Prezydent Andrzej Duda

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
będzie poważnie i dostojnie, wokół duchowieństwo

a marsze narodowców będą pałowane jak wcześniej, przecież władzę obejmie jedyna siła polityczna, która rozumie potrzeby Polaków a Narodowcy nie mogą przecież robić konkurencji
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
marek70 napisał:
Brave', dnia 25 Maj 2015 - 14:03, napisał: 1. czy PIS to prawica?
Dobre pytanie

Gospodarczo to lewica i socjaliści,
W kwestiach społecznych to prawicowi nacjonaliści
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
aby wygrać wybory to tak naprawdę nie można być jednoznacznym w poglądach, trzeba umieć obiecać wszystko wszystkim, tak robiła PO od 2007r i PIS dzis robi to samo
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dlaczego dna, czy wszystkie argumenty prócz twoich muszą być na zbyt niskim poziomie ?
czy istnieje zakaz mówienia czegokolwiek złego na PIS, bo ten sam argument powiedział ktoś z PO ?

wyluzuj i dyskutuj a nie oceniaj innych
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
agniesa napisał:
Dla mnie i tak zresztą najważniejszą obietnicę już spełnił (wygrał i wygoni Bronisława K.), bo cudów się nie spodziewam. Niech wspomoże w walce o więcej pieniędzy dla ludzi, a mniej dla państwa(przynajmniej podniesienie kwoty wolnej od podatku) to nie zostanę z pewnością jego wrogiem.
No to sobie poczekasz na te obietnice bo Prezydent nie ma takich kompetencji by spełnić te Twoje oczekiwania. I tym samy można Ciebie wrzucić do worka razem z całym elektoratem, który nic z całego świata nie rozumie i poszedł zagłosować jak im Kaczyński kazał. Wykopaliście całkiem dobrego Prezydenta a w jego miejsce wstawiliście totalnie nieznanego człowieka, który całe lata działał w radykalnej antyeuropejskiej i autorytarnej partii Kaczyńskiego, który chce więcej państwa w Polsce a nie mniej, więc sama sobie odpowiedz czy ludzie będą mieli więcej pieniędzy.

A tak na marginesie... to jak chcesz mieć więcej pieniędzy to sobie zarób, idź na szkolenia, rozwijaj się, ciężko pracuj a nie głosuj na socjalistów by czekać aż ci dadzą.



agniesa napisał:
Herbatniczek, AaronH trochę śmieszne jest to, że tak krytykujcie rząd, a później powtarzacie najbardziej absurdalne tezy wygłaszane przez ludzi z nimi powiązanymi.
Ja krytykuje rząd? Coś ci się pomyliło
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Jutro zaprzysiężenie elekta,nie będzie miał łatwo,wierzę,że mu się uda.
Gronkowiec-Walc z PO nie dopuściła go kilka dni temu nawet do głosu na obchodach Powstania,ot ludzie dialogu
Czas na rozbijanie sitwy ,bo gotowi nas zeżreć niczym głodne wilcy konia z kopytami
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ważne też żeby PIS nie zbudowało własnej sitwy, bo jak się już wejdzie do rządu to pokus jest tyle że trudno się powstrzymać, PO to pokazało dobitnie

a nowy prezydent ma swoją szansę, czy skorzysta to już jego wybór
 
M

MacaN

Guest
O rany... przed pałacem prezydenckim znów postawili krzyż :pokrecony:

To już nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne. Mam nadzieję, że Duda wzmocni armię, że razem z późniejszym rządem rzeczywiście zrobią kilka reform, ale mam też nadzieję, że odsuną Marcierewicza i nie będą chcieli wywołać wojny z 2 najpotężniejszą armią na świecie.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
też to oglądałem, byłem bardzo zniesmaczony tą egzaltacją, ludzie mdleli i szaleli na widok Dudy, rozumiem na koncercie jak śpiewa jakaś gwiazda muzyki ale na widok polityka ?

chorzy ludzie
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Herbatniczek napisał:
byłem bardzo zniesmaczony tą egzaltacją,
A nie byłeś zniesmaczony jak w czasie przemówienia Prezydenta w sejmie rozlegało się buczenie.Już na inaugurację elity pokazały ,że wystaje im obornik z butów



