Prezydent Andrzej Duda

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w przyszłym roku będzie wybór, oczywiście skład będzie wybrany - podobny jak w 2006r bez oczywiście przedstawicieli LPR i Samoobrony
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
danielr9 napisał:
Bo szlag mnie trafia jak widzę ślepą krytykę człowieka który jeszcze nie rozpoczął prezydentury. Poczekajmy rok albo dwa i zobaczymy czy Duda będzie marionetka Kaczyńskiego czy nie. Podobnie jest z innymi sprawami - dajmy mu czas bo być może atakujemy człowieka za coś za co kiedyś mu będziemy dziękować
Tu nie chodzi o atak na Dudę tylko o to w jaki sposób przekonał (a raczej zmanipulował i ogłupił Polaków a przyznam, że Polacy dali się zmanipulować i ogłupić) do siebie. Oczywiście powiesz, ze Duda niewiele atakował Komorowskiego, owszem, stał sie łagodna twarza PiSu, ale porażka Komorowskiego nie jest efektem madrych słów Pana Dudy ani ciekawego programu, bo dużo naobiecywał a nic mądrego nie powiedział. Sukces dudy jest efektem potężnej machiny nienawiści i nawiedzonych ataków na Komorowskiego. I to mnie wkurza i tego nie akceptuję. Tak demokracja nie wygląda! Wiele lat dosłownie obrażania Prezydenta, marsze z krzyżami, ciągłe niepotwierdzone i wyciągnięte z rękawa kłamliwe sugestie i insynuacje (łącznie z Twoimi) o WSI, agentach, na siłe ośmieszanie Prezydenta, wyzwiska "Komoruski", "Bredzisław" itp. na kazdym jego wiecu wyborczym zorganizowane bandy gwiżdżące i wyzywające Komorowskiego, totalny amok, a jak sie dobrze zastanowić to nikt nie potrafi powiedzieć, czemu go nienawidzi. Odpowiedź zwykle brzmi "bo tak inni mówią". A kto? No Kaczyński i ci inni.

Oszem, Duda to Prezydent Elekt i trudno krytykować jego postępowania po tak krótkim czasie, tylko, że powody i kryteria na podstawie których Polacy jego wybrali na Prezydenta są skandaliczne i świadczą o tym, że w tej chwili wstydzę sie własnego narodu.
 
M

MacaN

Guest
AaronH napisał:
Tu nie chodzi o atak na Dudę tylko o to w jaki sposób przekonał (a raczej zmanipulował i ogłupił Polaków a przyznam, że Polacy dali się zmanipulować i ogłupić) do siebie.
Ta, jakby PO z Komorowskim na czele nie manipulowała wyborcami ...
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
AaronH napisał:
Tu nie chodzi o atak na Dudę tylko o to w jaki sposób przekonał (a raczej zmanipulował i ogłupił Polaków a przyznam, że Polacy dali się zmanipulować i ogłupić) do siebie. Oczywiście powiesz, ze Duda niewiele atakował Komorowskiego, owszem, stał sie łagodna twarza PiSu, ale porażka Komorowskiego nie jest efektem madrych słów Pana Dudy ani ciekawego programu, bo dużo naobiecywał a nic mądrego nie powiedział. Sukces dudy jest efektem potężnej machiny nienawiści i nawiedzonych ataków na Komorowskiego. I to mnie wkurza i tego nie akceptuję.
Komorowski przegrał nie dlatego, że był jakiś atak na niego - tylko przegrałbo ludzie mają dość PO.
Komorowski jest silnie utożsamiany z PO i porażka prezydenta oznacza porazkę PO jesienią i żaden politolog co do tego nie ma żadnych wątpliwości.
Cierpliwość Polaków po 8 latach rządów PO się po prostu skończyła.
Istnieje internet i tam ludzie mają często dostęp do niezależnych blogów internetowych i analiz.
Afety w PO rónież ją skompromitowały. Dziś według sondaży mają 22,4% poparcia - idą równo na polityczne DNO.
http://polska.newsweek.pl/wybory-2015-kto-wejdzie-do-sejmu,artykuly,363903,1.html

