Powinni Tego Zabronić?

Status
Zamknięty.
B

Brzoza

Guest
a dlaczego kiedyś (całkiem niedawno) puszczali normalnie reklame sprita a teraz już nie??
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Niestety ale nie trafiłeś z miejscowością. Strzelaj dalej.
Btw. Wiesz co to wolność słowa, myśli, sumienia i wyznania?
Nie?
To dowiedz się że mam prawo nawet nienawidzić polski z całego serca a ty i podobna rzesza nacjonalistów może co najwyżej na to patrzeć i kipieć ze złości.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Brzoza, to Ty nie wiesz, że wracamy do KOMUNIZMU??

Tyle obiecali i ja się pytam gdzie jest ten ****** RZĄD?? mineło już dobre 6 miechów i nic...

No faktycznie poza podniesieniem podatków i zwiększeniem biurokracji to już nic chyba nie zrobili....

Cenzura? tak to realna sytuacja, ja już nie mogę się doczekać aż zminią Konstytucję III RP i zaczną nas aresztowywać ze to ze ktoś myśli inaczej...moze przesadzam ale już mnie ***** szlak trafia ze nic nie robią...

KTO Głosował na PiS? :mruga: nie oczekuję odpowiedzi.

Ja głosowałem na PO i też jestem niezadowolony, wiecej głosował nie bede :/
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Każdy normalny rząd będzie dbał o to, żeby terści ewidentnie nnie służące rozwojowi kulturalnemu i będące na poziomie rynsztoka usunąć. To chyba n ormalne że nie chcemy aby nasze dzieci od najmłodszych lat sie demoralizowały, potem zostaną ćpunami albo prostytutkami i skończą marnie życie. Bo tylko takie są skutki braku cenzury w mediach.
Sam pomysł cenzurowania mediów jest chory i groźny. Cenzura to element dyktatury i nawoływanie do jej wprowadzenia powinno być karane tak samo jak głoszenie idei faszystowskich. Jedyną i najskuteczniejszą formą dopuszczalnej cenzury są prawa rynku. Jeśli jakieś szmatławe gazety albo audycje radiowe czy telewizyjne nie znajdą odbiorców to padną i tyle. Każda inna forma ograniczania wolności słowa i poglądów to zamach na podstawowe prawo człowieka.
Demoralizacja dzieci jest wynikiem braku opieki rodzicielskiej albo wychowawczej i nie zwalajmy tych obowiązków na grzbiet rządu.
Znam prostytutki i ćpających, którzy żyją w luksusie i nie zamierzają marnie tego życia kończyć:)
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Sam pomysł cenzurowania mediów jest chory i groźny. Cenzura to element dyktatury i nawoływanie do jej wprowadzenia powinno być karane tak samo jak głoszenie idei faszystowskich. Jedyną i najskuteczniejszą formą dopuszczalnej cenzury są prawa rynku. Jeśli jakieś szmatławe gazety albo audycje radiowe czy telewizyjne nie znajdą odbiorców to padną i tyle. Każda inna forma ograniczania wolności słowa i poglądów to zamach na podstawowe prawo człowieka.
Demoralizacja dzieci jest wynikiem braku opieki rodzicielskiej albo wychowawczej i nie zwalajmy tych obowiązków na grzbiet rządu.
Znam prostytutki i ćpających, którzy żyją w luksusie i nie zamierzają marnie tego życia kończyć:)

Bravo, bravo! Podpisuję się pod tym moimi wszystkimi mackami.
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Ja też oglądam TV po 23. Hmm ostatni dobry film jaki oglądałem to "Tato" prod polska rok 1995.
Co do "zabronionych programów" hmm a zagraniczne kto poblokuje ? no nikt bo tam władza Rządu nie sięga. A co to za problem właczyć satelite ?
Kiedy będę miał dziecko do któregoś roku życia moge mu wkręcać że bocian go czy ją przyniusł ale potem z biegiem czasu będzie trzeba wyjaśnić. Ja myślę że po przedstawieniu złych i dobrych stron poczeka troche ze współżyciem. Jeśli będę dobrym ojcem to zrozumie mnie i posłucha to tyle...
btw: mi nikt nie przedstawił sytuacji, hmm dowiedziałem się z różnych alternatywnych źródeł co i jak ale tak czy inaczej lepiej by było jak by rodzice przedstawili mi ten problem.

