Queen

misiolek

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Dzierżoniów - miasto pieniędzy i sexu (G.Markowski
Queen to specyficzna muzyka ... dzięki talentowi "Fredka" naprawdę brzmieli świetnie. Dzięki koncertom na wembley i powstanie stadium rocka też w jakiś sposób ich utrwaliło w historii.
Świetny zespół, piękna muzyka - Queen :)
... Szkoda, że to już więcej nie wróci ...
 

Gamgee

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mój starszy brat wprost szaleje za queen, ja natomiast słucham od czasu do czasu, zwłaszcza kiedy wraca do domu.
osobiście wolę muzykę z lat 60' & 70', ale przyznaję, że freddie niewątpliwie był muzycznym geniuszem.
 

chengzi

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Uwielbiam ich. Ale przede wszystkim Freddiego. Jestem totalną fanką. Nie ma dnia żebym nie słuchała kilka ich piosenek nie obejrzała teledysku.
Mama wszystkie płyty. Po prostu nie mogłabym bez nich żyć!
Pozdrawiam takich fanatycznych fanów takich jak ja!

Mam pytanie jaka jest wasza ulubiona piosenka Queen?? Która zbudziła w was największe emocje??
 

baby~dirty~nc

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Nibylandia
tak, tak kochani to klasyk.
Nie zebym kochała bez pamieci ale uwielbiam ich piosenki.
Mam od mojego taty oryginalne, jedne z pierwszych w Polsce KASETy, tak tak kasety, nie tak jak my wychowani, przyzwyczajeni do PŁYCIW CD ;]
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Mają kilka fajnych piosenek. Ale specjalnie za nimi nie szaleje :p
 

SMn

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
BB
Kiedys szalale za nimi jak poje*** , ale przeszlo mi ...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bradzo zapoznany z ich twórczością nie jestem, jednak obowiązkowe kawałki znam. Dobre, ale nie porywa mnie specjalnie.
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
fanka queen :D i to z legnicy :D
zespół świetny, muzyka świetna, jednak na razie dla mnie na pierwszym miejscu jest pink floyd :D
chociaż brian may też umie pokazać klasę :D
 

słomka22

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kapela bez której nie można wiedzieć co to dobra muza, ale również Pink Floyd!!!
 

Mggła

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie żebym zaraz nie mogła bez nich żyć, ale bardzo lubię.
Queen to dla mnie przede wszystkim Freddie Mercury. Jego cudowny głos, wczucie w tworzoną muzykę.
Uwielbiam szczególnie "Bohemian Rhapsody"

Czwórka ludzi grała świetną muzykę przez około 20 lat swojego istnienia i to mi wystarcza, poza tym ich muzyka była tak różnorodna, że to przechodzi wszelkie pojecie...
IMO ich fenomen polega przede wszystkim na tym, ze nie tworzyli tylko muzyki. Tworzyli cos na rodzaj spektaklu. Zwlaszcza w pierwszych latach dzialalnosci- odopwiednio dobrane stroje, klimat oraz aranzacje utworow. Maja wspaniala historie, wiele trudow pokonali, no i to tragiczne zakonczenie znane chyba kazdemu..


Amen.
 

Kaora

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Queen to jeden z moich ulubionych zespolow. Grali naprawde dobra muzyke i mieli wlasny styl. Szkoda, ze to juz sie nie powtorzy.
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Queen jest super! Lubie czasem posłuchać! Zwłaszcza Bohemian Rapsody, One vision, Heaven for Everyon itd.
 

ulrich147

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Byli fantastyczni, Freddie był niemalże genialny, a "Princess of the universe" to mistrzostwo świata.
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Byli, dalej są gdzieś w naszych sercach... bo któż by nie znał "We are the Champions" zna to każdy ale niewielu zna wykonawcę, Tak "Princess of The Universe" też jest klasykiem jeśli o rock chodzi. Queen jest genialny.

No i co mi się najbardziej z nimi kojarzy :
'We will we will rock you'
 

Waaning

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Biała Podlaska
Mi szczególnie utkwiła w pamięci ich piosnka nagrana w duecie z Davidem Bowiem "Under Pressure". Przy finale piosenki zawsze chce mi sie ryczeć "give love,give love...", a freddy to tak charakterystyczny facet, że jego się nie zapomina :D
 
Do góry