Prezydent Andrzej Duda

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
danielr9 napisał:
No ale Tobie daleko do wyciągania wniosków i kojarzenia faktów. Ja nie popieram PiS....zrozum to wreszcie i opanuj się. Ja napisałem, że ludzie wybrali Andrzeja Dudę dlatego, że mają dość PO. Nikt tutaj nie zaczął pisać o PiS....tylko Ty od razu rzuciłeś się do gardła ludziom popierającym Dudę sugerując, że są za PiS. Zacząłeś straszyć, atakować, wyzywać Kaczyńskiego porównując go do Hitlera. Tak postepuje człowiek inteligentny?
Napisałeś wcześniej, że w pierwszej turze poparłeś Korwina a w drugiej Dudę. Duda był kandydatem PiS wyznaczonym przez Jarosława Kaczyńskiego. Albo Ty nie wiesz na kogo głosowałeś albo tylko udajesz. Głosowałeś na kandydata PiS, który wyraża poglądy partii politycznej PiS. Przemyśl to jeszcze raz i proponuje edycje tekstu by nie wyszło głupio.




danielr9 napisał:
Nigdzie nie napisałem, że popieram PiS.
Patrz odpowiedź powyżej
 
E

Elen

Guest
Czy ten watek to Kabaret Moralnego (Nie)pokoju a moze Neo-Nowka? :D Oj chlopaki...a moze by tak cos na wesolo? cos dla Was i wrzuccie na luzik z ta polityka czasem. ;) prawi sie o "zadowoleniu Polakow" :D https://www.youtube.com/watch?v=HL0GCX9LzFo
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
danielr9 napisał:
AaronH, dnia 31 Maj 2015 - 16:35, napisał: Będzie budowa Pomnika Ofiar Katastrofy Smoleńskiej przed pałacem Prezydenckim. Brawo! Wspaniała decyzja, cała Polska czekała na te zmiany! Władymir Putin po tej decyzji przyznał się do wszystkiego a Rosja leży na kolanach. Angela Merkel przygotowuje gospodarkę niemiecką do konfrontacji z rosnąca potęgą za ich wschodnią granicą. Polacy już niedługo odczują pierwsze zmiany wynikające z budowy monumentu. Pensje pójdą w górę, podobno poziom naszego Honoru diametralnie wzrośnie, a UE będzie płaciła ryczałtowo w walucie euro każdemu kto ma boga, honor i ojczyznę. PKB wystrzeli z tym pomnikiem jak torpeda. Co ma budowa pomnika z PKB i wyższymi pensjami? Ty się na coś leczysz? Jeśli tak to się przyznaj - przestanę Cię poniżać. Są decyzje gospodarcze i są decyzje społeczne, kulturowe. Decyzja o budowie pomnika jest decyzją społeczną - upamiętnieniem katastrofy w której zginęła elita polskiej władzy. Pomniki robi się poetom, pisarzom, działaczom politycznym. Dlaczego nie miałoby być pomnika upamiętniającego ludzi, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku? Ta decyzja nie ma nic wspólnego z wyższymi pensjami, Angelą Merkel, euro i PKB. Powinieneś zgłosić się do psychologa.
O kurde... ty nic z tego kontekstu nie zrozumiałeś. Ale ja to wszytko wiem... to była taka ironiczna alegoria. Matko...




Elen napisał:
zy ten watek to Kabaret Moralnego (Nie)pokoju a moze Neo-Nowka? Oj chlopaki...a moze by tak cos na wesolo? cos dla Was i wrzuccie na luzik z ta polityka czasem. prawi sie o
Bardzo fajny był ten kabaret. Oglądałem :) odtwórcy umiejętnie trafili w wady Polaków.

Ale tu niestety muszę znowu wtrącić wątek polityczny (wybacz Elen). Dokładnie ten skecz kabaretowy został totalnie skrytykowany na "prawicowych" forach a w jedynych "słusznych" i "niezależnych" mediach okrzyknięty "antypolskim".
 
E

Elen

Guest
AaronH napisał:
Bardzo fajny był ten kabaret. Oglądałem :) odtwórcy umiejętnie trafili w wady Polaków.

