Poznań.

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
W Poznaniu byłem na wycieczce z klasą (Poznań - Biskupin - Gniezno) i bardzo spodobało mi się to miasto, a zwłaszcza rynek i okoliczne uliczki, więcej niestety nie było mi dane zwiedzić poza Ostrowem Tumskim i właśnie rynkiem, ale miasto wywarło na mnie dobre wrażenie i w przyszłości na pewno tam wrócę.
A wy co o nim myślicie?
Mieszkacie w nim? A może po prostu często w nim bywacie?
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
To miasto ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną, choć nigdy w nim nie byłam.
Jednakże mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję je zobaczyć. ^_^
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Stary rynek jest ok pod warunkiem że trzeba tam spędzać po 12 godzin w trakcie weekendu i do tego mieć tam wykłady. Odechciewa się totalnie.

A tak to bardzo fajne miasteczko.
 

soniia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja w Poznaniu dość często bywam
Ciekawe i fajne miasto.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
jak dla mnie jest troche za duze :p nie lubie tloku :p
ale przynajmniej porzadne zakupy mozna zrobic :D
 

alken

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
66
Miasto
wielkopolska
w Poznaniu mieszkałem, uczyłem się, odbębniłem wojo i poznałem moją żonkę. Super miasto i najpiękniejsze na świecie
 

nestlegirl

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hej :)) Ja też jestem w Wlkp ale nie z Poznania tylko z Gniezna hihi z pierwszej stolicy Polski :) w Poznaniu też dość często bywałam :)) pozdrawiam wszystkich z Wlkp :)
 

hippiehippie

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z daleka
Poznań jest jednym z piękniejszych miast jakie w życiu widziałam.
Szczęśliwie wyszło, że właśnie wprowadziłam się na Wildę :] Gdyby ktoś miał ochotę na imprezę, czy kulturalne piwko to ja służę towarzystwem :]
 

fire23

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wielkopolska
Bywam czasami w Poznaniu, robi wrażenie. Ja mieszkam w środzie Wlkp., ok 40 km od Poznania :)
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Stary rynek jest ok pod warunkiem że trzeba tam spędzać po 12 godzin w trakcie weekendu i do tego mieć tam wykłady. Odechciewa się totalnie.

A tak to bardzo fajne miasteczko.

haha, ja mieszkałem przez rok zaraz koło starego rynku ;)
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
No musi być fajne miasto skoro stolica Wielkopolski :D:) A ja jestem z okolic Rawicza :D hihi i pzdr dla Poznania

"Rawicz Strażnicy południowej Granicy" :p Cytat widniejący na jednym z murów :D:)
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
Dlamnie poznan spoko miasto lubie tam przyjezdzac mieszkam 70 km od Poznania w Gostyniu :)
czesto kiedys bywałem w Poznaniu na to ze wzgledu na mecze Lecha :) teraz juz czasu brak ale jak tylko moge to jade na małe zakupy do Poznania
 

Jula2008

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja jestem z okolic Poznania. Dość często tam bywam. Miasto jest naprawde ładne:) Nie można się tam nudzić, zawsze jest coś do zrobienia, pójścia np do klubu, palmiarni,itp. :p
 
Do góry