Pozerstwo w lansie.

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ja bym jeszcze dodal, ze Norwegowie oraz paradoksalnie Japonczycy, chociaz metal z tamtego kraju jest nieznosny, to teksty niekiedy sa pelne mroku, nienawisci i zawsze na max. skrajne.
 

chocolate898

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Jedni piszą lepsze teksty, drudzy gorsze. Moim zdaniem nie ma nic do tego narodowość, a talent.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Talent oraz to cos. Latwiej mowic o szatanie, jesli czuje sie jakies pociag do niego, niz wstret. Latwiej mowic o tym co jest czarne lub biale jesli samemu zna sie roznice.
 

chocolate898

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
15
zgadzam się w zupełności. wiadomo, że gorsze teksty napisze ten kto czuje odrazę niż ten kto widzi w Szatanie kogoś normalnego.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja bym jeszcze dodal, ze Norwegowie oraz paradoksalnie Japonczycy, chociaz metal z tamtego kraju jest nieznosny, to teksty niekiedy sa pelne mroku, nienawisci i zawsze na max. skrajne.

Wiesz, co prawda nie zetknąłem się z wieloma kapelami Japońskimi, ale te które słyszałem to jakoś mnie powalały z nóg, dość zabawnie brzmiała ich wokal :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Master czy w tym dziale są jakieś granice off-topu ;)?
Może Ci nie pasuje,ale to właśnie Polacy piszą najlepsze teksty jeśli chodzi o metal;]
Jak wyżej, to kwestia zdolności. A przede wszystkim tego, czy treść ma wywołać jedynie kontrowersje, czy podwójnym dnem przekazywać treści. Np. Antychryst przedstawiany jako wojownik brutalnie niszczący swoich wrogów to ciekawy temat na ostrą sieczkę, ale coś takiego mógłby napisać każdy. Natomiast Antychryst jako symbol buntownika mającego pokazać ułomności chrześcijaństwa, to o wiele bardziej finezyjna forma.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Master czy w tym dziale są jakieś granice off-topu ;) ?

Jak wyżej, to kwestia zdolności. A przede wszystkim tego, czy treść ma wywołać jedynie kontrowersje, czy podwójnym dnem przekazywać treści. Np. Antychryst przedstawiany jako wojownik brutalnie niszczący swoich wrogów to ciekawy temat na ostrą sieczkę, ale coś takiego mógłby napisać każdy. Natomiast Antychryst jako symbol buntownika mającego pokazać ułomności chrześcijaństwa, to o wiele bardziej finezyjna forma.

No wiesz, teraz to chyba nasz koffany admin powinień moderować ten dział... Widać, że nieskutecznie :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dobry off top nie jest zły :) ale tak żeby choć raz na jakiś czas powiedzieć coś na temat, a to chyba było ostatnio parę dni temu xD
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To nie jest miejsce na taką rozmowę. Proponuję przeprowadzkę do działu "Religia".
 

qqeq

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Kiedyś Fenomen śpiewał :"Ci co nie znają się wcale najwięcej mówią o tym zawsze" podobnie jest z ubieraniem. Dla tych lalek sam ciuch to EMO a nie idea subkultury.
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
Pozerstwo w subkulturach strasznie nie razi. Straszne jest to ze z każdym dniem pozerów jest coraz więcej i więcej.
 
Do góry