak, my mamy mentalność wojowniczą, za dużo osób nam tyłki skopało

I nadal każdy prawie kraj w europie może śmiało je skopać włączając w to ruskich
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
lekka psychoza... z drugiej strony demokracja w pełnej krasie - większość decyduje

jestem ciekaw jak wiele trzeba żeby w Europie przemyślano (na chłodno bez zbędnych emocji) dokąd zmierza model tzw. multi kulti i czy aby na pewno sami siebie nie "wydymamy"

migracja ludzi to standard, dzieje się od zawsze, poszanowanie dla cudzej kultury, religii i obyczajów to inna kwestia - równie ważna - ale czy dzisiaj nie mamy już do czynienia z rugowaniem nas z własnej kultury i co gorsza nie jest to robione na nasze własne życzenie?
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
jestem ciekaw jak wiele trzeba żeby w Europie przemyślano (na chłodno bez zbędnych emocji) dokąd zmierza model tzw. multi kulti i czy aby na pewno sami siebie nie "wydymamy"
tylko czego się boisz ? Wiem czego - religii, pod każdym innym względem muzułmanie są tacy sami jak inni ludzie, znam wielu i mam do nich taką samą pretensję jak i do katolików, że wierzą w bajki i robią z siebie gorszych niż są.
migracja ludzi to standard, dzieje się od zawsze, poszanowanie dla cudzej kultury, religii i obyczajów to inna kwestia - równie ważna - ale czy dzisiaj nie mamy już do czynienia z rugowaniem nas z własnej kultury i co gorsza nie jest to robione na nasze własne życzenie?
przesadzasz, co to znaczy być rugowanym, wyrugowano Indian, z kilkunastu milionów zamkniętych w rezerwatach w USA zostało kilka tysięcy, reszta poszła do piachu. Ciekawe co oni myśleli o multi kulti i tych wspaniałych demokratycznych cywilizacjach.

Ja mam inne wrażenie, mam wrażenie, ze jest odwrotnie to europejska kultura ruguje muzułmańską, muzułmanie nie mają nawet wojska - boisz się ich ? przecie to ciągle my do nich strzelamy. Tacy strachliwi są Polacy , że się boją już nawet nieuzbrojonych ? :)
 
M

MacaN

Guest
I nadal każdy prawie kraj w europie może śmiało je skopać włączając w to ruskich

Nie bój się - Turcja Grekom też dokopie, tylko oni im zrobią jesień średniowiecza przy pierwszej lepszej okazji. Na nas się tak nikt nie czai.

tylko czego się boisz ? Wiem czego - religii, pod każdym innym względem muzułmanie są tacy sami jak inni ludzie, znam wielu i mam do nich taką samą pretensję jak i do katolików, że wierzą w bajki i robią z siebie gorszych niż są.

NIE SĄ, NIE SĄ I JESZCZE RAZ NIE SĄ !!!

Może teraz do Ciebie to dotrze - Muzułmanie są FANATYKAMI, którzy za obrażenie ich religii zakopią Cię 2 metry pod ziemią i właśnie dlatego multi-kulti JEST takie niebezpieczne, bo jak nastąpi tu ich religia, to Chrześcijanin będzie PRZEŚLADOWANY, jeśli oni będą mieli większość i władze, to Chrześcijanin, albo ateista będzie rasą PODRZĘDNĄ, będzie jak żyd w III Rzeszy, jak ksiądz dla komunistów.

Jesteś na tyle ułomny, że nie dociera do Ciebie jeden argument, że to są fanatycy ?

Nasze to znaczy czyje ?

To znaczy wolność wyznaniowa, bez narzucania swojej kultury. To znaczy dostosowanie się do przepisów unijnych do których Polacy się stosują, to znaczy nie wpływanie na prawo Unijne, bo to jest NASZE prawo.


więcej twoich tekstów nie warto cytować, bo ty się kochasz w tej kulturze i to widać, ale inaczej będziesz szczekać, jak Ci Arab będzie z karabinem nad głową stał za to, że przyrównasz Allacha do pasterza owiec.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
tylko czego się boisz ? Wiem czego - religii,

Niestety Islam to konstrukt POLITYCZNY.

I tu leży problem z nim który zachodzi o wiele dalej niż katolicyzm którego tez nie lubię ... ale jako ze mam z kim mam mieszkać wokół siebie wybór jest oczywisty
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Nie bój się - Turcja Grekom też dokopie, tylko oni im zrobią jesień średniowiecza przy pierwszej lepszej okazji. Na nas się tak nikt nie czai
Dlaczego mam się bać o Grecję ?

NIE SĄ, NIE SĄ I JESZCZE RAZ NIE SĄ !!!

Może teraz do Ciebie to dotrze - Muzułmanie są FANATYKAMI, którzy za obrażenie ich religii zakopią Cię 2 metry pod ziemią i właśnie dlatego multi-kulti JEST takie niebezpieczne, bo jak nastąpi tu ich religia, to Chrześcijanin będzie PRZEŚLADOWANY, jeśli oni będą mieli większość i władze, to Chrześcijanin, albo ateista będzie rasą PODRZĘDNĄ, będzie jak żyd w III Rzeszy, jak ksiądz dla komunistów.

Jesteś na tyle ułomny, że nie dociera do Ciebie jeden argument, że to są fanatycy ?

he, he przeczytaj teraz powyższe swoje słowa - i powiedz, że nie tchną duchem fanatyzmu :)

To znaczy wolność wyznaniowa, bez narzucania swojej kultury. To znaczy dostosowanie się do przepisów unijnych do których Polacy się stosują, to znaczy nie wpływanie na prawo Unijne, bo to jest NASZE prawo.
Bez sensu, sam sobie zaprzeczasz - podałeś przykład, w artykule który przytoczyłeś, wewnętrznej demokratycznej decyzji państwa, a w zasadzie jakiejś rady osiedla czy gminy tego państwa, nie jest to przykład narzucania jakiś przepisów unii - to Ty, własnie, Ty w tej chwili chcesz demokratycznej suwerennej decyzji, wewnątrz krajowej, duńskiej - powtórzę, a nie unijnej, narzucić swoją wolę wyznaniową, twierdząc, że w Polsce by to nie przeszło i że Dania jest winna - pytam czego jest winna ? To jest własnie Twój fanatyzm, tysiące kilometrów dzieli cie od Dani,i na dodatek tyle masz prawa do wtrącania się do ich rządzenia co oni do polskiego czyli g.....
Tym bardziej , że w Danii jest luteranizm 77 procent ale praktykujących jest zaledwie 2-3 procent, kolejna religią jest własnie islam 3 % kolejną najskromniejszą katolicy to 0,64 procenta.
Jak się chce wtrącać do jakiegoś kraju to trzeba trochę o nim wiedzieć.
Więc co to jest NASZE PRAWO jak piszesz ? Bo Duńczyk luteran - patrząc z jego strony, to NASZE PRAWO to nie kultura czy zwyczaje katolickie jak Ci się wydaj. Dla niego to "kultura luterańska" co nieco odmienna zaś drugą co do wielkości religią w tym kraju jest islam.

Niestety Islam to konstrukt POLITYCZNY.

I tu leży problem z nim który zachodzi o wiele dalej niż katolicyzm którego tez nie lubię ... ale jako ze mam z kim mam mieszkać wokół siebie wybór jest oczywisty

Oczywiście, że polityczny, chrześcijaństwo raczej też polityką nie gardzi - czyż nie ? Na okrągło się wtrąca, na szczęście wpływ już jest znacznie mniejszy niż kiedyś.
I kolejna sprawa - jak tak sobie mieszkasz w tej Polsce, to powiedz ile razy w życiu codziennym w pracy na wakacjach w kinie, na ulicy wtargnęli dramatycznie do Twojego życia muzułmanie ?
Mnie po prostu bawi kiedy ktoś kto tak naprawdę nie ma żadnego problemu w swoim kraju z islamem, a wpiernicza się i chce narzucić swoją, mało ważną wolę, w suwerenne decyzje innych krajów, zwłaszcza Danii gdzie katolików jest 5 razy mniej niż wyznawców islamu.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
jak tak sobie mieszkasz w tej Polsce, to powiedz ile razy w życiu codziennym w pracy na wakacjach w kinie, na ulicy wtargnęli dramatycznie do Twojego życia muzułmanie ?
Mnie po prostu bawi kiedy ktoś kto tak naprawdę nie ma żadnego problemu w swoim kraju z islamem, a wpiernicza się i chce narzucić swoją, mało ważną wolę, w suwerenne decyzje innych krajów, zwłaszcza Danii gdzie katolików jest 5 razy mniej niż wyznawców islamu.

Moja siostra cioteczna przeszła na islam i dobrze wiem jak to wygląda np w sprawie polskiej.

Kiedy są w kraju to zachowują sie grzecznie i otwierają kebaby ( pracują i płaca podatki etc ) , na szczęście jak by było inaczej po prostu dostali by w****dol.
Jak tylko wrócą na swoje tereny ich dzika natura odrazu się odzywa i wypływa na wierzch.

