Queen

Dark Wanderer

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz City
Musze sie zgodzic z Zetka ze Queen to klasyka sama w sobie jak i legenda.
A do klasyki zawsze sie wraca :eek:k: Wiem to po sobie ;)
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Queen hehe moje życie:D mam wszytki ich plyty cd (orginaly) i plyty winylowe..koszulki..plkaty..heh maniak jest:D tego zespolu queen rules for ever!!


;(;(;(;(;(Płyty CD mam tylko 4 a winylową jedną :( Chciałabym mieć wszystkie, ale aż taką fanką nie jestem, żeby taką kasę wydawać...;(;(;(;(;(
 

Nimloth

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Queen kocham po prostu! Ich muzyka towarzyszy mi od ok. 8 roku życia, i do teraz słucham jej prawie że codziennie. Największy zespół wszechczasów, zdecydowanie. Najbardziej podobają mi sie ich mniej znane utwory, te mniej komercyjne.
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
Oo prosze, temat o Queen:) Freddi geniusz jedyny w swoim rodzaju... Cholera tylko on potrafił stworzyć piosenke, która znają praktycznie wszyscy, nie zależnie od upodobań muzycznych.... Choć komercja nie jest najlepsza.... Jeśli chodzi o mnie to od Queen się zaczęło.... Potem trosze mocniejsze klimaty, ale do klasyki bardzo często wracam:) I kocham :D
"Żeby życie miało smaczek, raz dziweczynka, raz chłopaczek" :D :D :D
 

Heroin

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Klasyka, to jasne.
Ale zespół mi zbrzydł strasznie po kilku nocach spędzonych z przyjaciółką, która jest ich zagorzałą fanką. Queen do snu, Queen na śniadanie, Queen po spacerze, Queen przy kominku (...). Już się wytrzymać nie dało.

Ale posłuchać, posłucham. Z przyjemnością.
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
To ja tam samo mam z Floydami... po kilka godzin dziennie..

a do Queenów to u mnie właśnie odżywa
 

Cisza

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Bardzi lubię i bardzo szanuję. Za ich najlepsze płyty uważam "II" i "A Night At The Opera"
 
J

J.B

Guest
Gdyby nie Queen i Brian May to bym nie grał na gitarce. Queen to dziś klasyka, szczególnie jeśli chodzi o We Will Rock You, jedna z pierwszych solówek, które męczyłem :) Do dziś mi to sąsiedzi wypominają :D Chcoć zespół miał mnóstwo hitów, Who Want To Live Forever wymiata - za muzykę, klimat i tekst.

Na youtube jest fajny dokument: http://youtube.com/watch?v=4eoxknrfBZ8&amp...ted&search= są wszystkie części.

Pozdro!
 

Aurora

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Queen!
<pada na twarz>
Jezus, kocham :D
Był w najgorszych i najlepszych chwilach mojego życia. Mniam.
 

chaplin

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Made In Heaven
Bez Freddiego to już nie Queen, ale legenda pozostanie legendą. Dla mnie Queen to najlepszy zespól rockowy, po prostu w ich piosenkach każdy moze znaleźć coś dla siebie.
 

natus

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Katowice
ja Queen osobiście bardzo lubie i przede wszystkim SZANUJE.
aj, dobrzy są.
i legendą będą.
i w historii są ^^
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
hehe queen ostanio...hehe dosyc dawno jak wosp byl w szczecinie z wielkim zapalem czekalem na zespol lord ktory zekomo mial spiewac znane i lubiane utwory queenow...nadeszla chwila wylatuje ludek...podobny z ubioru do fredka i jest muza..leci...i uslyszalem glos goscia...on kaleczyl...on obral fanow queen..tego nie dalo sie sluchac...tak na boku do plyt cd i vinyli doszlo jeszcze 2x plyta dvd jedna z wywiadami zespolu quuen i teledyskami 2 z WEMBLEY:) tak na boku ta kolekcje zbieralem 9 lat:p
 
Do góry