Powody Zerwania

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Byliśmy razem 10 miesięcy ... :( :( Ja ją strasznie kocham... a uslyszalem ostatnio " Przykro mi ale nie możemy juz być razem... Już Cię nie kocham... Zostańmy przyjaciółmi... "

Ehh :( :( Nie moge sie pozbierac po tym... tyle dla niej zrobiłem...tyle razem chwil przeżyliśmy , mieliśmy tyle marzeń... i tak nagle wygałso ?? Nie rozumiem tego ;( ... Nadal nie moge uwierzyć ze to prawda... :niepewny:
 

Kaśka 112

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Zabi doskonale Cie rozumiem też byłam w takiej sytuacji mi było jeszcze trudniej bo byliśmy ze sobą prawie 2 lata.Potrzebujesz czasu żeby o tym zapomniec.A o tekście ,,zostańmy przyjaciółmi'' zapomnij bo to się nigdy nie sprawdza-ewentualnie koleżanka i kolega.Najbliższe dni będą najgorsze ale niestety musisz je przeżyć.Prędzej czy później chociaż trochę sie poukłada.Życze Ci powodzenia i trzymaj się.Pozdrawiam:)
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Ehhs... życie nie jest proste... a rozstawanie się z bliską nam osobą moze byc porównywane do zamykającego się tulipana...
Potrzeba nam czaasu zeby zapomieć, ale zawsze coś tam w sercu pozostanie
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Myślę, że jeżeli któraś ze stron kocha, to nie będzie mogła powstać z tego szczera przyjaźń.

Mój były powiedział " Przepraszam, ale nie jesteś osobą z którą chciałbym spędzić resztę życia" Tylko nie rozumiałam po co dziennie powtarzał mi, że mnie kocha :/
Następny powiedział, że chce wrócić do swojej byłej- później okazało się, że to była tylko wymówka, 4 miesiące później znowu starał się o mnie.

Z takim jednym to nie wiedziałam jak zerwać... wiedziałam, że bardzo mnie kocha a nie chciałam go zranić, był dla mie tylko jak kumpel kompletnie nic do niego nie czułam, przedłużałam to jak mogłam aż poznałam kogoś. To mnie zmotywowało i powiedziałam, że poznałam kogoś innego. Najgorsze było to, że klękał przedemną i przytulał mnie i prosił żebym nie zrywała, że pewnie to tylko zauroczenie i takie tam. Po 2 tygodniach dopiero dał mi spokój i powiedział, że będzie czekał aż mi nie wyjdzie z tym chłopakiem, że zawszę będzie na mnie czekał :( Bardzo go lubię... nienawidzę ranić kogoś, bo wiem jak to boli ale co miałam zrobić?
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Śmierdziało jej z pod pach, nie goliła nóg, miała zarośnięta cipke, a na dodatek bekała i pierdziała przy stole - teraz dość o eks mojego kumpla :p napisze o swojej:

Idealna była.. ale jej siostra:D haha. Zerwałem z nią, bo nie umiałem okazywać tego co naprawdu czuje, a nauczyłem się tego gdy :cenzura:ała się już innym ;) - moja smutna historia. Teraz jestem sam, i kręce z wieśniaczkami a co ;) A ona była całkiem miła, ładna i miała swoją osobowść ale miała dość już mnie i ja jej ale tak to ciągneliśmy aż no wiecie - przyszła nowa :D
 

BraunieSs

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nikąd
Cytuję SmS-a (no bo przecież nie było go stać na nic innego):
"Przepraszam Cie... Ja nie potrafie żyć w związkach... Lepiej to skończmy bo nie warto żyć złudzeniami..." <---- :/

jak widać przez 3 miesiące każdego dnia siedząc obok niego byłam tylko złudzeniem :D ale ja mam talent no... :D
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
co prawda nie chodzilem z nią ale mozna to było tak traktować... i skonczylo sie bo............... powiedziala ze nie jest dojrzala do prawdziwego zwiazku i chce sie jeszcze wyszaleć......

--===[[Sprostowanie dla mojego ukochanego misiaczka]]=====----

miałem doła gdy to pisałem ... teraz jest naprawde cudownie.. Kocham Cie :kiss: i chce być z Tobą....
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
"klocilismy sie"
"jestem za mloda"
"nie zgadzalismy sie"
"nie kochalam go juz"
"on juz mnie nie kochal"
"nie jestem zbyt dojrzala na powazny zwiazeK"

lol tyle miala powodow jedna moja dziewczyna i kazdemu wmawiala co innego ;] ale i tak wyszedlem ja na tego zlego .
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
So_Sad to zawsze tak jest nie wazne kto zerwei to i tak my jestesmy zli :). Moja dziewczyna zerwala ze mna powiem ze na gg :) po trzech miesiacach zwiazku :) i stwierdzila to tak :)

Ona: Marek jestes fajnym kolesiem, przystoinym i wogole.