Moim zdaniem będzie powtórka z rozpadu AWS - zresztą protoplasty Platformy Obywatelskiej.
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
AaronH napisał:
Oszem, Duda to Prezydent Elekt i trudno krytykować jego postępowania po tak krótkim czasie, tylko, że powody i kryteria na podstawie których Polacy jego wybrali na Prezydenta są skandaliczne i świadczą o tym, że w tej chwili wstydzę sie własnego narodu.
To Prezydent Komorowski powinien się wstydzić mediów, które za nim stały. To one próbowały wykończyć jego kontrkandydatów, Kukiza, Dudę, ale nie tylko ich, ale również rodziny. To Prezydent Komorowski powinien się wstydzić takich ludzi jak Andrzej Hadacz, czołowy zadymiacz i prowokator, który był posyłany do sztabu PiSu tylko po to, by robić burdy. To pan Prezydent Komorowski powinien się wstydzić własnych reakcji na spotkaniach z wyborcami. Zamiast szukać dialogu, szedł na konfrontację. Niestety, taka jest rzeczywistość, on jest politykiem i musi się również zmierzyć z krytyką. Nie potrafił tego zrobić, za to dzielił i oskarżał. Nie miał wyczucia w takich sytuacjach. Ulica to nie kongres wyborczy Platformy, czy wywiad w TVN-nie.

https://www.youtube.com/watch?v=AjYdp8Hpf8M

Wielkość człowieka poznaje się również wtedy, gdy potrafi z szacunkiem odnieść się do swoich przeciwników. Tym bardziej jeśli jest prezydentem.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
AaronH napisał:
eurosceptyczny Jarosław Adolf Kaczyński.


AaronH napisał:
czym tu mówić, doświadczony, wytrawny polityk jakim był Prezydent Komorowski został zastąpiony człowiekiem znikąd, marionetką i pacynką Jarosława Kaczyńskiego.


AaronH napisał:
Jarosław Duda Kaczyński



AaronH napisał:
Jarosław Duda Kaczyński oddali nas od Europy i osłabi pozycję w Brukseli


To było do przewidzenia,że oponenci i polityczni zadymiarze postawią znak równości między Dudą a Jarosławem Kaczyńskim.
Zaczyna się stara śpiewka .Kiedyś niesforne dzieci straszono złym Cyganem ,obecnie rolę straszaka pełni ten mały diabełek Jarosław ,który w ciemnym zaułku może wyskoczyć i przemocą za włosy zaciągnąć niegrzeczne dzieci do kościółka.
Oczywiście Dudę należy też kojarzyć z rydzykiem ,Macierewiczem itd.
Wbrew maksymie "de mortuis aut bene aut nihil" szkaluje się wciąż LK


Z resztą mało kto wie ,że w zakładach karnych 82 % "krymuchów" poparło Komorowskiego,to daje do myślenia.


AaronH napisał:
Tak właśnie wygląda demokracja w wydaniu PiS opluwanie i brak argumentów

AaronH urwisie a co Ty na tego rodzaju kulturę??

Oto wypowiedź Aarona Szechtera {przybr Adam Michnik}

https://www.youtube.com/watch?v=VgQQKbqF56M
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
obie strony konfliktu politycznego nie są wolne od braku kultury, to samonapędzający się mechanizm, nikt nie ustąpi bo to będzie postrzegane jako słabość

ale skupmy się na Dudzie a nie PO, tamci już odchodzą w cień opozycji
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Brave napisał:
ps. ja też urzędas...
mimo to wierzę Ci

