Powody Zerwania

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
jakie byly powody ze ty albo ciebie ktos porzucil? :/

nie chodzi mi o takie pospolite typu ze nie pasjemy do siebie tylko jakies dziwne :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
moze to nie bedzie dziwne ale nie miłe, kiedy było przypuszczenie ze jestem w ciązy moj chłopak powiedział mi ze zna kogos kto mi usunie i to mi zostało w pamięci i odeszłam od niego, na szczeście nie byłam w ciązy
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
wiem ze to boli... :( nawet kiedys tal bardzo ze ranilem inne dziewczyny :/

ale tu chodzi o txt typu:nie podobaja mi sie twoje zderzaki :D
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
text pt : " wiesz mała wiem że masz duzo fajnych znajomych, ale ja ich nie lubię, no to żegnaj" był palantem :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
no naprawde txt typu nie podobaja mi sie twoje zdezaki jest beznadziejny :mruga: i to był powod zerwania aha :eek:

Mery_Blue ała ale typ :p :p :p naprawde szok
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
że masz duzo fajnych znajomych, ale ja ich nie lubię
ach no tak- Mery Blue- no co Ty chłopak mógł byc fantastyczny, powinnaz zrozumiec Jego upodobania do tych nie-fajnych ;) :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Cytuje SMSA ! :mruga: "wies zco wydaje mi sie ze bedzie lepiej jak zostaniemy przyjaciolmi, nie badz zla na mnie, wiem ze zachowalam sie jak gowniarz" ej no kurde jak tak mozna, najgorsze co mzoe byc ! :| A teraz chce wrocic a pfff niech mnie pocaluje daleko
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Mery_Blue ała ale typ naprawde szok
noo.. trochę.. najpierw lekka załamka ale potem szok i wkurzenie a potem to już zlew..


ach no tak- Mery Blue- no co Ty chłopak mógł byc fantastyczny, powinnaz zrozumiec Jego upodobania do tych nie-fajnych

jaaaaasneee :D


miedziak uważasz że "zderzaki są ważne " heh :D ?? to jakie mają szanse u ciebie ?? :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
miedziak 52 co masz namysli ze to bardzo ważne bo ta minka na końcu zbiła mnie z tropu,
Mery_Blue eh nie am co sie nim przejmować nie ten to inny :D
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Spoxik VIXA, tacy faceci to wiesz,, eh.. mam teraz jednego miłego.. hmm.. ale zobaczymy.. ej VIXA w pracy siedzisz?? Ja tak :(
 

Kaśka 112

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
,,Moje uczucie przeminęło więc zostańmy przyjaciółmi" Ale inne powody to nie lubił jak chodziła z Nami moja przyjaciółkai drugie to jazdy jakie mu robiłam np. za palenie fajek.Wiec tak naprawde już w końcu zgłupiałam i do końca nie wiem czemu się rozstaliśmy
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
Mery-tylne zderzaki powinny byc w ksztalcie takiego pucharku ;) a przednie pomaranczy :sexy:
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
Mery_blue tak siedze w pracy i na dodatek sem przeziębiona po ostatniej dysce,
mówisz ze masz nowego ja tez mam i narazie nie nazekam,ale to jest taki bardziej bliski bliski przyjaciel
:p :p wiesz co chce powiedziec :p :p Mery wiesz o co chodzi miedziakowi z tymi zdezakami bo zaczyna mnie to drażnić
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Oj miedziak miedziak :p
To ja next time rzucę faceta z textem "nosisz małego nie w tej nogawce co ja bym chciała" :D
Bedzie oryginalnie przynajmniej heh
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
Mary dobre dobre, ahahha faceci an punkcie swoich klejnowtów maja obsesje i to by go dobiło :D :D :p :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ciekawe czy jakaś dziewczyna zerwała ze swoim facetem z tego typu textem :D Panowie.. przyznajcie się :p będe wiedziała jakie texty mogę wykorzystać na przyszłość :D :D :D
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
to co powiecie na to!! ze mna zerwal koles ktory za powod zerwania palnal takie haslo: "bardziej nadajesz sie na przyjaciolke niz na dziewczyne".... i jak to zrozumiec?? faceci sa dziwni....
 

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
a u mnie też prawie standrdowo: nie jestem jeszcze gotowy na związek,to nie chodzi o ciebie tylko o mnie, zostańmy przyjaciółmi... niby słyszysz to milion razy w filmach a jak boli jak ktoś bliski tak powie do ciebie...
 
Do góry