Queen

Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Jestem bardzo ciekawa czy są na świecie ludzie którzy podobnie jak ja nie mogą żyć bez Queen. Wpisujcie swoje komentarze na ten temat, a jak ktoś potrzebuje informacji na temat zespołu, to piczcie na klaudialegnica@wp.pl
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
Queen... dla mnie to klasyka i legenda. chociaż znam tylko kilka ich utworów stwierdzam, że Freddie stworzył swój własny, inny styl w Rocku. chwała mu za to :)
 

Justyna...

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...
Znam ich kilka utworów i bardzo mi się podobają. :)
mozna powiedziec że lubie Queen ;)
 

adamson1985

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
zespol wszech czasow jak dla mnie 20 lat na topie tyle prawie 15 po smierci woklalisty a nadal maja wiernych fanow
 

white_queen

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
ej jak chcecie pogadac o Queen to zapraszam na www.forum.queen.pl , a nie tutaj na jakims badziewnym forum piszecie o Krolowej :p
A wracajac do pytania,to nie lubie Queen-ja KOCHAM Queen:D!!
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
Ja generalnie lubię ten zespół mają naprawdę wiele dobrych kawałków, nie tylko tych znanych. Freddie był genialnym muzykiem o niesamowitym głosie.

Widzę że dawno nikt tu nie zaglądał...
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
Innuendo, I Want to break free, Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga... Mógłbym wymieniać jeszcze wiele utworów które baaaardzo lubię. A The Show Must Go On jest zdecydowanie uwieńczeniem działalności zespołu, w końcu powstał niedługo przed śmiercią Freddiego
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
Queen hehe moje życie:D mam wszytki ich plyty cd (orginaly) i plyty winylowe..koszulki..plkaty..heh maniak jest:D tego zespolu queen rules for ever!!
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
no, no :) podziwiam i odrobinkę zazdroszczę ;) ale pewnym jest że nadejdzie ten czas że skompletuję płytotekę oryginalną, bynajmniej CD bo z winylami pewnie krucho może byc...
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
hm... zyc bez Queena moge ;]
ale lubie ;]

Tata dosyc sporą kolekcje płyt ma...
Winyle sprzedał x//
 
Do góry