Poznań.

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
A mi nie smakuje piwo Fortuna, ktore jak narazie tylko w Poznaniu pilem bo tam je spotkalem ;)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Też tutaj mieszkam od niedawna. Studia ;) Całkiem fajne miasto. Póki co jestem w fazie poznawania Poznania :)
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Jestem z Poznania i dlatego to miasto nie kojarzy mi się tylko i wyłącznie ze Starówką i zabytkami. W moich oczach Poznań składa się z malutkich cegiełek, które buduję całość. Dla mnie Poznań to Stare Kino i impreza do rana, to ogólniak nr 2, czyli najlepsza szkoła w mieście:) to pani Ania, fryzjerka z La Lumière, która szalonymi nożyczkami wyprawia cuda, to wreszcie wydział socjologii na UAM - ie, czyli miejsce, w którym obecnie spędzam mnóstwo czasu. Taki właśnie jest mój Poznań:)Ale przecież każdy ma swoje miasto, w którym zna przeróżne zakamarki. Najczęściej okazuje się, że mieszkając gdzieś od urodzenia nie docenia się atrakcji turystycznych, które przyciągają tysiące gapiów.
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
witam Was Poznańczyków :papa:
ja jestem akurat z warszawy, ale byłam u Was nie raz i muszę przyznać, że przepiękne miasteczko. Kiedy mam tylko okazję z chęcią wybieram się w Wasze strony, no i otóż taka okazja przede mną :D a mianowicie wybieram się razem z kumpelami do Waszego Spa Samui na babski weekend :) poleciła nam to miejsce jeszcze inna znajoma, ale może i ktoś z Was zna to miejsce?wszystkie chcemy skorzystać z makijażu permanentnego, a także innych atarakcji :sexy:
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Człowieku kilka postów wyżej, Czarna Fortuna to jedyne prócz lubelskiej Perły piwo, które mi naprawdę smakowało! Więc złe być nie może. :p
A Poznań podoba mi się coraz bardziej. :)
 
K

kermitka

Guest
Mieszkam w Poznaniu już od wielu lat:) Kocham to miasto, jego atmosferę i cudownych ludzi, których tu spotykam. Z doświadczenia wiem, że miasto jest magiczne-spotkało mnie tu tyle niezwykłych rzeczy że az trudno w nie uwierzyć:)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
ale flash mobów to tu nie macie ;p szukałam jakichś informacji i okazało się, że obecnie nic już się nie dzieje. szkoda.
 

Jarmo

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Pyrlandia
Tak jak wyżej ktoś napisał, dla mnie Poznań to coś więcej niż miasto. Jako lokalny patriota uwielbiam miejsce w którym się urodziłem, mieszkam i mam nadzieję, że zawsze będę mieszkał. To spędzanie wolnego czasu w pubach w centrum miasta, to spacery na Malcie i Cytadeli, to mecze Kolejorza na Bułgarskiej, to studia na UAMie, to koncerty w Eskulapie, to wracanie nocnymi do domu, to jeżdżenie Helmutami linii numer 7 z zawrotną prędkością... Tak jak każdy lokalny patriota nie rozumiem ludzi, którzy mogą psioczyć na Poznań, gdyż jest on dla mnie najpiękniejszym miastem na świecie. Prawdopodobnie przez to, ze jest mój.
 

MamWiatrWeWłosach

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań ;)
Ja mieszkam w Poznaniu dopiero od 5 miesięcy ale zawsze chciałam tu mieszkać, od kiedy pamiętam- zawsze jak przyjeżdżałam do ciotki na wakacje twierdziłam, ze kiedyś w Poznaniu zamieszkam ;D i teraz spełniłam marzenie z dzieciństwa ;D
To miasto ma jakiś magiczny klimat, ludzie w sumie to chyba jak wszędzie, wiecznie w biegu, zakręceni, zaaferowani... a ja lubię czasami przespacerować o dwa przystanki za dużo, albo spóźnić się na tramwaj ;) Teraz przez ten śnieg faktycznie latam na autobus jak polowa mojego osiedla, ale czekam na wiosnę i na dłuugie spacery.
 

Jeanny

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp.
Mieszkam niedaleko Poznania, aczkolwiek bardzo często można mnie w nim spotkać. Tak jak dla sim, dla mnie to nie tylko miasto. Tam poznałam najwspanialszych ludzi na świecie, spędziłam mnóstwo swojego czasu, który będę pamiętać do końca życia. Koncerty, różne akcje... mój drugi dom :)
 

konik36

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Co prawda mieszkam 30 km od Poznania ale jestem stałym bywalcem w tym mieście. Po pierwsze studiuje w Poznaniu, a po drugie jeśli potrzebuje zrobić jakieś większe zakupy to jeżdżę do Poznania ponieważ u mnie w małym mieście nie ma nic konkretnego. Również najbliższe kino znajduje się w Poznaniu, więc moje częste przebywanie w Poznaniu jest nieuniknione.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Hej

Poznań to wspaniałe miasto. Jestem, że tak powiem z urodzenia Pozniakiem - Poznańczykiem. Jak kto woli.

Miasto ciągle się zmienia, nie wiem tylko czy na lepsze. Wiosna już wkroczyła, temperatura powietrza się podnosi. Zatem fajne są wypady ze znajmomymi w plener. Kiedyś parki w centrum, chyba były lepsze. Teraz. Nie ma to jak peryferyjne. Mieszkam na Ratajach, a więc park nadwarciański, a więc Dębina, jezioro maltańskie. W końcu taki to okres, taka pora roku, bo przecież latem Poznań się wyludnia.
Choć z drugiej strony jestem uzależniony od internetu - brakuje blipa, godzin spędzonych na Chill City, stronek z filmami - filmweb.pl Spada aktywność na forach internetowych. No nic, wracając do Poznania. W sumie nie wiele jest miast, do których ewentualnie mógłbym się przeprowadzić. Podoba mi się Wrocław, może dlatego, że blisko do Poznania, Kraków, ale i tak nie myślę o przedprowadzce. Każde miasto ma swoje zalety i wady. Ech..

pzdr
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI OFIAROM KATASTROFY SAMOLOTU PREZYDENCKIEGO ORAZ PREZYDENTOWI POLSKI I JEGO ŻONIE

PODAJ DALEJ ŻEBY NIE ZGASŁO

___+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩

NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU
 

radiogłowy

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. z miastem Poznaniem to bywa różnie. Dla turystów jest to na pewno ciekawe miejsce. Troszkę gorzej się tu żyje, a przynajmniej w centrum. Sporo psich "spuścizn", utrudniony dostęp do biletów (automaty wadliwe), kulturalnie na tle innych miast tez biednie. Co zapisuje na plus, to nieco większe bezpieczeństwo wśród dużych miast, aktywność nocna w weekendy, sporo pracy (choć licho płacą), niezła sieć bibliotek. No i masa studentów, co czyni wszystko bardziej kolorowym:).
 
M

marco9512

Guest
Witam. z miastem Poznaniem to bywa różnie. Dla turystów jest to na pewno ciekawe miejsce. Troszkę gorzej się tu żyje, a przynajmniej w centrum. Sporo psich "spuścizn", utrudniony dostęp do biletów (automaty wadliwe), kulturalnie na tle innych miast tez biednie. Co zapisuje na plus, to nieco większe bezpieczeństwo wśród dużych miast, aktywność nocna w weekendy, sporo pracy (choć licho płacą), niezła sieć bibliotek. No i masa studentów, co czyni wszystko bardziej kolorowym:).
No i najładniejsze dziewczyny w Polsce to z Poznania :) na +

A ja mieszkam pare km od Poznania. DOkładnie w Swarzędzu. Wchodze w 401 i jazda makx 30 min i jestem :)
 
Do góry