Praca za granicą

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
nawet w Polsce można, tylko musisz sie zorientować na jakich zasadach!
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
a tak szczerze mowiac to wole pracowac mniej ambitnie, a wiecej zarabiac niz meczyc sie w stresujacej pracy za marne grosze.. ;)
[/quote]


i własnie o to chodzi, Polacy wola pracować dla pieniedzy a nie dla własnej samorealizacji. Na zachodzie, osoby które wiedzą, że nie spełnia oczekiwan pracodawców nie podejmuja sie pracy na danym stanowisku.
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
własnie tak jest na zachodzie, ale do Polski to w bliskim czasie nie dojdzie
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
moze wynika to z tego ze zarobki nadal nie sa niekiedy adekwatne do stanowiska?!?!?!
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
po prostu polacy nie zawsze maja odpowiednie komepetencje aby zajmowac pewne stanowiska! ja uwazam ze lepiej zarobic pare zlotych mniej a wykonac swoja prace dobrze!
 

Piotrek7

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Witam, mam 16 lat, a na wakacjach będę miał 17. Czy znalazł bym pracę w Anglii na wakacje???Co sądzą o tym doświadczone osoby???
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
teraz jest ciezko o prace za granica, w Londynie kryzys i ciezko znalezc zadowalajaca prace, sam chcialbym zmienic ale wole ostrzoznie stawiac kroki...
a co do pytania to sadze ze znalazlbys cos po jakis wioskach, za marne grosze bo praca sezonowa.
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
dokładnie o prace za granica coraz ciezej dla Polaków, duża część wraca do kraju!


a jeżeli chodzi o prace za granica to moze cos znajdziesz na jakims zmywaku itl:/ jeżeli w ogołe beda cie chcieli zatrudnic
 

Marta77

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Polska, Szkocja
Faktycznie, dużo osób wraca do kraju, ale taka sama ilość wyjeżdża ponownie. Znaleźć pracę za granicą (mam na myśli UK) nie jest tak trudno, jeśli się jej naprawdę szuka. Faktycznie jest pewnego rodzaju konkurencja. Wiadomo, angielski czy szkocki pracodawca szybciej zatrudni osobę, która potrafi mówić po angielsku niż taką, która nie zna zbyt wielu słów. Chociaż nadal są miejsca, w których język nie jest szczególnie wymagany, jak na przykład fabryki, gdzie się stoi przy taśmach. A w chwili obecnej większość dostępnych prac są to sezonówki, gdzie potrzebują ludzi na okres świateczny, gdy jest więcej pracy. Podobnie jest z okresem wakacyjnym.
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
tak, wszystko w porządku, ale w Polsce tez mozna znalezc prace na sezon swiateczny czy wakacyjny, w agencjach pracy ofert jest mnostwo.
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Hej!!
Na razie jestem w I klasie technikum handlowym no i sie tak zastanawiam czy jakbym skończyła to jakbym wyjechała za granicę mając 21 lat czy bym coś tam znalazła nawet jakbym nie miała zdanej matury i zdanego technika??Czy zagranicą poszukują takich młodych ludzi??
Czy bardziej opłaca mi się zostać w Polsce i tu pracować??

z góry dzięki za odpowiedź :)
Pozdrawiam.

Pewnie że znajdziesz pracę ja pracuję w Holandii od 19 roku życia i mając 21 lat jestem zaaklimatyzowany w tym kraju. Dziewczyna ma dużo ciężej niż facet lepiej jak byś na początek pojechała z kimś bliskim z rodziny albo z chłopakiem

Jak masz jakieś pytania to pisz
 

smoothny

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
House of pain..
Ile macie lat że piszecie że w Polsce znajdziecie prace, za godziwą stawke?Co Wy mozecie wiedziec o masowych powrotach Polaków żyjąc światem internetu, tym co wyczytacie na Interi czy wp. Tragedia..

Poznajcie realia a nie cytujcie wiadomosci z opłacanych portali..
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
a moze powiesz ze na wyspach zyje sie lepiej?! kilka osob w jednym pokoju gloduja zeby przywiesc cos do polski, po czy m okazuje sie po powrocie ze to i tak grosze
 

smoothny

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
House of pain..
a moze powiesz ze na wyspach zyje sie lepiej?! kilka osob w jednym pokoju gloduja zeby przywiesc cos do polski, po czy m okazuje sie po powrocie ze to i tak grosze


Po 1. Nie odpowiedziałeś na pytanie.
Po 2. Zwykle zdanie zaczyna sie od dużej litery
Po 3. O czym Ty mówisz? Chyba za duzo ,,Londynczyków" sie naogladałes. Ja wynajmuje swoje M2, mieszkam tylko z dziewczyną, i ze swojej pracy potrafie odlozyc na tyle ze stac mnie zeby w tym roku wyjechac do Hiszpani, Wielkanoc spędziłem w Paryżu, gdy przyjeżdżam do Polski starcza mi na wszystko. Nie mam kontraktu z firmy której pracuje, pracuje przez agencje, robota fizyczna na magazynie.
Po 4. A nie zyje sie lepiej?Stac mnie na wszystko, co chce. Nie głoduje, odzywiam sie tak jak w Polsce.
Po 5. Przestan cytowac, skrajności które sami tworzymy. To tylko i wylacznie Nasz wybór jak, gdzie i z kim mieszkamy. Ja aktualnie odkładam na wesele, i stać mnie by miec wszystko co chce.

Nie mając pojęcia co Cie może spotkać na Wyspach, wypisujesz takie głupoty że aż głowa boli. Szkoda Cie nawet czytać.
 
Do góry