Ja: Nom. ale o co CI chodzi ???

Ona: Bo tu nie chodzi o mnie tylko o mame bo jej sie nie podobasz.

Ja: No i ????

Ona: No bo jej sie nie podoba ze studjujesz zaocznie.

Ja: O co Ci chodzi dziewczyno.

Ona: Zrywam z Toba !!!!

Ja: fajnie. A jakis powod????

Ona: Pisalam ze nie podobasz sie mojej mamie.

Ja: Ale ja jestem z Toba nie z Twoja matka.

Ona: Ale ja ją kocham bardziej niz Ciebie. Zeganaj.

Ja: Zegnaj :D i emotka <hahaha>

Tu nastapil blok z jej strony dla mnie <lol>
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
MArecki powiedz ile ona miala lat ;d;d;d;d heheh;;d;d;d najlepsze jest to

Ja: Ale ja jestem z Toba nie z Twoja matka.

Ona: Ale ja ją kocham bardziej niz Ciebie. Zeganaj.
 

Victoriia

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Z mojego pokoiku ;)
MaReCkI niezle sie z Toba rozprawila..wspolczuje :* Ale niekiedy dziewczyny wymyslaja sobie powody byleby zerwac..to,ze tak napisala (o mamie) to tylko głupia wymowka-przypuszczam..jestem dziewczyna wiec to sie wie..ale nie kazda jest taka sama wiec glowa do gory ;) Possssdrooofki ;)
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
So_Sad powiem Ci ze jak sie to dzialo miala 17 latek :) ale byla glupia niesamowicie :) Victoriia a to z ta matka to powiem Ci ze po czesci prawda bo jej starzy mnie nie znosili :) tylko dlatego ze wedlug ich planu ich wspaniala corka (za taka ja uwazaja) ma byc z czlowiekiem z medycyny lub farmaceutyki :) a ja studiuje informatyke i to w dodatku zaoczenie <lol> wiec wiecie wystawalem poza ich cudowny plan, ale jak to sie mowie nie daleko pada jablko od jabloni :) wiec wniosek z tego taki ze i ona i oni sa przyjeabani :)
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
So_Sad to zawsze tak jest nie wazne kto zerwei to i tak my jestesmy zli :). Moja dziewczyna zerwala ze mna powiem ze na gg :) po trzech miesiacach zwiazku :) i stwierdzila to tak :)

Ona: Marek jestes fajnym kolesiem, przystoinym i wogole.
Ja: Nom. ale o co CI chodzi ???
Ona: Bo tu nie chodzi o mnie tylko o mame bo jej sie nie podobasz.
Ja: No i ????
Ona: No bo jej sie nie podoba ze studjujesz zaocznie.
Ja: O co Ci chodzi dziewczyno.
Ona: Zrywam z Toba !!!!
Ja: fajnie. A jakis powod????
Ona: Pisalam ze nie podobasz sie mojej mamie.
Ja: Ale ja jestem z Toba nie z Twoja matka.
Ona: Ale ja ją kocham bardziej niz Ciebie. Zeganaj.
Ja: Zegnaj :D i emotka <hahaha>
Tu nastapil blok z jej strony dla mnie <lol>


nie myslales, zeby wrzucic to na basha? :D => http://bash.org.pl
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
wiesz... bo oni sobie mysla pewnie

corka i tak wode zamiast mozgu ma, gdzie dobrze zarobi? w amiataniu ulic? obciach! musi miec dzianego meza.

zrobi mu tam dobrze posprzata a reszte :cenzura:ac. moze taka jej cala filozofia ;]?
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Dobrze to moze i mu zrobi :) ale do sprzatania to powiem Ci ze ona sie nie nadaje bo jej mamusia z tatusiem wszystko robia :) gotuja sprzataja piora itd. Wiec nie wiem jakie sa zalozenia ich cudownego planu :)
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
Dobrze to moze i mu zrobi :) ale do sprzatania to powiem Ci ze ona sie nie nadaje bo jej mamusia z tatusiem wszystko robia :) gotuja sprzataja piora itd. Wiec nie wiem jakie sa zalozenia ich cudownego planu :)

Moze poprostu nie dociera do nich rzeczywistosc - tylko zyja wyimaginowanym obrazem swojej ukochanej coreczki, ktorej nalezy sie gwiazdka z nieba?
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
:) no powiem CI ze do nich nie dociera nic a tym bardziej rzeczywistosc :) a do niej to dotrze jak ktos jej w koncu :) palnie w glowe :) ale to taki maly wniosek z trezech miesiecy bycia z nia :)
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
kto ogladal rodzine zastepcza?


bedzie jak z jendrula i alutka hahah nie lam sie marecki;) nie ma kim.
 
Do góry