Pozerstwo w lansie.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
moda tyo szaleństwo. rockowe i metalowe szaleństwo już dawno się uspokoiło, więc nie są modne te zespoły. są na poziomie zdrowego rozsądku
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Tak, szerzy się w zastraszającym tępie na szeroką skalę.
A gdzie to wszystko ma swój początek? W gimnazjum. To tu właśnie normalne dziewczyny stają się słitaśnymi pustakami w różu i 5cm tipsach.
Tylko jak potem normalny chlopak ma uwazac ze dziewczyny są mądre,inteligentne itd?
jak ma miec do nich szacunek,skoro one same do siebie szacunku nie maja?!
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
A propo pozerstwa, to sobie wpiszcie w google "z pamiętnika kinder metala" i przeczytajcie.

Z jednej strony śmieszne, a z drugiej to żal, bo sporo jest teraz takich kolesiów, jak "główny bohater" tego tekstu.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Hamerfal przy black metalu to jednak chujnia, chociaż nie, lubię go słuchać, ale teraz zachorowałem na black metal i muszę w Kazie coś pościągać. Wpisałem Wenom, bo Adam mi powiedział, że jest taka kapela Wenom i oni podobno black metal grają, ale Kaza nie znalazła, to ja już nie wiem, czy jest ten Wenom, czy nie ma tego Wenoma, do chuja pana! No to zadzwoniłem do niego i mówię, że nie ma Wenom w Kazie a on przez jakie W pisałem, a ja mu na to, że przez normalne W, a on na to, przez V się pisze łosiu. Potem wpisałem przez V - Venom i mi znalazł piosenkę co tytuł "Black Metal" ma. Ściągłem normalnie, ale to chyba nie było to, bo klawiszy nie było, ani chórów, szit normalnie jakiś, ryki i wrzaski, zero klimatu normalnie, to wy:cenzura:ałem.

najgorsze że teraz kupa takich ignorantów
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Ja lubię metal, rock, punk rock itd. ale nie "produkuje się" jakoś z tego powodu. Od czasu serialu 39 i pół przybyło trochę pseudo punków... żałosne... A co do arafatek. U mnie wszystkie dziewczyny je maja ale one to bardziej pseudo-emo niż pseudo-punk. Rozwala mnie jak jest gorąco a one siedzą w nich w szkole, na dworze i ogólnie wszędzie.... Arafatki są dobre ale w zimie! I to te prawdziwe z oryginalnym wzorem a nie te podrabiane... masakra...
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
kiedys naprawde kapele chcialy grac dla ludzi a nie dla TV.
I to było piękne, chciała bym urodzić sie w takich czasach....

Ja lubię metal, rock, punk rock itd. ale nie "produkuje się" jakoś z tego powodu. Od czasu serialu 39 i pół przybyło trochę pseudo punków... żałosne... A co do arafatek. U mnie wszystkie dziewczyny je maja ale one to bardziej pseudo-emo niż pseudo-punk. Rozwala mnie jak jest gorąco a one siedzą w nich w szkole, na dworze i ogólnie wszędzie.... Arafatki są dobre ale w zimie! I to te prawdziwe z oryginalnym wzorem a nie te podrabiane... masakra...

39 i pol o jaaaaa serial wielce propagandowy hahahaha żalosne
U mnie w miescie w polsce jak mieszkałam laski emo staly sie rowniez anarchistami z wielkim potecjalem buntowniczym......
Czemu....
Bo to bylo trendy??????


Ehhh chyba nie orietuje sie z dzisiejsza moda mimo wszystko, arafatki nic do nich nie mam kiedys mialam wydawalo sie dziwne hahaha teraz jest wielkim symbolem zdesperoowanej mlodziezy wiec przestalm nosic.....
Ciekawe czy jedna na dziesiec noszacych osob wie ze to jest palestynski symol narodowy... wątpie


Jak dla mnie lans zawsze bedzie i trzeba sie z tym pogodzic niestety...... :bag:
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ehhh chyba nie orietuje sie z dzisiejsza moda mimo wszystko, arafatki nic do nich nie mam kiedys mialam wydawalo sie dziwne hahaha teraz jest wielkim symbolem zdesperoowanej mlodziezy wiec przestalm nosic.....
Ciekawe czy jedna na dziesiec noszacych osob wie ze to jest palestynski symol narodowy... wątpie
Nawet gdyby wiedziały prawdopodobnie nic by sobie z tego nie zrobiła. Dzisiejsza młodzież to w dużej części ignoranci, trzeba to powiedzieć wprost. A moda na arafatki na szczęście przemija.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Nawet gdyby wiedziały prawdopodobnie nic by sobie z tego nie zrobiła. Dzisiejsza młodzież to w dużej części ignoranci, trzeba to powiedzieć wprost. A moda na arafatki na szczęście przemija.
Mam w klasie znajomą ktora codziennie ma na sobie arafatkę,dlugie kolczyki,i milion bizuterii ;/ taka lalunia
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Mnie się akurat duża ilość biżuterii podoba, chociaż ostatnio mam braki, bo mi poginęła a nie mam kasy na nową :D Bywało parę lat temu, że po osiem bransoletek na nadgarstku miałam :) Mnie się to podobało.
No ale ta dziewczyna jest w 6 kl podstawowki,lekka przesada
 

Antubis

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
Cóż... nie wiem jak to dokładnie wygląda, więc trudno mi oceniać :)

Uwierz mi zle to wyglada... Młoda dziewczyna (ona juz sie uważna za kobietę - damę) a chce pokazac sie z dobrej strony a tak naprawde szapanuje tym ze jej wszystko rodzice kupili i co najgorsze - nie szanuje tego...
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Uwierz mi zle to wyglada... Młoda dziewczyna (ona juz sie uważna za kobietę - damę) a chce pokazac sie z dobrej strony a tak naprawde szapanuje tym ze jej wszystko rodzice kupili i co najgorsze - nie szanuje tego...
No ona ostatnio sie chwalila ze wydala 250 zł w sklepie <lol2>
Dziewczyna która przesadza w dbaniu o siebie,i stara sie byc zawsze na topie jest dziewczynką ktora nie wierzy w swoje piękno
 

Antubis

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
No ona ostatnio sie chwalila ze wydala 250 zł w sklepie <lol2>
Dziewczyna która przesadza w dbaniu o siebie,i stara sie byc zawsze na topie jest dziewczynką ktora nie wierzy w swoje piękno

Mnie zawsze zastanawiało to jak facet moze leciec na dziewczyne która ma kilo tapety na sobie, załózmy ze wyladuja wkońcu w łózku ze soba no i bedzie upojna noc ze tak to nazwiemy no i budza sie rano i co - szok?? "ona tak naprawde wyglada"?;>
Ja bym uciekł z łóżka :p
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Mnie zawsze zastanawiało to jak facet moze leciec na dziewczyne która ma kilo tapety na sobie, załózmy ze wyladuja wkońcu w łózku ze soba no i bedzie upojna noc ze tak to nazwiemy no i budza sie rano i co - szok?? "ona tak naprawde wyglada"?;>
Ja bym uciekł z łóżka :p
hahaah :D dobre,taaa..
pani w przebraniu moze byc piekna,lecz naturalnie masakrycznie :D
zalozmy ze danej dziewczynie sie rozmazał makijaz.. :D i rano wyglada jak upiór ;]
Faceci to czesto zwykli samce ;/
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Widuję na ulicach coraz to więcej pozerów, widać to po ich ubiorze i zachowaniu. Ale cóż - taki świat. Jedni są pozerami, inni nie.
 
Do góry