Herbatniczek napisał:
ludzie mdleli i szaleli na widok Dudy, rozumiem na koncercie jak śpiewa jakaś gwiazda muzyki ale na widok polityka ?
Czy to Hitler,,Kennedy,Putin ,Sarkozy lub inny polityk od zawsze tak było ,że tłumy wiwatują i wierzą w lepsze jutro,co w tym dziwnego?
Przez ostatnie lata telewizje kreowały pochwałę głupoty,{aktorzy nie potrafiący grać,wokaliści nie potrafiący śpiewać} i
raczej



Herbatniczek napisał:
to Ci mdlejący na widok wątpliwych sztucznie wyniesionych na szczyt gwiazdek

Sprawa krzyża{pomnika smoleńskiego } i jego lokalizacji pozostaje otwarta

Generalnie jest wszędzie w kraju pewna prawidłowość.Obrońcy tęczy ,tolerancji zaczynają buczeć,grymasić i narzekać,choć jeszcze nic się nie zmieniło.
To jak to będzie z tym dialogiem
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zawsze jestem zniesmaczony buczeniem, czy to polityków PO podczas przemówienia Prezydenta Dudy czy to jakiś pseudopatriotów na cmentarzu podczas obchodów Powstania Warszawskiego

wiwaty to rozumiem ale egzaltacji już nie

sprawa pomnika smoleńskiego nie będzie rozwiązana bo to domena władz miasta i żadne uśmiech Dudy tu nie pomogą

do dialogu trzeba dwojga,
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Herbatniczek napisał:
pseudopatriotów na cmentarzu podczas obchodów Powstania Warszawskiego
oczywiście,że tak ,ale trzeba dodać,że tam buczała faszystowska "chołota" ,a elity zachowały się jak zwykle cacy{patrz nie dopuszczenie elekta do głosu}
Natomiast w sejmie to przecież ludzie podobno wykształceni ,autorytety ostatnich 8 lat
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tytuły nie mają znaczenia, czasem prosty człowiek jest mądrzejszy od profesora
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
też to oglądałem, byłem bardzo zniesmaczony tą egzaltacją, ludzie mdleli i szaleli na widok Dudy, rozumiem na koncercie jak śpiewa jakaś gwiazda muzyki ale na widok polityka ?

chorzy ludzie
No przykro nie Herb, wasi przegrali? Przykro na to patrzec?
Ale Herb to podobno demokracja, dla ciebie chorzy ludzie to wyborcy Dudy.
Ale dla innych chorzy ludzie idą w paradach miłosci. Jak do tej pory to chorzy ludzie z miłosci do PO i nienawisci do PiSu mordowali .
Aha nie pisze tego jako zwolennik PiSu bo nim nie jestem.


Herbatniczek napisał:
sprawa pomnika smoleńskiego nie będzie rozwiązana bo to domena władz miasta i żadne uśmiech Dudy tu nie pomogą do dialogu trzeba dwojga,
Nic nie jest wieczne, niedlugo i wladze miasta mogą byc inne.
Wystarczy że PiS wygra wybory to mysle że w Warszawie bedzie plebistyt i pani Gronkiewicz poleci na twarz z ratusza.
 
K

kate2

Guest
Na fejsbuku natomiast roi się od lajków . Wszystko, co związane z prezydentem Dudą jest lajkowane aż trzeszczy ;) Pełen zachwyt szczególnie ze strony Pań :) i duchowieństwa.

Zastanawiam się skąd tak silne emocje....

Czytam też, że biskupi pzrepraszają p. Komorowskiego za wszelkie niesparwiedliwości ze strony ludzi Kościoła . Ja nic nie zrobiłam p. Komorowskiemu :huh:
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
tytuły nie mają znaczenia, czasem prosty człowiek jest mądrzejszy od profesora
No ale co to ma wspolnego z buczeniem w sejmie?
Cały czas PO piało z oburzenia jak ludzie ich wybuczali, byli oburzeni chamstwem, a tutaj.........?
Pokazali że spoleczenstwo wie co robi, jesli elity PO tak robią to....................
 

majaturchan

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Poczekajmy na pierwsze działania, na wyniki wyborów w październiku. Jak sam podkreślił, sam nic nie zrobi
 
Do góry