Rammstein

dociaaa

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja kocham muze Rammstein'a!! Ktoś z was go lubi tak samo jak ja?

hejka wszytskim!!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja go lubie :]
Od niedawna, ale lubie.
 

dociaaa

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
jaką ich piosenke lubisz najbardziej? ja kocham piosenke Moskau
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wiesz zaczęłam słuchać od niedawna.
Lubie Ich will, Rein raus..
I te nowsze.
 

dociaaa

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Aha!! Mi się bardzo podoba teledysk do piosenki ramstein! ten co sie pali na scenie ramstein!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Oooo wiem!
Mój były mi kiedyś o tym opowiadał :)
I sama też widzialam.
 

dociaaa

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ej no czemu nasz jest tu tak mało?? nikt nie lubi Rammsteina? :(

Ja bardzo bardzo lubie Rammsteina i jego muze więc założyłam taki temat ale widze że wy chyba go nie lubicie bo was tu wogule nie ma :( Prosze no napiszcie coś na jego temat czy lubicie czy nie?

Byłam na temacie ,,kto lubi jaką muzyke'' czy coś w tym stylu nie pamiętam jak to sie nazywało :p I czytałam sondy i w niektórych było napisane że lubicie Rammsteina! Ej jak go lubicie to czemu nie chcecie o nicm gadać?? No prosze was wydajcie jakąś opinie czy go lubicie czy nielubiecie a moze kochacie a moze jednak nie nawidzice?? No błagam odowiedzcie!!
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
jeszcze ja, jeszcze ja :D :D :D
ja też kocham Rammsteina :D
dla mnie to istny miód na dusze... ;) uwielbiam stare hity, najnowszej jeszcze nie przetestowałam. Reise, reise, szczerze, to takie sobie. najbardziej z tamtej płyty przypasowała mi piosenka Mein Teil... reszta trochę mniej.. :/
a moja wszechulubiona piosenka to oczywiście Die Sonne. nie ma już drugiej takiej...
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
Ja ich bardzo lubie. Są poprostu świetni i właśnie słucham ich najnowszą płytke
Pozdro :eek:k:
 

agi3330

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Chrzanów
ja ich dosłownie uwielbiam!!! mam wszystkie piosenki, teledyski też i dosłownie uwielbiam sonne, du hast i mein teil to jest zajefajowskie :zakochany: , tak w ogóle to zastanawiałam sie nad wyjazdem na koncercik ale mama sie nie zgodziła żebym sama jechała, bo niestety znam tylko 2 osoby które ich uwielbiają tak jak ja ale oni nie mogli jechać :( a tak poza tym to goście z rammsteina są extra, wspaniali, genialni i w ogole super ;) ich will też jest cudne x)

no i manifestuję "miłość" do Rammsteina tym, że na każdyn forum mam avatarka z ich przepięknym logiem :)) w ogole to w tym momencie właśnie ich słucham :D:D
 

Ćma

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dorcia, jesli lubisz Rammstein - to błagam Cię nie pisz "ramstein" :zly:

A co do samego zespołu - jest świetny! Byłam w lutym w Spodku na ich koncercie, potem w czerwcu na Wuhlheide - było booooskoooo :D
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
za wyjatkiem kilku kawalkow (m.in. o antyamerykanizacji :)) to raczej sceptycznie... nic specjalnego jak dla mnie. natomiast jesli chodzi o klipy to zdecydowanie maja u mnie plusa :)
 
Do góry