pro-ana

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie, nie chodziło mi o wypchanie watą, bo to by powiewało fałszem :p Chodziło mi o wydymanie brzucha, no wypychanie go, wiesz, o co mi chodzi? W sensie, że ja go wypycham powietrzem, a nie watą. ale to na długą metę nie zadziała, potrzebuję czegoś innego... To ja może oddzielny temat założę, co o tym myślisz?
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ola, dążenie do perfekcji w każdej dziedzinie życia to JEST CHOROBĄ. To może prowadzić tylko do zaburzeń psychicznych, bo NIKT nie jest perfekcyjny we wszystkich, ani nawet w większości dziedzin życia. Ta pro-ana nawet jeśli to nie choroba, to "bawienie się w chorobę". To tak jakbym stwierdził: będę balansował na granicy alkoholizmu bo to taki styl życia. Jak możesz twierdzić, że osoba, która tak jak ty będąc chuda jak szczapa uważa się za tłustą, może coć takiego kontrolować? Twoje problemy leżą w twojej psychice a nie tuszy. Jestem pewien, że jesteś wspaniałą dziewczyną, w której życiu w pewnym momencie coś nie zagrało i wpadłaś w pułapkę. Moim zdaniem swoim zachowaniem robisz krzywdę sobie i innym, bo propagujesz ten "styl życia". Gwarantuję, że możesz być szczęśliwa bez odchudzania i powtarzam, że problem nie leży w kilogramach. Przykro mi się robi, kiedy fajne dziewczyny pakują się w takie bagno...

Qon wcale nie twierdzę, że mój problem leży tylko i wyłącznie w kilogramach.
Tylko widzisz Qon ze mną jest tak, że ja jestem cholernie ale to wręcz przesadnie uparta i ambitna.
Ja po prostu jak się uprę to jak osiołek, musi tak być i koniec. Zdaję sobie jednak sprawę, że mnie to wyniszcza, gdyż niektóre rzeczy chcę osiągnąć za wszelką cenę.
Ale jeśli chodzi o odchudzanie, to nie rozumiem jak możesz twierdzić, że jestem chuda jak szczapa skoro mnie nie widziałeś? Naprawdę, wierzcie mi, tak naprawdę nikt z Was mnie nie widział. Kilka zaufanych osób ma jedynie moje zdjęcie (nie to co jest w galerii) ale zdjęcie to nie to samo co real.
I ja widzę dobrze. A widzę, że jestem najzwyczajniej w świecie gruba.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ale jeśli chodzi o odchudzanie, to nie rozumiem jak możesz twierdzić, że jestem chuda jak szczapa skoro mnie nie widziałeś? Naprawdę, wierzcie mi, tak naprawdę nikt z Was mnie nie widział. Kilka zaufanych osób ma jedynie moje zdjęcie (nie to co jest w galerii) ale zdjęcie to nie to samo co real.
I ja widzę dobrze. A widzę, że jestem najzwyczajniej w świecie gruba.

Nie pamiętam już na jakiej podstawie tak stwierdziłem. Zdjęcie w avatarze to nie ty? W każdym razie sądząc po zdjęciu w galerii zdecydowanie gruba nie jesteś.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Nie, to nie ja :)

A na zdjęciu z galerii zbyt mało widać, byś mógł stwierdzić na 100% czy jestem gruba, czy też nie.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ehhh... Wiecie co? Nie jestem jednak taka głupia jak myślałam. Zrywam z pro-aną. To była niebezpieczna zabawa na cienkiej lince. Ale koniec z tym! Będę normalnie żyć! :)
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Ehhh... Wiecie co? Nie jestem jednak taka głupia jak myślałam. Zrywam z pro-aną. To była niebezpieczna zabawa na cienkiej lince. Ale koniec z tym! Będę normalnie żyć! :)
No gratulacje przejrzałaś w końcu na oczy bo ta dieta czy jak to by nie nazwać jest szkodliwe i podchodzi mocno pod anoreksję :)
Nie warto niszczyć swojego organizmu tylko dlatego że chce się wyglądać jak żywy trup
CIESZĘ SIĘ naprawdę :)

a ja stawiam
wolę bycz przeraźliwie chuda niż strasznie gruba
A kto ci powiedział że masz być przeraźliwie gruba wystarczy że utrzymasz prawidłową wagę
nikt tu nie mówi o nadwadze czy otyłości daj na luz kobito bo wykończysz się
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ehhh... Wiecie co? Nie jestem jednak taka głupia jak myślałam. Zrywam z pro-aną. To była niebezpieczna zabawa na cienkiej lince. Ale koniec z tym! Będę normalnie żyć! :)

katarynko skąd taka zmiana zdania?
Ale cieszę się, że nie weszłaś w to tak daleko jak niektórzy (ja)
 
Do góry