Queen

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Queenmania dość fajnie gra klasyki :eek:k:

http://www.youtube.com/watch?v=gLeWbx42cAQ

:eek:k:
 

Syachu_

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Queen owszem lubię a szczególnie piosenki takie jak Innuendo, We are the champions, Bohemian rhapsody i w sumie jeszcze kilka innych bym wymieniła, jednak mimo wszystko jakąś wielką fanka nie jestem i mogę bez nich przeżyć;)
 

Michluk3

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Rybnik
Jestem WIELKIM fanem Queen, a konkretnie wokalisty Freddie'go Mercury'ego :eek:k: Mam ich wszystkie płyty BB) xDD Tylko szkoda, że nie można ich usłyszeć w pełnym składzie :( , było by to naprawdę niesamowite przeżycie - Freddie latający po scenie, Brain wymiatający w solówkach, John skaczący z basem i Roger z pałeczkami za swoimi garami :ppp
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Queen to świetny band. Nie mogę napisać, że jestem fanatycznym fanem, bo średnio ich znam, ale to nie zmienia faktu, że bardzo lubię. Największy atut zespołu to niesamowicie charyzmatyczny Freddie i jego powalający głos. A muzyka to balsam dla uszu. Z piosenek to najbardziej przypasowała mi 'Another One Bites The Dust', jest taka prosta, a idealnie wlewa się w słuchacza, po prostu kwintesencja tego czym powinien być dobry kawałek. :eek:k: No i 'Łiła Łiła Łakiu' też jest niezłe (wiem, moja pisownia to profanacja :lol:).
 

MacPhisto

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Queen to jeden z najlepszych zespołów w historii muzyki, prezentują piękny, klasyczny rock.
Polecam posłuchać mniej znanych kawałków, nie tylko świetne choć oklepane ,,We are the champions", ,,We Will Rock You" czy ,,Show Must Go On". Jeśli ktoś lubi ,,Bohemian..." to niech zapuści sobie ,,The March of the Black Queen" z płyty Queen II lub fenomenalne ,,Innuendo" z płyty pod tym samym tytułem

No i oczywiście polecam wszystkim zapuścić sobie jakiś ich koncert na żywo, ,,Wembley" ,,Live at the Bowl" lub chociażby legendarny występ na Live Aid. Freddie wyprawia niesamowite rzeczy ze swoim głosem i wprost emanuje energią.
 

-User

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Tak, Queen to naprawdę legendarny zespół, a głos Freddiego jest bardzo charakterystyczny.
Ja osobiście uwielbiam utwór Bohemian Rhapsody.
 
Do góry