Ale wiem ,też ,że jesteś protestantem i przychodzi mi na myśl przykład Wisły.
W miasteczku tym Komorowski zmiażdżył rywala ,podczas gdy w sąsiedniej Istebnej było odwrotnie
Czy mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego mniejszość luterańska tak kocha BK i na kogo Ty głosowałeś ,jeśli oczywiście można wiedzieć?
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Ja nie wieże w żadną z jego obietnic. Jak można obiecać, że zmniejszy się wiek emerytalny skoro to nie przejdzie co z tego, że chce jak nic nie zrobi.Obiecać to i ja mogę, że gruszki na wierzbie urosną. Jak kaczyński bedzie jeszcze premierem to dopiero będzie cyrk nie przepadam za Kopacz ale i za Kaczyńskim też nie. Najlepiej jakby ktoś inny godny tego tytulu zostal prezydentem.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
danielr9 napisał:
Komorowski przegrał nie dlatego, że był jakiś atak na niego - tylko przegrałbo ludzie mają dość PO. Komorowski jest silnie utożsamiany z PO i porażka prezydenta oznacza porazkę PO jesienią i żaden politolog co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Cierpliwość Polaków po 8 latach rządów PO się po prostu skończyła. Istnieje internet i tam ludzie mają często dostęp do niezależnych blogów internetowych i analiz. Afety w PO rónież ją skompromitowały. Dziś według sondaży mają 22,4% poparcia - idą równo na polityczne DNO. http://polska.newswe...y,363903,1.html Moim zdaniem będzie powtórka z rozpadu AWS - zresztą protoplasty Platformy Obywatelskiej.
PO rządzi najdłużej ze wszystkich rządów po 89 roku i to jest ogromny sukces. PiS od 8 lat przegrywa wszystkie wybory, nie ma programu, nie ma atutów, popełnia błąd za błędem, kłamie gdzie się da i nic im nie wychodzi. Jedyną ich broną okazała się agresywna propaganda, manipulacja i ataki które i wychodzą im znakomicie i to one przyniosły skutek. Masz racje, Prezydent Komorowski przegrał, bo ludzie kojarzyli go z PO będącą pod obstrzałem radykałów.




Davidas napisał:
To pan Prezydent Komorowski powinien się wstydzić własnych reakcji na spotkaniach z wyborcami.
Z wyborcami? Masz na myśli te agresywne grupki wygolonych wyrostków w kapturach jeżdżących za Prezydentem RP i drących się o WSI?




marek70 napisał:
AaronH urwisie a co Ty na tego rodzaju kulturę?? Oto wypowiedź Aarona Szechtera {przybr Adam Michnik}
Filmik obejrzałem, przepraszam nie wyłapałem. W którym momencie miał być brak kultury?
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
AaronH napisał:
Z wyborcami? Masz na myśli te agresywne grupki wygolonych wyrostków w kapturach jeżdżących za Prezydentem RP i drących się o WSI?

Wiesz, masz różnych ludzi, o różnych gustach politycznych i wrażliwościach. To nie jest problem, problemem jest coś innego, a mianowicie reakcja drugiej strony. Człowiek, który ma dobre chęci i faktycznie ma na celu zgodę i budowanie tej zgody potrafi zachować w takich sytuacjach zimną głowę i próbuje nawiązać jakiś dialog, skutecznie lub nie, ale próbuje. Oglądałeś filmik? Widziałeś jego występy na żywo lub w necie? I teraz powiedz mi tak szczerze z ręką na sercu, czy to jest postawa godna prezydenta? Czy tak powinna reagować Głowa Państwa? Prezydent, który trzymał sztandar z hasłem "ZGODA I BEZPIECZEŃSTWO". Nie jest sztuką budować tę zgodę w Pałacu Prezydenckim lub w monologach w TV, ale sztuką jest skonfrontowanie się bezpośrednio z ludźmi na ulicy. Wtedy można się dowiedzieć ile te hasła są warte.

Co do WSI. Prezydent Komorowski nigdy się w tej sprawie jasno nie wypowiedział. Unikał odpowiedzi na zadane mu pytania i bagatelizował cały problem. Nawet nie podał do sądu Sumlińskiego za jego książkę. Więc jest chyba jasne i oczywiste, że ludzie mają wątpliwości.
 
E

Elen

Guest
Tylko nie zaczynajcie od rozliczen i stawiania pomnikow... za zycia. :D
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
AaronH napisał:
PO rządzi najdłużej ze wszystkich rządów po 89 roku i to jest ogromny sukces. PiS od 8 lat przegrywa wszystkie wybory, nie ma programu, nie ma atutów, popełnia błąd za błędem, kłamie gdzie się da i nic im nie wychodzi. Jedyną ich broną okazała się agresywna propaganda, manipulacja i ataki które i wychodzą im znakomicie i to one przyniosły skutek. Masz racje, Prezydent Komorowski przegrał, bo ludzie kojarzyli go z PO będącą pod obstrzałem radykałów.
Nie wiem na jakiej podstawie piszesz, że PiS nie ma programu - ma program i proszę sobie go przeczytać.
To właśnie PO manipulacjami o "zielonej wyspie" i niespełnionymi obietnicami wygrało wybory - dostali ogromny kredyt zaufania od społeczeństwa.
Sam w 2007 roku głosowałem na Donalda Tuska i PO. Pamiętam, że to było mocne zwycięstwo i wszyscy wspólnie ze znajomymi cieszyliśmy się, że PO wygrało.
Minęło 8 lat i wszystkie najważniejsze obietnice PO nie zostały spełnione:
- Podatki PO obiecywała 3x 15% czyli 15% podatek dochodowy, PIT 15% oraz VAT, który też miałbyć obniżony z 22% do 15%.
- Obiecywali zniesienie abonamentu RTV,
- Obiecywali zniesienie podatku Belki od lokat bankowych
- Obiecywali zniesieni biurokracji i wydatków państowych. Tymczasem w latach 2007-2013 wydatki państwoe wzrosły o 61% (rekord w Europie) i zatrudnionio dodatkowo 100 000 urzędników (wzrost o 15% - również rekord w Europie). W np. zarządzie transportu miejskiego zatrudniono o 25% ludzi więcej a ceny biletów podrożały prawie dwukrotnie.
- Obiecywali pełną lustracje byłych SB i UB - do tej pory nic w tej sprawie nie zrobiono. SBcy dalej pobierają gigantyczne emerytury.
- Tusk w 2007 roku sprzeciwiał się aborcji, eutanazji i legalizacji zw. partnerskich. Jasno nawet stwierdził, że sprzeciwia się klonowaniu ludzi.

Zadłużenie Polski się za czasów tych 8 lat podwoiło. Bezrobocie ukryło - bo za PO ponad 2 miliony Polaków wyjechało z Polski. Gdyby wrócili bezrobocie sięgnęłoby 24%.
- Zabrano pieniądze z OFE, żeby uratować budżet i kraj przed bankructwem (raport komisji europejskiej z 2013 roku)
- Podniesiono podatki, zlikwidowano ulgi mieszkaniowe remonetowe VAT. ulgi za zakup nowych samochodów również.
- Podniesiono wiek emerytalny, żeby ratować budżet ZUS, który rozrasta biurokracje (mimo informatyzacji jaka na świecie postępuje) i budują kolejne jak ostatnio w Łodzi budynki za 33 miliony złotych.
- Zlikwidowano polskie stocznie, uderza się teraz w kopalnie. Zniszczono hutnictwo.

To jest tylko część dorobku PO
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
AaronH napisał:
No i na czym miałaby polegać ta pycha i buta? W którym momencie?
Pycha – pojęcie i postawa człowieka, charakteryzująca się nadmierną wiarą we własną wartość i możliwości, a także wyniosłością. Człowiek pyszny ma nadmiernie wysoką samoocenę oraz mniemanie o sobie. Gdy jest wyniosły, towarzyszy mu zazwyczaj agresja.

łapiesz już?
Dlatego m.in Komorowski przegrał
Ale pal diabli polityków.Pocieszające jest że kłamstwa i brudne gry aktorów i dziennikarzoli nie dały nic

Swoją drogą ten temat będzie bardzo gorący ,będzie liczył wiele stron ,nieustający atak
Powstaje pytanie dlaczego temat o "bulu" był taki mizerny .Pochwał wcale ,a krytyki niewiele
Nie wiesz? To ja Ci odpowiem
Kulturalni ludzie nie jadą wściekle po takich miernotach,a i wielu miało w świadomości aresztowanie twórcy portalu antykomor,boją się

Ty koleżko wypisujesz takie rzeczy "Jarosław Adolf Duda" więc proszę uprzejmie już Ci oddaję głos ,postrasz ludzi tego typu opowiastkami
A moralną ocenę pozostawiam czytelnikom
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
Davidas napisał:
Wiesz, masz różnych ludzi, o różnych gustach politycznych i wrażliwościach. To nie jest problem, problemem jest coś innego, a mianowicie reakcja drugiej strony.
Czyli uważasz, że każdy może opluwać Prezydenta RP, szczać na niego, wylewać pomyje, ale najważniejsza jest jego reakcja? Niesamowite jest jak bardzo różnimy się od Europy. Jesteśmy Narodem warchołów. Takiego narodu się po prostu nie szanuje.




Davidas napisał:
Oglądałeś filmik? Widziałeś jego występy na żywo lub w necie? I teraz powiedz mi tak szczerze z ręką na sercu, czy to jest postawa godna prezydenta?
Zdecydowanie tak. Jesteście zmanipulowani przez Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza. Widzicie tzw. "kompromitacje" (modne ostatnio słowo) tam gdzie Kaczyński wam wskazuje.




Davidas napisał:
Co do WSI. Prezydent Komorowski nigdy się w tej sprawie jasno nie wypowiedział. Unikał odpowiedzi na zadane mu pytania i bagatelizował cały problem. Nawet nie podał do sądu Sumlińskiego za jego książkę. Więc jest chyba jasne i oczywiste, że ludzie mają wątpliwości.
Strategia PiSobolszewików jest prosta: wymyślajmy na różnych ludzi najgłupsze i najbardziej zakłamane bajki i teorie i niech oni się potem tłumaczą i z tym dyskutują.

Ciesze się, że Komorowski nie wchodzi w dyskusję z byle kim kto pierdnie sobie pod nosem jakiś pamflet.

A sady są głównie dla PiSowców, którzy miesięcznie składają całe tony zawiadomień do prokuratury o byle co i ciągle przegrywają obciążając przy okazji nasz system sprawiedliwości.




marek70 napisał:
Pycha – pojęcie i postawa człowieka, charakteryzująca się nadmierną wiarą we własną wartość i możliwości, a także wyniosłością. Człowiek pyszny ma nadmiernie wysoką samoocenę oraz mniemanie o sobie. Gdy jest wyniosły, towarzyszy mu zazwyczaj agresja. łapiesz już? Dlatego m.in Komorowski przegrał Ale pal diabli polityków.Pocieszające jest że kłamstwa i brudne gry aktorów i dziennikarzoli nie dały nic Swoją drogą ten temat będzie bardzo gorący ,będzie liczył wiele stron ,nieustający atak Powstaje pytanie dlaczego temat o "bulu" był taki mizerny .Pochwał wcale ,a krytyki niewiele Nie wiesz? To ja Ci odpowiem Kulturalni ludzie nie jadą wściekle po takich miernotach,a i wielu miało w świadomości aresztowanie twórcy portalu antykomor,boją się Ty koleżko wypisujesz takie rzeczy "Jarosław Adolf Duda" więc proszę uprzejmie już Ci oddaję głos ,postrasz ludzi tego typu opowiastkami A moralną ocenę pozostawiam czytelnikom
Zaprezentowałeś film na którym Tomasz Lis rozmawia z Adamem Michnikiem o Prezydencie Komorowskim. Kulturalna rozmowa dwóch intelektualistów. Dla ciebie jak rozumiem nie.

Proszę podaj mi w którym momencie spostrzegłeś "pychę i butę oraz brak kultury" o którym piszesz. Proszę zacytuj słowa z tego filmu, które odzwierciedlają te cechy, a nie zalewaj mi tu teraz i nie zmieniaj tematu.

Teraz już wiem jak powstają u PiSowców te teorie o zdradach, agentach, WSI, dokładnie tak samo jak w tym filmie powstała "pycha i brak kultury". Kłamstwo godni oszołomiarstwo.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
AaronH najbardziej przerażające jest to że nie słuchasz faktów tylko w ciemno i ślepo odrzucasz je nazywając pisowskimi wymysłami. Tak się zachowują członkowie sekt wśród których obserwuje się tzw. Autorytatywne myślenie. To jest też cechą ludzi o niskim ilorazie inteligencji.
Człowiek inteligentny cechuje się tym że myśli niezależnie. Ty porównujesz Kaczyńskiego do Hitlera co udowadnia brak niezależności. Zastanów się nad tym co napisałem.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
danielr9 napisał:
AaronH najbardziej przerażające jest to że nie słuchasz faktów tylko w ciemno i ślepo odrzucasz je nazywając pisowskimi wymysłami. Tak się zachowują członkowie sekt wśród których obserwuje się tzw. Autorytatywne myślenie. To jest też cechą ludzi o niskim ilorazie inteligencji. Człowiek inteligentny cechuje się tym że myśli niezależnie. Ty porównujesz Kaczyńskiego do Hitlera co udowadnia brak niezależności. Zastanów się nad tym co napisałem.
Człowiek inteligentny to ktoś taki kto kojarzy fakty i wyciąga wnioski i potrafi argumentować swoją teorię czy opinię. Człowiek mało inteligentny kiedy nie wie jak argumentować wyzywa drugą stronę i ją obraża by wyrazić swoje emocje i bezsilność. Ale nie o tym temat.

To PiSowcy z Tobą na czele ślepo i bezwzględnie krytykują PO zawsze i wszędzie, bez względu na fakty i poczynania, to PiS jak sekta zbiera się w stolicy, broni jakichś krzyży i krzyczy "Jarosław Polskę Zbaw" i chodzi z transparentami wyzywającymi Premiera od "matoła", czy Prezydenta od "zdrajcy", to Kaczyński jako jedyny na polskiej scenie politycznej prezentuje autorytatywne myślenie, każdy przecież kto mu się kiedykolwiek postawił został wyrzucony. A z tym niezależnym myśleniem to Wy macie fioła. Tyle, że Wy niezależnym myśleniem nazywacie plucie na władze, awanturnictwo i pieniactwo. Takie "niezależne myślenie" wciągnęło nas w XVIII w w zabory na które z całą pewnością zasłużyliśmy. Wiesz, wtedy też działał PiS tylko inaczej się nazywał, to dzięki niemu były te awantury po których wszystko się rozpadło.

Polacy postępowi i europejscy to Polacy, którzy chcą się dogadywać, nawiązywać kontakty i chłodno kalkulować co się Polsce opłaca a co nie. Co jest dla nas korzystne a co nie. A niezależne to są już tylko plemiona w amazonii. Reszta krajów na świecie ze wszystkimi mocarstwami włącznie czy ci się to podoba czy nie, jest zależna do reszty świata, to się nazywa globalizacja. Ważnym aspektem jest fakt, że trzeba umieć się w tej mapie zależności poruszać (PO), a nie z zaciśniętymi zębami tupać nogą i pluć na wszystkich (PiS).