Dziecko oglądając współżycie domyśla się że jest to przyjemnie ( coś nowego co trzeba wypróbować) , może nawet nie mieć pojęcia o ciąży.Czas na praktykę z kolegą i potem budzi się taka dziewczynka będąć w 5tym miesiącu ciąży ucieka z domu i kończy się na gałęzi i sznurku wraz ze swym "chłopakiem" znam takie przypadki przykre to
i teraz pytanie!!
GRZIE BYLI RODZICE?
1) Dlaczego nikt ich nieuświadomił ?
2) Dlaczego mając taki problem nie zwrócili się do nich ? (brak łączących ich wzięzi ? zaufania ? strach ?
3) Czy warto było umierać ? będąc takim młodym zdrowym ?
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Cenzura bezsens :/ kolejny przyklad na to ze mocherowa koalicja chce powrocic do czasow komuny :( mam nadzieje ze im sie to nie uda :).
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Nie czytałem tematu od początku, ale powótrze to co pisałem w innym.
Nie da się ocenzurować mediów w Polsce. Teraz o wiele większą oglądalnośc mają tvn i polsat, a to są media prywatne. Tak jak niektóre gazety.
Internetu też się nie da ocenzurować.

I powtórze jeszcze raz, jak ktoś myśli, że w Polsce da się wprowadzić cenzurę mediów jak za komuny to polecam szybką wizytę u lekarza :lol:

kolejny przyklad na to ze mocherowa koalicja chce powrocic do czasow komuny
Nie czytałem wszystkeigo, możesz wrzucić ten przykład?
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Cały ten temat jest przykładem :) cenzura panuje kiedy jak wladza chce aby ludzie mysleli tak jak oni i nie pozwala na krytyke siebie samej :) a kiedy tak bylo wlasnie w czasach komuny :D
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
No za komuny byłą cenzura, ale teraz? Jest tyle stacji, tyle prasy, że każdy może wybierać co chce. Jedni słuchają RM, inni Polsatu, jeszce inni SLD :D
Co z tego, żę ocenzurują jedną stacje, jak momentalnie kilka innych to nagłośni do takiego stopnia, żę skutki tego będą opłakane dla władzy.

Cenzura mediów w Polsce jest tak samo możliwa jak wprowadzenie faszyzmu i otwarcie obozów koncentracyjnych...


I jeszce co do cenzury, poczytajcie sobie jak to w USA wprowadzili godzinę policyjną, i jakoś nikt im nie zarzuca wprowadzania faszyzmu...

http://wiadomosci.onet.pl/1359189,12,item.html
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Tyle co udało nam się stać państwem w którym nie ma tematów tabu a tu już wymyślają jakieś nowe durnoty... No ale cóż taki nasz los... Dlatego wyjeżdżam z tego głupiego kraju!!!!
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
I jeszce co do cenzury, poczytajcie sobie jak to w USA wprowadzili godzinę policyjną, i jakoś nikt im nie zarzuca wprowadzania faszyzmu...

Bo mają tam logiczne powody jak terroryzm i wysoka przestępczość. Co do naszego kraju to oczywiście cenzura narazie nie istnieje, ale odkąd słysze, że ma powstać urząd kontroli mediów to nachodzi mnie pytanie: "czy mechanizmy wprowadzania cenzury w naszym kraju nie włączyły się?"
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Nawet jeśli się włączyły to co? Było to już szczegołowo wyjaśniane w innym temacie, cenzury w Polsce nie da się wprowadzić. Tak jak i totalitaryzmu.

Każdy może słuchać czego chce, i oglądać co chce...
Nikt nam z góry nie narzuca tego.
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Jezeli beda chcieli to wprowadza takie ustawy ktore bede zakazywac nawet takim TV jak TVN i POLSAT nadawania programow ktore nie beda pasowaly naszej szanownej wladzy :). A co do zagranicznych programow to na czym je ogladamy na platformach cyfrowych lub kablowkach najczesciej :) a dla takich firm tez sie znajada uregulowania prawne :) i d**pa zbita :) jak to sie mowi jak Polak chce to potrafi :). Wiec wiesz mowic ze sie nie da to kazdy moze :).