Ale tu niestety muszę znowu wtrącić wątek polityczny (wybacz Elen). Dokładnie ten skecz kabaretowy został totalnie skrytykowany na "prawicowych" forach a w jedynych "słusznych" i "niezależnych" mediach okrzyknięty "antypolskim".
Na szczescie ja mam bardzo duze poczucie humoru i nie mam tendencji do doszukiwania sie. Swietny kabaret. :D
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
AaronH napisał:
Napisałeś wcześniej, że w pierwszej turze poparłeś Korwina a w drugiej Dudę. Duda był kandydatem PiS wyznaczonym przez Jarosława Kaczyńskiego. Albo Ty nie wiesz na kogo głosowałeś albo tylko udajesz. Głosowałeś na kandydata PiS, który wyraża poglądy partii politycznej PiS. Przemyśl to jeszcze raz i proponuje edycje tekstu by nie wyszło głupio.
Tak głosowałem w 2 turze bo wybór był pomiędzy kandydatem PO - Komorowskim a Andrzejem Dudą.
Wybrałem Dudę bo go znam osobiście a nie dlatego, że jest z PiS.
Jaki wybór mieli Polacy w 2 turze wyborów? Jasnym jest, że PiS w Polsce nie ma 52% poparcia. Te % wzięły się z tego, że ludzie woleli na prezydenta człowieka młodego, pracowitego, ambitnego z energią aniżeli Komorowskiego, który był nudnym i nijakim prezydentem bojącym się debaty z wyborcami Kukiza.
Komorowski przyjął agresywną kampanię a podczas rozmów z wyborcami potrzebował wsparcia suflerki co wywołało skandal w gazetach.
To przesądziło o tym, że prezydentem RP został Andrzej Duda.
Według mnie będzie to dużo lepszy prezydent - sam mi przyznasz za 5 lat rację i mam nadzieję, że ta prezydentura przekona Cię do tego, żeby zagłosować na Dudę w kolejnej kadencji.
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
AaronH napisał:
Czyli uważasz, że każdy może opluwać Prezydenta RP, szczać na niego, wylewać pomyje [.... itd itp]
Nie nakręcaj się tak, bo to do niczego nie prowadzi. Masz niezwykłą tendencję do wyolbrzymiania i dramatyzowania.


AaronH napisał:
Zdecydowanie tak. Jesteście zmanipulowani przez Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza. Widzicie tzw. "kompromitacje" (modne ostatnio słowo) tam gdzie Kaczyński wam wskazuje.
Nie mój szanowny wyznawco Platformy. Cały witz polega na tym, że na śmietnik historii trzeba wywalić cały POPiS. Nie tylko jego część, ale CAŁY. Oczywiście włączając tutaj Jarka, Antka, Krysię, Stefka i resztę tej ferajny, która powinna być już na politycznej emeryturze. Kawałek po kawałku trzeba go rozmontować.

Co do Jarka, to gustuję w lepszych źródłach informacji niż osoba Kaczyńskiego :)
Zrozum, to są ludzie, którzy już teraz są blisko politycznego autu.
Kaczyński może jeszcze tego nie wie, bo sukces Dudy mógł mu przyćmić trochę powagę sytuacji, ale na niego też przyjdzie czas.
Platforma żywiła się tylko strachem przed PiSem, ale to już nie działa. Ludzie chcą konkretów.
Jak nie będzie strachu, to nie będzie POPiSu. Bo nie będzie "paliwa".


AaronH napisał:
Dokładnie ten skecz kabaretowy został totalnie skrytykowany na "prawicowych" forach a w jedynych "słusznych" i "niezależnych" mediach okrzyknięty "antypolskim".
A propos kabaretów, to mam takie, które za każdym razem rozwalają mnie na łopatki :D
Po części w temacie.

https://www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU
(ta straszna część od 4:00)


https://www.youtube.com/watch?v=cZ6TVgcudWQ
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
myślę że to będzie kluczowe dla kadencji Dudy - czy będzie się w stanie postawić Kaczyńskiemu i czy wytrzyma presję przy ewentualnych próbach usamodzielnienia
 
