Powiększ piersi

medoff

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
ZMC
Dziewczyny faceci kochają was za to jakie jesteście a nie za toi jak wyglądacie!! i są z wami bo im sie podobacie!! przecież nikt nie dałby rady być z kimś kto mu sie nie podoba!! więcej wiary w siebie .. no i w swój biust oczywiście :)
 

bombelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja mam 17 lat, właściwie niedługo skończę już 18. Rozmiar stanika noszę 70A i raczej nie sądzę, żeby mi już urosły...a szkoda bo chciałabym mieć rozmiar 70B. No ale zobaczymy, niedługo wybieram się do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne więc może coś urośnie :) A jak nie to trudno. Jestem z moim chłopakiem już prawie 3 lata i wiem, że podobają się jemu moje piersi. Mówi że są fajne bo są okrągłe i jędrne. Ale też wiem, że chciałby żebym miała większe. Powiedział mi to i cieszę się, że jest ze mną szczery:). Prawda jest taka, że facetów kręcą krągłości, więc jeśli nie macie dużych piersi to może warto by było zadbać o inne części ciała :) mieć seksi brzuszek, jędrne pośladki, umięśnione nogi - przecież faceci na te części ciała również zwracają wielką uwagę! :) Moim zdaniem w sprawach łóżkowych małe piersi nie stanowią żadnej przeszkody. U mnie problem tkwi w tym, że chciałabym nosić jakieś fajne bluzeczki z dekoltem no ale niestety ciężko znaleźć taką która by dobrze leżała...no ale przecież to nie koniec świata, prawda?

Zamiast się zamartwiać swoim małym biustem trzeba wziąć się w garść i pracować nad resztą ciała, a przede wszystkim budować swoje własne poczucie pewności siebie :)
 
K

kinga_sc

Guest
Ja mam 17 lat, właściwie niedługo skończę już 18. Rozmiar stanika noszę 70A i raczej nie sądzę, żeby mi już urosły...a szkoda bo chciałabym mieć rozmiar 70B. No ale zobaczymy, niedługo wybieram się do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne więc może coś urośnie :) A jak nie to trudno. Jestem z moim chłopakiem już prawie 3 lata i wiem, że podobają się jemu moje piersi. Mówi że są fajne bo są okrągłe i jędrne. Ale też wiem, że chciałby żebym miała większe. Powiedział mi to i cieszę się, że jest ze mną szczery:). Prawda jest taka, że facetów kręcą krągłości, więc jeśli nie macie dużych piersi to może warto by było zadbać o inne części ciała :) mieć seksi brzuszek, jędrne pośladki, umięśnione nogi - przecież faceci na te części ciała również zwracają wielką uwagę! :) Moim zdaniem w sprawach łóżkowych małe piersi nie stanowią żadnej przeszkody. U mnie problem tkwi w tym, że chciałabym nosić jakieś fajne bluzeczki z dekoltem no ale niestety ciężko znaleźć taką która by dobrze leżała...no ale przecież to nie koniec świata, prawda?

Zamiast się zamartwiać swoim małym biustem trzeba wziąć się w garść i pracować nad resztą ciała, a przede wszystkim budować swoje własne poczucie pewności siebie :)
Ciekawe, ostatnio jakoś nie uwierze żadnemu facetowi, bo wszyscy to kłamcy są i tyle. Amen
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
a ja wiem, ze te 99,99% kłamie

Wnioskuję że przebadałaś na wykrywaczu całą męską populację i stąd to wiesz...
A znasz kogoś kto by nie kłamał? Wszyscy tak naprawdę podkłamują ;)
A to ze facetowi się nie podobało coś w Twoim wyglądzie z pewnością nie jest warte rozmyślania nad tym
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
kinga_sc, zauważyłam, że masz bardzo pesymistyczne podejście do wszystkiego. Więcej optymizmu! Zobaczysz, wszystko stanie się bardziej kolorowe.
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Nie oceniaj ludzie, których nie znasz. Nie mów o gustach facetach jako ogół, bo każdy jest inny!
Amen :]
 
K

kinga_sc

Guest
kinga_sc, zauważyłam, że masz bardzo pesymistyczne podejście do wszystkiego. Więcej optymizmu! Zobaczysz, wszystko stanie się bardziej kolorowe.
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Nie oceniaj ludzie, których nie znasz. Nie mów o gustach facetach jako ogół, bo każdy jest inny!
Amen :]
Hehe jasne, po tym weekendzie twierdze, że faceci to pier... swinie i jak się zdarzy wyjątek, w co wątpie, to będziemy mieli drugi Cud nad Wisłą.
Pesymistyczne podejście, no nie wiem. Nie ejstem pesymistką, jestem realistką. Wierzę w rzeczy, które da się dotknąć i zobaczyć, i w statystyki. Ja tu akurat o gustach nie wspominałam, no ale gites.
Amen
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
dlaczego nie widać. ja mam 160 cm i ważę 49. a przydałoby sie jeszcze stracić tu i ówdzie. jak miałam 17 lat to też ważyłam ledwo 47 kg :) i właśnie przy takiej wadze czuje sie najlepiej ale za nic nie mogę zrzucić tych 2 kg :/

na początku jak zaczęłam brać Yasminelle to ważyłam 47 :D ale po 8 miesiącach wróciło do 49.
 

angie000

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
najważniejsze to pokochać siebie. Piękno to nie rozmiar biustu.. myśle że zamiast jeść jakieś tapsy(które tylko mogą ci zaszkodzić) powinnaś stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie: JESTEM PIĘKNA I MAM PIĘKNY BIUST ;)
 

bombelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
widać :) i czuję się bardzo dobrze ze swoją wagą i wzrostem :) do rozmiaru biustu też już się powoli przyzwyczajam ;P
 
K

kinga_sc

Guest
dlaczego nie widać. ja mam 160 cm i ważę 49. a przydałoby sie jeszcze stracić tu i ówdzie. jak miałam 17 lat to też ważyłam ledwo 47 kg :) i właśnie przy takiej wadze czuje sie najlepiej ale za nic nie mogę zrzucić tych 2 kg :/

na początku jak zaczęłam brać Yasminelle to ważyłam 47 :D ale po 8 miesiącach wróciło do 49.
przecież to jest niedowaga, ważyć 47kg przy 160!
 
K

kinga_sc

Guest
Ma zbyt małe BMI lekko 18

Niedowaga < 18,5
Waga w normie 18,5 – 24,9
Nadwaga 25 – 29,9
Otyłość stopnia I 30 – 34,9
Otyłość stopnia II 35,00 - 39,99
Otyłość stopnia III >40
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-&gt; Śląsk
tego BMI nie można brać zbyt dosłownie... Zawsze zdarzają się jakieś odstępstwa od tej reguły. Jeśli ktoś ma niedowagę, to wg mnie powiniem być szczupły albo wyglądac jak jakaś anorektyczka..
Widzisz, ja mam BMI 16,6 (48 kg przy wzroście 170) a nawet nie wyglądam szczupło... mam grubsze uda, brzuszek i duży tyłek.
Tak więc nie oceniajcie ;)
 
K

kinga_sc

Guest
no mozna miec tluszczyk tu i owdzie i niedowage, niedowaga to nie od razu kosciotrup
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
no bez przesady, jaka niedowaga?
Heh ja waże 60 a mam 178 i co? też mam niedowagę? Nie sądze ;]
 
Do góry