Powody Zerwania

CTX

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Moja byla powiedziala mi ze przypominam jej swojego bylego :/ jak sie okazalo to poznala juz jakiegos innego i dla niego zostawila mnie ale dlugo ze soba nie bylo bo okolo miesiaca i on sprowadzil sobie do domu kolezanki :D a teraz ona zostala na lodzie :lol:
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
no i dobrze jej :] a za jakis czas pewnie Ci napisze,ze wszystko przemysala i chce znowu byc z Toba :lol:
a zeby nie bylo ze nabijam sobie posty to kiedys napisalem dziewczynie cos takiego:

''zrywam bo nic do ciebie nie czuje pozatym zaczolem z toba chodzic bo na wakacjach
nie mialem z kim dlatego sie nie straralem i mi nie zalezalo''
 

hanejj

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
a mi moj chlopak po 3 latach powiedzial ze nie jest w stanie pogodzic mnie ze studiami i treningami..ja sama trenuje i jakos potrafilam wszystko pogodzic ..a na koniec powiedzial ze mnie juz nie kocha bo zawiodlam go tym ze nie potrafilam zrozumiec ze on trenuje i nie ma dla mnie tyle czasu..
 

CTX

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
A ja kiedys jeszcze za "łepka" kumplowalem sie z taka kolezanka co mieszka obok mnie i rad do niej mowie " wiesz co ... chcialbym z Toba chodzic" ona po chwili do mnie "ja z Toba tez" a ja do niej "ale ja z Toba do piekarni po bułki" :lol: :mruga: dziewczyna sie zmieszala i nie oddzywala sie przez kilka dni :niepewny: Ale to bylo dawnooo
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
no coz; ]

to jest igranie z ogniem. kiedys ktos zrobi sobie jaja z ciebie a wtedy ty bedziesz siedzial w kacie, krecil okregi na ziemi, i ryczal... (no ale wtedy wspomnij sobie to co ty powiedziales tej lasce CTX :/ )

nie lubie cie ; o :p
 

D@rio

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2006
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubartów <<LTW>>
hmm moje z Moją ostatnią EX to był powód że zadzwoniła do mnie i sprawdzała mnie jej kolezanka.
Dziwne sms-y i gadanie przez telefon.
I ja sobie chciaem troche z tej typiary jaja porobić ale mi nie wyszło.
I moja siedowiedziała i zaczynała jakieś głupe gadki strzelać jak jej powiedziałem ze jak bym chciał kręcic bym sie nie ział przez telefon do tej kolezanki.
A ona wolała zerwać bo ją zdradziłem przez telefon :|.
Dla mnie to chore jak można zdradzić przez telefon ?? :| :loldev:
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
''spier%dalaj bo mnie olewalas!'' :mruga: :D
dziewczyny jakie zerwanie Was najbardziej boli? :phi:
 

Kubaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Moja dziewczyna ze mna zerwala 5 wrzesnia. ("mily" poczatek roku) <_< moze opowiem wszystko od poczatku:

zanim zaczelismy ze soba chodzic, poznala mojego kumpla. uwazala go za milego i fajnego kolesia. na poczatku sierpnia zaczelismy ze soba chodzic. w tym czasie jak bylismy ze soba, pisala z moim kumplem na gg. jakis tydzien jak zaczelismy razem, kumpel na gg mi powiedzial ze.... moja dziewczyna zdradza mnie z nim na gg!! :niepewny: twierdzil on ze robil sobie z niej jaja (pisal ze mu sie podoba, ze ja kocha itp) a ona mu pisala to samo, ze go kocha i zeby mi nic nie mowil bo to sie dzieje za moimi plecami. pogadalem z nia i powiedziala ze to nie prawda, ze robila sobie z niego jaja. no nic, uwierzylem jej, bylismy potem jeszcze 2 tyg i nagle zaczelo sie cos psuc. nie chciala sie spotykac i byla dziwna w moim towarzystwie. na drugi dzien tak samo nie chciala sie spotkac i tylko na gg napisala ze ze mna zrywa. :mruga: :eek: powiedziala ze nie chce juz ze mna byc bo jestem jakis dziwny i w ogole... ale ze mozemy nadal byc przyjaciolmi. ( :lol: )bardzo przezylem nasze rozstanie, naprawde ja kochalem. po kilku dniach kumpel pokazal mi smsa od niej. pisalo w nim ze tak naprawde mnie nie kocha i ze zakochala sie w nim (kumplu) od razu jak go poznala, i ze ja ją juz dawno nie interesuje i ze kocha tylko jego (kumpla).
teraz za nia tesknie, ale jak sobie pomysle co mi zrobila, ze mnie nie kochala i mnie oszukiwala codziennie to mam dosc. w szkole ch**nia, w nauce sie pogorszylem, teraz zaczela rozpowiadac ze jej najlepsza przyjaciolka sie we mne zakochala i jej powiedzialem zeby przestala, to zwyczajnie mnie zbluzgała :/

pozdrawiam, nikomu nie zycze takich przygod jak moja.

ps. fajnie byc wych***nym przez wlasna dziewczyne
ps2. ja i ona mamy 14 lat ;) a kumpel 13 :/
ps3. teraz ja KOMPLETNIE olewam
 

Baba Jaga :)

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
nie powiem ;)
ja byłam z kolesiem pare dni...
było to dawno temu i nie pamiętam jak to dokładnie było...
ale wiem że koleś mi napisał eska,
że nie mamy o czym mówić i w ogóle...
i poza tym zero wyjaśnienia...
więc poprosiłam koleżanke aby poszła do niego
i dowiedziala się jakichś szczegółów...
po rozmowie z nim przyszła do mnie i się śmieje...
pytam się co jej powiedział...
a wiecie czym się wytłumaczył...
"Zerwałem z nią bo nie chciała mi dać buzi" :D
na początku byłam smutna, ale później go wybrechałam... :lol:
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Ja zerwałam z facetem z powodu...boshe, z jakiego to było powodu? nawet nie pamiętam...
Zaczęło się na początku czerwca...trwało jakieś 1,5 miesiąca...
na poczatku wszystko pięknie ładnie, a tu nagle TRACH!! i glucha cisza.....prawie 2tyg.sie nie odzywał...nie, żeby kasy na kom. nie miał (mieszka dość daleko, więc nie mógł ot tak przyjść) bo to sprawdziłam B) B) po prostu znudził się mną...tzn. tak myślałam, a jak było - do tej pory nie wiem...
Minął prawie miesiąc a on nic...
W końcu się pojawił...ot tak przyszedł do klubu, w którym co sobote balowałam...zerwałam z nim, nawet nie protestował, na moje "myśle, że powinniśmy to zakończyć..." odpowiedział tylko "też tak myśle, fajnie było, ale sie skończyło".....
jak sobie dzisiaj o tym pomysle.... :zly: :zly: co za palant... dobrze, że nie zdążyłam się zbytnio zaangażować...nie warto...
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Moja dziewczyna ze mna zerwala 5 wrzesnia. ("mily" poczatek roku) <_< moze opowiem wszystko od poczatku:

zanim zaczelismy ze soba chodzic, poznala mojego kumpla. uwazala go za milego i fajnego kolesia. na poczatku sierpnia zaczelismy ze soba chodzic. w tym czasie jak bylismy ze soba, pisala z moim kumplem na gg. jakis tydzien jak zaczelismy razem, kumpel na gg mi powiedzial ze.... moja dziewczyna zdradza mnie z nim na gg!! :niepewny: twierdzil on ze robil sobie z niej jaja (pisal ze mu sie podoba, ze ja kocha itp) a ona mu pisala to samo, ze go kocha i zeby mi nic nie mowil bo to sie dzieje za moimi plecami. pogadalem z nia i powiedziala ze to nie prawda, ze robila sobie z niego jaja. no nic, uwierzylem jej, bylismy potem jeszcze 2 tyg i nagle zaczelo sie cos psuc. nie chciala sie spotykac i byla dziwna w moim towarzystwie. na drugi dzien tak samo nie chciala sie spotkac i tylko na gg napisala ze ze mna zrywa. :mruga: :eek: powiedziala ze nie chce juz ze mna byc bo jestem jakis dziwny i w ogole... ale ze mozemy nadal byc przyjaciolmi. ( :lol: )bardzo przezylem nasze rozstanie, naprawde ja kochalem. po kilku dniach kumpel pokazal mi smsa od niej. pisalo w nim ze tak naprawde mnie nie kocha i ze zakochala sie w nim (kumplu) od razu jak go poznala, i ze ja ją juz dawno nie interesuje i ze kocha tylko jego (kumpla).
teraz za nia tesknie, ale jak sobie pomysle co mi zrobila, ze mnie nie kochala i mnie oszukiwala codziennie to mam dosc. w szkole ch**nia, w nauce sie pogorszylem, teraz zaczela rozpowiadac ze jej najlepsza przyjaciolka sie we mne zakochala i jej powiedzialem zeby przestala, to zwyczajnie mnie zbluzgała :/

pozdrawiam, nikomu nie zycze takich przygod jak moja.

ps. fajnie byc wych***nym przez wlasna dziewczyne
ps2. ja i ona mamy 14 lat ;) a kumpel 13 :/
ps3. teraz ja KOMPLETNIE olewam


Phi ale mi przygoda <_<

Ja byłem 1,5 roku z dziewczyną. Przy czym kolesie do niej nie mieli dostepu bo czuli do mnie taki respek że ogon podkulony przy mnie nawet żadnych tekstów podrywowych nie wazyli się mówić bo wiedzieli że potem będą malować na czerwono chodnik albo najbliższe obiekty. Potem mnie zdradziła z jakimś kolesiem.
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
"to koniec, bo za duzo cierpisz w naszym zwiazku, bo tak mi moj kumpel powiedzial" :mruga: na poacztku nie zalapalam z tym kumplem dopiero jakos mi sie to przypomnialo po paru dniach ale na rozmowy o nas bylo jush za pozno...
 
Do góry