Powody Zerwania

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
A kto pisze ze ja sie przejmuje teraz jestem z inna dziewczyna i czuje ze to wlasnie to czego szukalem :) a takiej alutki to ja bym nie bardzo chcial miec :) no ale coz czasem ktos musi :D
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
; p no to podziel sie doswiadczeniami jaka ona jest bo bynajmniej ja jestem ciekaw ;]
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
NO jaka jest najwspanialsza na swiecie :) opiekuncza :) kochana slodka wyrozumiala, jest doskonala pod kazdym wzgledem chociaz czasami jej sie zdarzy mnie zdenerwowac ale to na krotko :) do tego jest doskonala przyjacilka i partnerka :) potrafi mnie pocieszyc i podniesc na duchu :) a jak trzeba to zrabac :) i za to ja kocham :)
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
nobody is perfect

moze cie denerwowac ale liczy sie to ze umiesz wybaczac lub ona naprawiac swoj blad ;]
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
co do tematu to raczej dziwnych az takich przypadkow nie mialam ale kiedys koles nie odzywal sie pare miesiecy a rano esek:" miedzy nami juz dawno nic nie ma zapomnij o mnie" no to mnie rozwalilo po prostu juz wczesniej bylo wiadomo [skoro sie nie odzywal] ze juz nic z tego ale ten sms jakos mi to uswiadomil bardzo i cierpialam strasznie prezz to chcoiaz przeciez wiedzialam ze to juz koniec :mruga:
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
motylku wyrazy wspolczucia;]

ci ktorzy rania kobiety sa swiniami, ale kobiety ktore rania facetow (nas) sa bez serca ;]

...

;] ja tam jestem kazdego i niczyj. chociaz moze bede czyjs i niczyj ;] ? moze sam sie oddam dobrowolnie nawet jesli ktos mnie nie wezmie? ; d
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Ale ja jej jestem wrecz wdzieczny ze to skonczyla :) bo teraz mam inna i jestem z nia bardzo szczesliwy :) a tamta to juz nigdy sie nie poprawi :)
 

marzenka23

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0

Byłam wczesniej bardzo dlugo z chlopakiem pare ladnych lat.. zostawil mnie stwierdzil ze wszystko wypalilo sie miedzy nami ze on juz mnie nie kocha .. cierpialam bardzo bardzo dlugo.. nie wyobrazalam sobie nikgo innego nie chcialam.. w koncu bo dlugim czasie poznalam chlopaka ktory byl malo wrazliwy na moje dziwne zachowanie .. ze ciagle mowilam ze nie chce spotykac itp. udalo mu sie mnie rozkachac i kiedy zaczelo byc wspaniale wszystko prysło.. mowil ze on nie moze, ze mi nie ufa a jednoczesnie mowil ze jestem sliczna i glaskal mnie po nodze.. nie chce ze mna byc ale jak juz sie rozstawalismy pocalowal mnie i powiedzial przytul mnie mocno. Rozwalilo mnie to rozstanie nie wiem co myslec .. wiem ze zalezy mi na nim. Dlaczego mi to zrobil i to w tak dziwny sposob
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
hehe z moim ostatnim chlopakiem to ja zerwalam bo mial w tym czasie co byl ze mna inna...
A pozniej jak gadalismy na gg to on napisal " dobrze ze sie to zkonczylo bo jestesmy zbyt podobni i bysmy sie pozabijali..." hehen wysmialam go... a pozniej i tak sie do mnie kleil... poje bany byl<jest> loooool...
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
sa ulomni i bezdomni

pozabijali bo tacy sami ; ] lol nie ma takich samych ludzi sa tylko podobni.
 

Solei

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Good City
" Bardzo trudno Cie kochac..." - spojrzalem jej w oczy, pocalowalem. ZWiecej doswiadczen i powodow nie mam. Hmm...nikt nie mowil, ze bedzie latwo kochac. Do tej pory nie ogarniam tego.
 

Solei

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Good City
dlaczego to zrobiłes? i teraz tego nie ogarniasz? cos nie tak...
Jesli znasz kogos kilka lat to wiesz kiedy mowi powaznie, a kiedy nie. Znasz wyraz jej oczu, mimike twarzy. Wiedzialem w tamtym momencie czego oczekiwala odemnie i gdyby chiala, abym inaczej postapil nie pozwolilaby mi odejsc. Dlaczego nie ogarniam, moze to zle okreslenie - nie potrafie sobie wytlumaczyc tego wszyskiego co bylo i jak sie skonczylo.
 

Paula1989

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Łodzi :)
Ja zerwalam. Pow kolesiowi,ze nie bd z nim bo wkurza mnie jego braciak,bo lazil ze swoja banda i na mnie wrzucali.To sie rozeszlismy. Nie bylo przykro,tzn teraz nie jest. Bo to byla podstawowka :p
 
Do góry