Poza tym jesteś niesamowicie dziwnym przypadkiem, twierdzisz, że jesteś gospodarczym liberałem, a popierasz najbardziej socjalistyczną partię w Polsce która chce regulować wszystko.

Uwaga!!!

Mamy już zapowiedzi pierwszych decyzji Prezydenta Elekta Andrzeja Dudy!!!

Będzie budowa Pomnika Ofiar Katastrofy Smoleńskiej przed pałacem Prezydenckim.

Brawo! Wspaniała decyzja, cała Polska czekała na te zmiany! Władymir Putin po tej decyzji przyznał się do wszystkiego a Rosja leży na kolanach. Angela Merkel przygotowuje gospodarkę niemiecką do konfrontacji z rosnąca potęgą za ich wschodnią granicą. Polacy już niedługo odczują pierwsze zmiany wynikające z budowy monumentu. Pensje pójdą w górę, podobno poziom naszego Honoru diametralnie wzrośnie, a UE będzie płaciła ryczałtowo w walucie euro każdemu kto ma boga, honor i ojczyznę. PKB wystrzeli z tym pomnikiem jak torpeda.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
AaronH napisał:
Człowiek inteligentny to ktoś taki kto kojarzy fakty i wyciąga wnioski i potrafi argumentować swoją teorię czy opinię. Człowiek mało inteligentny kiedy nie wie jak argumentować wyzywa drugą stronę i ją obraża by wyrazić swoje emocje i bezsilność. Ale nie o tym temat.
No ale Tobie daleko do wyciągania wniosków i kojarzenia faktów.
Ja nie popieram PiS....zrozum to wreszcie i opanuj się.
Ja napisałem, że ludzie wybrali Andrzeja Dudę dlatego, że mają dość PO. Nikt tutaj nie zaczął pisać o PiS....tylko Ty od razu rzuciłeś się do gardła ludziom popierającym Dudę sugerując, że są za PiS. Zacząłeś straszyć, atakować, wyzywać Kaczyńskiego porównując go do Hitlera. Tak postepuje człowiek inteligentny?



AaronH napisał:
Poza tym jesteś niesamowicie dziwnym przypadkiem, twierdzisz, że jesteś gospodarczym liberałem, a popierasz najbardziej socjalistyczną partię w Polsce która chce regulować wszystko.
Nigdzie nie napisałem, że popieram PiS.
To się zrodziło w Twoich urojonych i przepełnionych jadem i nienawiścią myślach.
Tyle w temacie.



AaronH napisał:
Będzie budowa Pomnika Ofiar Katastrofy Smoleńskiej przed pałacem Prezydenckim. Brawo! Wspaniała decyzja, cała Polska czekała na te zmiany! Władymir Putin po tej decyzji przyznał się do wszystkiego a Rosja leży na kolanach. Angela Merkel przygotowuje gospodarkę niemiecką do konfrontacji z rosnąca potęgą za ich wschodnią granicą. Polacy już niedługo odczują pierwsze zmiany wynikające z budowy monumentu. Pensje pójdą w górę, podobno poziom naszego Honoru diametralnie wzrośnie, a UE będzie płaciła ryczałtowo w walucie euro każdemu kto ma boga, honor i ojczyznę. PKB wystrzeli z tym pomnikiem jak torpeda.
Co ma budowa pomnika z PKB i wyższymi pensjami?
Ty się na coś leczysz? Jeśli tak to się przyznaj - przestanę Cię poniżać.

Są decyzje gospodarcze i są decyzje społeczne, kulturowe.
Decyzja o budowie pomnika jest decyzją społeczną - upamiętnieniem katastrofy w której zginęła elita polskiej władzy.
Pomniki robi się poetom, pisarzom, działaczom politycznym. Dlaczego nie miałoby być pomnika upamiętniającego ludzi, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku?
Ta decyzja nie ma nic wspólnego z wyższymi pensjami, Angelą Merkel, euro i PKB. Powinieneś zgłosić się do psychologa.
 
Do góry