Rammstein

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Nowej płytki nie słyszałem, ale jakkolwiek lubię nawet Rammstein to trzeba przyznać że oni grają trochę "na jedno kopyto" więc te "echa" które słyszysz są pewnie prawdziwe a nie urojone :)
 

Stahu

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Rammstein był ze mną zawsze w trudnych momentach. Zacząłem słuchać jak byłem w domu dziecka, więc mam sentyment do tego zespołu. Z nowej płyty znam wszystkie utwory na pamięć :)

Najbardziej (z nowej) lubię
Mehr
Wiener Blut
Rammlied
WH
Haifish

a liebe ist fur alle da i ich tu dir weh czy roter sand nie przypadły mi.
 

La Guaje

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
Zawiercie, Śląsk
Nienawidzę Rammsteina, ich teksty są zbyt wulgarne, drażniące i bez jakiegokolwiek szacunku dla kobiet :sexy:

Ale muszę przyznać że uwielbiam jedną ich piosenkę (co jest paradoksalne...) - Engel.
 

psychic

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Po Twoim poście, La Guaje, widać że kompletnie nie znasz twórczości Rammsteina. Faktycznie, może czasem teksty są wulgarne, ale w ŻADEN sposób nie obrażają kobiet. Nie wiem skąd wzięłaś taki pomysł.

Co do tematu, to R+ jest moim ulubionym zespołem. Wg mnie najlepszym utworem jest "Halt"; "Donaukinder"; "Tier"; "Spiel Mit Mir"; "Sonne" etc.
W sumie to kocham wszystkie :D
 

darkoniusz

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Też uwielbiam R+ ale tego starego... Ich najnowsza płyta mi się nie podoba, a z teledyskiem do pussy to totalne przegięcie...

Moimi ulubionymi piosenkami jest Amerika, Moskau, Du Hast i Benzin.

Pozdrawiam
Dar.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Jedzie ktoś do Sopotu w listopadzie na ich koncert?
cool.gif
Nikt? Szkoda :(

Wypuścili dziś nowy teledysk- http://vimeo.com/31836365 :D pomysłowe...
 

winyl

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
133
Punkty reakcji
2
Miasto
śląsk
Ja poczekam jak beda blizej slaska ,najlepsze to Raise sonne,links,mein teil,ich will,amerika,keine lust
 

Kensh

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
28
A ja te lubie :
Rammstein (links, ich will, zwitter, sonne, spieluhr, mein herz brennt, mutter, nebel, adios, mein teil)
 

BlackBerrie

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
2
Trochę nie w temacie Rammsteina, ale cóż :p Co sądzicie o nowym singlu promującym solową płytę Lindemanna z tym z Painu? (Praise abort)
 
Do góry