A co do internetu :) to tez sie da w pewnym stopniu go ocenzurowac :) nakladajac obowiazek na dostawcow instalowania na serwerach specjalnych filtrów a jezeli ktos znajdzie inny sposob zeby sie laczyc z netem to tez napewno znajda jakis sposob. I jak ???? Nie da sie ???? :)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Nawet jeśli się włączyły to co? Było to już szczegołowo wyjaśniane w innym temacie, cenzury w Polsce nie da się wprowadzić. Tak jak i totalitaryzmu.

Każdy może słuchać czego chce, i oglądać co chce...
Nikt nam z góry nie narzuca tego.

hehe może nie zauważyłeś, ale PiS zaczyna robić co chce. Chociażby chce dzisiaj wprowadzić ordynacje jaka pasuje obecnie rządzącej koalicji. Jeśli będą chcieli to i cenzure zaczną wprowadzać.
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Czy zaczną czy nie to zależy od nas samych. Na ile im pozwolimy dając poparcie (głosy) w kolejnych wyborach i zaniechując obywatelskiego protestu i prawa do inicjatywy legislacyjnej na tyle nas zniewolą.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Mówcie co chcecie, ja się totalitaryzmu i władzy absolutnej nie boję.

Mediów nie da się ograniczyć i ocenzurować tak, żeby nikt nie usłyszał tego co nie powinien.

Internet? Skoro w Polsce można spokojnie wchodzić i użytkować strone B&H któa jest na amerykańskim serwerze, kiedy złapali sprawców, zamknęli stronę a tydzień później ona znowu działa to jak tu można zrobić cenzurę?

Instytucje międzynarodowe i wszelkie traktaty. Poczytajcie trochę o tym a dopiero później mówcie o cenzurze jak za PRL.

Można wyjechac z kraju bezproblemowo. Na dowód osobisty, bez paszportu. Nikt nie ma prawa ani możliwości zatrzymać nas w granicach RP.

Więc gdzie tu cenzura? Nędzne szczekanie głównie układowej opozycji która traci swoje dojścia i już nie będzie można robić wałków jak za dawnych lat.
Jak myślicie skąd afery Rywina, PZU, i parę innych? Choćby ta z pożyczką moskiewską, czy wywozem złota z Polski do Rosji. Dlaczego akurat te dwie ostatnie teraz wyszły na jaw, a nie za czasów poprzedniego rządu?

A jak ktoś nie wierzy w postkomunistyczne układy to niech sobie przypomni ułaskawienie przez Kwaśniewskiego Sobotki. Ślepy by zauważył ...
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Mówcie co chcecie, ja się totalitaryzmu i władzy absolutnej nie boję.

Mediów nie da się ograniczyć i ocenzurować tak, żeby nikt nie usłyszał tego co nie powinien.

Internet? Skoro w Polsce można spokojnie wchodzić i użytkować strone B&H któa jest na amerykańskim serwerze, kiedy złapali sprawców, zamknęli stronę a tydzień później ona znowu działa to jak tu można zrobić cenzurę?

Instytucje międzynarodowe i wszelkie traktaty. Poczytajcie trochę o tym a dopiero później mówcie o cenzurze jak za PRL.

Można wyjechac z kraju bezproblemowo. Na dowód osobisty, bez paszportu. Nikt nie ma prawa ani możliwości zatrzymać nas w granicach RP.

Więc gdzie tu cenzura? Nędzne szczekanie głównie układowej opozycji która traci swoje dojścia i już nie będzie można robić wałków jak za dawnych lat.
Jak myślicie skąd afery Rywina, PZU, i parę innych? Choćby ta z pożyczką moskiewską, czy wywozem złota z Polski do Rosji. Dlaczego akurat te dwie ostatnie teraz wyszły na jaw, a nie za czasów poprzedniego rządu?

A jak ktoś nie wierzy w postkomunistyczne układy to niech sobie przypomni ułaskawienie przez Kwaśniewskiego Sobotki. Ślepy by zauważył ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry