Rammstein

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mein Herz Brennt, Rosenrot, Amerika, Ohne Dich, Ich Will, Sonne, Stein um Stein, Mutter- o, taaak :).
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Nie wiem dlaczego, ale strasznie mnie odstrasza, kiedy ktoś pisze, że koocha tak baldzio zespół. To mi się kojarzy z jakimiś popkowymi gwiazdkowymi bojsbendkammi mua.
 

Igor88

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
J-bie
mają swój styl którego sie trzymają...
robią dobrą muzyką choć mieli słabsze momenty...

lubie ten zesþół...
teksty mają niemieckie a wybili sie tak wysoko...

bardzo mi sie podobało jak grali z Apocalypticą...
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Hmm... Czasem słucham...Nie,zebym jakąś fanka ich była,ale piosenki są ok niektóre. Taka piosenka,która najbardziej przypadła mi do gustu to "Benzin"
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
mają swój styl którego sie trzymają...
robią dobrą muzyką choć mieli słabsze momenty...

lubie ten zesþół...
teksty mają niemieckie a wybili sie tak wysoko...

bardzo mi sie podobało jak grali z Apocalypticą...
włąsnie że swojego stylu sie nie trzymaja, pierwsze albumy miały mroczny klimat nawet, raise raise było po prostu nudne, ale ten najnowszy chyba benzin jest po prostu porażką, jak jakas komedia, ja jesli miałbym ich znowu posłuchać to tylko pierwsze albumy
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
rammstein poprostu to juz przezytek :] stali sie mdli i chyba nie jednemu juz sie nie podoba to niemieckie pitolenie
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie no ne plakalbym jakby puscili gdzies znajomi engel, ale jakby zaczeli wystawiac mi ostatnie albumy to bym poradzil poczekac az bede podpity, bo sa zbyt okroopne zeby ich sluchac.
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja uwielbiam Rammstaina...Znam ich wszystkie kawalki...A zespol jest swietny, kapitalnie wygladają,graj , spiewają... Jezeli dowiem sie o jakims koncercie jesli wkoncu zrobia te trase koncertową odrazu jade...Nikt nie robi takich koncertow jak on..nikt ich nie przebije..te plominie fajerwerki ..ognie..stroje...poprostu trzeba zobaczyc..No i oczywiscie teraz czekam na ich 8 płyte<album>...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Lubie ich za ta agresje w muzyce, za te niesamowite koncerty i teledyski. Jednak tym nowsze plyta tym jest gorzej, jakos uz nie ma tej agresywnej muzyki i tekstow. Jest super, ale czegos brakuje w poruwnaniu do pierwszych plyt.
 
Do góry