S

serwor

Guest
AaronH napisał:
Polacy odrzucając Prezydenta Komorowskiego kierowali się głównie babą na wózku inwalidzkim wydzierająca się na naszego Prezydenta, historyjką z Japonii gdzie stanął na krześle i okrzykami "Komoruski" na jakichś tam narodowo-religjnych wiecach wykrzykiwanych przez do końca nie wiadomo kogo? Tu właściwie argumenty się kończą. Nikogo nie interesowała stabilizacja polityczna bezcenna z punktu widzenia przyciągania do Polski kapitału oraz pozycja naszego Prezydenta w władzach UE.
A ja mysle że odrzucili bula Komorowskiego i jego PO za to co jest w tym raporcie.
Polska na tle innych wypada słabo: dużo pracujemy, mało zarabiamy i krócej żyjemy
Polacy są lepiej wykształceni, więcej pracują, ale mniej zarabiają i krócej żyją - to jedna z tez raportu "Polska na tle innych krajów" autorstwa Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Raport zestawia polskie wyniki ze średnią państw należących do OECD.
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/raport-oecd-polska-na-tle-innych-krajow,547627.html
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
odrzucili przede wszystkim za pychę, ale skupmy się na temacie bo to jest temat o Dudzie
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
odrzucili przede wszystkim za pychę, ale skupmy się na temacie bo to jest temat o Dudzie
A Duda to przyszły prezydent polski i piszemy o powodach dlaczego nim został.
Chciałbys aby to był temat o jego życiorysie?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tylko PO to już śmietnik historii, dlatego piszmy o nowym prezydencie, co mówi i co robi
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Ciekawe kogo zabierze do Kancelarii. I tutaj ciekawi mnie również wybór szefa BBN-u, gorące nazwiska to m.in. gen. Polko i W. Waszczykowski.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Polko to przynajmniej człowiek, który ma pojęcie o wojsku, Waszczykowski kompletnie się nie nadaje, w sytuacji zagrożenia znów będzie płakał "nie zabijajcie nas" jak po tym morderstwie w Łodzi
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w ramach działań nowego prezydenta-elekta są pierwsze efekty

Jednym z mocniejszych momentów kampanii wyborczej Andrzeja Dudy było otworzenie biura pomocy prawnej. Obiecał on, że niezależnie od wyniku wyborów biuro będzie działało dalej. We wtorek jednak zostało zamknięte.
Na miejscu po prezydencie elekcie ani śladu. - Było biuro, ale już nie ma. Teraz w tym lokalu będzie monopolowy - mówi nam dozorca w budynku. Rzeczywiście, w miejscu biura pomocy prawnej Andrzeja Dudy od soboty będzie można kupić czystą i inne trunki.

w sumie może lepiej, pomóc nie pomoże ale okazja do wypicia zawsze się znajdzie
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Największym plusem Dudy jest to że nie będzie organizował parodii świąt Narodowych jak Komorowski. Komorowski wymyślił sobie imprezę Orzeł Może . Nie było Polskich flag tylko różowe . Nie będzie organizował prywatnego Marszu Niepodległości jak Komorowski. Dzięki temu Media i służby nie będą starały się kreować zachwytu nad tym marszem i kreować że Marsz Niepodległości to zamieszki. Dzięki temu nie będzie nielegalnego przeszukiwania autobusów i filmowania osób które jadą na marsz i wysyłania do tego policji kryminalnej na którą muszą czekać jak przyjedzie a później jeśli mają pecha to znowu przeszukanie. . Nie które osoby jadą pociągiem i wtedy gdy dojadą do Warszawy spotykają dobrze uzbrojoną formację Białych Kasków. Służby miały zadanie pomóc wykreować zachwyt nad marszem Komorowskiego i współorganizować zamieszki . Zwycięstwo Dudy oznacza zwycięstwo Wolnej Polski .Na razie rządzi degeneracja .
 
S

Sa Mara

Guest
Herbatniczek napisał:
Rzeczywiście, w miejscu biura pomocy prawnej Andrzeja Dudy od soboty będzie można kupić czystą i inne trunki.
Ale czy ktoś się temu dziwi? Przecież to PiS. Specjaliści od ogłupiania ludzi.
Ja myślałam, że po kampanii powstanie tam klub Go Go, niewiele się pomyliłam :D
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
go go to za bardzo nowocześnie, prawdziwy katolik tam nie wejdzie, ale flachę obali zawsze
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
pan k napisał:
Największym plusem Dudy jest to że nie będzie organizował parodii świąt Narodowych jak Komorowski. Komorowski wymyślił sobie imprezę Orzeł Może .
Oczywiście, zdławmy wszelkie próby obchodzenia święta niepodległości w sposób radosny i na wesoło tylko wróćmy do betonowych ryjów, zaciśniętych zębów i smutnego odśpiewywania roty.



pan k napisał:
Nie będzie organizował prywatnego Marszu Niepodległości jak Komorowski.

Prywatny? Prezydent organizujący masz niepodległości w narodowe święto robi to prywatnie? To niby w jaki sposób Polacy mieliby to święto obchodzić? Lejąc się po mordach z policją jak PiSobolszewicy i naronarodowcy na służbie SWR ?
 
Do góry