pro-ana

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Będzie, będzie KAtarynka.
POomysl sobie, że ja i tak mam gorzej, od mojego więcej zależy.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Anot ak ale Ty będziesz miala czas zeby się do tego przygotować ja już za duzo go nie mam :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hehe dzięki :) Jutro human, to będzie proste. Z mat-przyru tylko geografii się boję :/ Ale będzie dobrze, prawda? :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja matmę uwielbiam i jej się kompletnie nie boję. Łatwe jak dla kogo :p Dla mnie pestką jest biologia, chemia, fizyka, matma, angol, polski, muzyka, w-f. A gegra, historia, ruski to czarna magia :/
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja matmę uwielbiam i jej się kompletnie nie boję. Łatwe jak dla kogo :p Dla mnie pestką jest biologia, chemia, fizyka, matma, angol, polski, muzyka, w-f. A gegra, historia, ruski to czarna magia :/

Nawet nie przyznam się ile mialam z części mat fiz... tak malo ze wstyd za to z humana bylo super :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ehh u mnie na świadectwie będzie teraz 3 z fizy, 3 z chemii i 2 z matmy....
A reszta same 4 i 5 :) Ale nie przejmuję się tym jakoś :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dobra dobra :p Po przejrzeniu odpowiedzi z gazeta.pl w najlepszym przypadku będzie 47 pkt, a w najgorszym 42, zależy jak ocenią mi zadania otwarte. Także nieźle chyba :)
No więc co, wracamy do tematu? :D
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Ola i tak masz świetne oceny a ścisłymi przedmiotami sie nie przejmuj szkoda nerwów :)
Kataryna co tak nisko siebie cenisz co?? Daj se na luz a będzie wszystko oki i napewno będzie więcej punktów niż 40 czy 50 :)
Asiekwil już wracamy do tematu :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Oj fakt, ja tu niby moderator, a sama OT zrobiłam :D

Więc co tam jeszcze powiecie na temat pro any?
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Od razu z góry przepraszam ale nie czytałem wszystkich stron,ale nasuwa mi się jedno pytanie, mianowicie czy stosując tą dietę nie ma się obniżonego nastroju i zaniżonej samooceny? Tzn. rozumiem, że stosuje się ją w celu "dotarcia" do upragnionej sylwetki, wagi ciała i rozmiarów ale czy w międzyczasie nie jest tak, że widząc mozolne efekty, rygor tej diety i swój ideał to nie tworzy się w głowie stan depresyjny? Chodzi mi o to czy stosując tą dietę tak przy okazji nie skazujemy się na melancholię? Rozumiem, że to nie tylko dieta ale też sposób na życie, wręcz pewien rodzaj filozofii życiowej i tutaj mam drugie pytanie co jak się ten upragniony ideał osiągnie? Wtedy już się przecież dalej nie odchudza, jedynie podtrzymuje a wydaje mi się, że pro-ana nastawiona jest na odchudzanie nie podtrzymywanie, więc jak wtedy pogodzić filozofię pro-ana z realiami?
 
Do góry