Oni są teologicznie i kulturowo uczeni i maja przyzwolenie na wszelkiej maści ukryte działania na celu propagacji swojej religi.
Bedzie ci mówił i zachowywał się normalnie a gdy tylko znajdzie sie w sytuacji korzystnej dla siebie włoży ci "nóż w plecy"

Tak samo znajomi emigranci , przez dzielnice muzelmanskie sie nie chodzi, a we francji do niektorych dzielnic to nawet policja nie wchodzi ...
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
w suwerenne decyzje innych krajów, zwłaszcza Danii gdzie katolików jest 5 razy mniej niż wyznawców islamu.

Czyli co za 50 lat Kraje Zachodniej Europy beda mialy wiekszosc muzelmanow , stana sie kalifatami i co dobrze bo demokracja ????
Zastanow sie.

Twoje nienaturalne zachowanie w tym wypadku doskonale obrazuje ponizsza parodia.

http://www.youtube.com/watch?v=LPrhfPGEnlg
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Czyli co za 50 lat Kraje Zachodniej Europy beda mialy wiekszosc muzelmanow , stana sie kalifatami i co dobrze bo demokracja ????
Zastanow sie.
Ale zaraz :) to znaczy , że demokracja jest zła ? /abstrahuję od samej wizji typu kalifaty itp.
Napisałeś to tak, że można to podsumować cytatem z "sami swoi" "sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" :)
Demokracja demokracją ale racja musi być po naszej stronie ? To ciekawe co napisałeś. Daje do myślenia. Czyli demokracja jest dobra tylko wtedy, kiedy jest zgodna z ustaloną jedynie słuszną wersją ?
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
Ale zaraz :) to znaczy , że demokracja jest zła ? /abstrahuję od samej wizji typu kalifaty itp.
Napisałeś to tak, że można to podsumować cytatem z "sami swoi" "sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" :)
Demokracja demokracją ale racja musi być po naszej stronie ? To ciekawe co napisałeś. Daje do myślenia. Czyli demokracja jest dobra tylko wtedy, kiedy jest zgodna z ustaloną jedynie słuszną wersją ?

A uwazasz ze demokracja jest dobra w momencie w ktorym wygeneruje kalifaty w europie ??
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
A uwazasz ze demokracja jest dobra w momencie w ktorym wygeneruje kalifaty w europie ??

Pytanie Twoje jest tego typu; czy uważam, że jeśli "demokracja" wybierze na prezydenta Kaczyńskiego to mam chwycić za miecz bo mi się to nie podoba, czy zaakceptować wybór większości ? Albo czy jeśli "demokracja" ustanowi, że mam płacić podatki to mam je płacić, czy nie ? A może czy jeśli "demokracja" podpisuje konkordat z Kościołem, to mam walnąć w to wiązką granatów ? Demokracja jest albo jej nie ma, nie można raz się na nią powoływać, a raz ją fałszować czy ganić. I albo jesteś za demokracją albo przeciw nie da się stać po środku. Demokracja już z założenia jest głosem większości a nie mniejszości czy indywidualnych upodobań. Bo za chwile dojdziemy do tego, że usprawiedliwimy Stalina i Hitlera :) albo dojdziemy do anarchii
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tak, to właśnie problem z rozumieniem słowa demokracja, wiele osób pojmuje to w pawlakowski sposób
A odpowiedź jest prosta, jeśli mieszkańcy zdecydują że ma być kalifat i nie łamie to obowiązującego prawa to ma być kalifat, koniec i kropka
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
tak, to właśnie problem z rozumieniem słowa demokracja, wiele osób pojmuje to w pawlakowski sposób
A odpowiedź jest prosta, jeśli mieszkańcy zdecydują że ma być kalifat i nie łamie to obowiązującego prawa to ma być kalifat, koniec i kropka

Jezeli mieszkancy zdecyduja ze rzadzic ma Hitler i nie łamie to obowiązującego prawa to ma rzadzic Hitler , koniec i kropka.

Trzymanie sie kurczowo idealow kiedy doprowadza nas to na skraj przepasci moze sie tylko zle skonczyc. To samo dotyczy systemu ekonomicznego.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
z tą różnicą że Hitler złamał prawo po przejęciu władzy i tu demokracja się skończyła. To że w Niemczech demokracja nie zadziałała nie oznacza że sama w sobie jest zła. Trzeba po prostu przestrzegać jej zasad i tyle. Jak demokracja spowoduje dopuszczenie takiego Hitlera do władzy to ta sama demokracja ma tego Hitlera posadzić gdy złamie prawo
 
Do góry