Powiększ piersi

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
aj Czera, Ty to facet jesteś więc nie wiesz czym jest biust dla kobiety.

A dziewczęta słyszałyście coś o tabletkach powiększających biust?? kumpel mego chłopaka mówił, że jego dziewczyna jakieś brała i że faktycznie są większe..
 
P

PTS

Guest
chyba się zaraz obrażę sugerujesz ze mój facet jest ślepy albo zdesperowany? :dugnij:
jak by faceci kochali nas wyłącznie za wygląd to po skończeniu 40/50 lat większość kobiet była by już samotna no po przecież biust opada trochę się przytyje i się zmarszczki porobią...


Bo poznajemy Was, jak jesteście ładne, a po 40/50-tce zostajemy już tylko z litości ...



PS. Żarcik to był, jakby któraś nie zrozumiała :D



Tak na serio, to chyba za bardzo sie przejmujecie. Wiele jest dziewczyn z małymi biustami i jakoś nie są same. wystarczy wyjść na ulicę i zobaczy się jakąś z małymi piersiami razem z chłopakiem, więc nie jest tak źle. Grunt, to to zaakceptować.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ok no nie będę się wtrącać. Ale po co robić sobie problemy, jak faceci wam mówią, że nie ma się czym przejmować.
 
K

kinga_sc

Guest
chyba się zaraz obrażę sugerujesz ze mój facet jest ślepy albo zdesperowany? :dugnij:
niewiem czy jest ślepy... ale ty chyba wiesz lepiej jak z nim jest?
jak by faceci kochali nas wyłącznie za wygląd to po skończeniu 40/50 lat większość kobiet była by już samotna no po przecież biust opada trochę się przytyje i się zmarszczki porobią...
zostawiaja nas, maja kochanki, zdradzaja, rozwodza sie... biora sie za mlodsze
a co do przytulania i spraw łóżkowych to problem ma tylko kobieta(bo nie akceptuje tego co dostała w prezencie od natury) bo facet nie widzi zazwyczaj w tym nic dziwnego ze kobieta ma mały biust. gdyby mu to przeszkadzało to by nawet nie było opcji przytulania
a jak to mozna niby zaakceptowac? operacja chyba :lol:
wystarczy dobrze go eksponować i go po prostu pokochać jaki by on nie był to w końcu jest nasz własny.
jak wyeksponujesz maly biust? raczej sie nie da, bluzke z dekoldem zalozysz i nic nie ma:/
aj Czera, Ty to facet jesteś więc nie wiesz czym jest biust dla kobiety.
faceci tego nigdy nie skumaja <_< mozna to porownac do tego, ze wy macie kompleks malego peniska :niepewny:
Bo poznajemy Was, jak jesteście ładne, a po 40/50-tce zostajemy już tylko z litości ...



PS. Żarcik to był, jakby któraś nie zrozumiała :D



Tak na serio, to chyba za bardzo sie przejmujecie. Wiele jest dziewczyn z małymi biustami i jakoś nie są same. wystarczy wyjść na ulicę i zobaczy się jakąś z małymi piersiami razem z chłopakiem, więc nie jest tak źle. Grunt, to to zaakceptować.
zart mi sie podoba :sexy: choc nie jestem pewna czy to zart :lol:
to co ja mam powiedzieć?! ;o ;DDD
ja mam 70A.
dla twojej wiadomosci 70A jest wieksze niz 75A
Ok no nie będę się wtrącać. Ale po co robić sobie problemy, jak faceci wam mówią, że nie ma się czym przejmować.
faceci mowia jedno, a mysla drugie
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bielsko - Biała
Oj dziewczyny wy tu narzekacie na małe biusty a ja bym chiała mieć takie B a nie moje D. Tak w ogole do którego roku zycia moze biust rosnac, bo ja rok temu mialam C a dzis juz D, a mam 22 lata juz (boje sie co bedzie dalej ;) ) . Mysle ze nie macie sie czym martwic, faceci nie leca tylko na duze cycki, mysle ze wola takie srednie.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
ja mam lat 16, a nic nie rośnie.. a nawet wręcz przeciwnie. maleje. ;\
 
K

kinga_sc

Guest
Oj dziewczyny wy tu narzekacie na małe biusty a ja bym chiała mieć takie B a nie moje D. Tak w ogole do którego roku zycia moze biust rosnac, bo ja rok temu mialam C a dzis juz D, a mam 22 lata juz (boje sie co bedzie dalej ;) ) . Mysle ze nie macie sie czym martwic, faceci nie leca tylko na duze cycki, mysle ze wola takie srednie.
wlasnie srednie male a duze to roznica... wiesz nikt niechce deski, ja bym wolala juz miec to D... chetnie bym sie zamienila
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bielsko - Biała
kinga sc a tam odrazu nikt nie chce, z tego co sie zorientowalam to masz chlopaka. On kocha Cie taka jaka jestes i nie przeszkadza mu Twoje A. Sa mezczyzni lubiacy male co nieco ;)
 
K

kinga_sc

Guest
kinga sc a tam odrazu nikt nie chce, z tego co sie zorientowalam to masz chlopaka. On kocha Cie taka jaka jestes i nie przeszkadza mu Twoje A. Sa mezczyzni lubiacy male co nieco ;)
wiem, ze kocha, ale za to jaka jestem... podobam mu sie bo mnie kocha, wiem, ze mial rozne dziewczyny z roznymi "walorami" ale raczej zancznie wiekszymi:( i to wlasnie tu rodzi sie moj kompleks:(
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
powiem Ci, że lepiej mieć mniejsze nić duże bo duży biust to jest problem a powie Ci to
większość osób tak, że ciesz się takim jakim masz :)
 
K

kinga_sc

Guest
powiem Ci, że lepiej mieć mniejsze nić duże bo duży biust to jest problem a powie Ci to
większość osób tak, że ciesz się takim jakim masz :)
powiem tak ja chcialabym miec chociaz te "mniejsze" bo ja niemam nic... serio tak jak dziecko w podstawowce
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
tylko nie oszukujmy się, mając A kupno dobrze leżącego stanika to jak wygrana w totolotka (przynajmniej w moim przypadku), zawsze coś gdzieś odstaje.

70A większe od 75A?? toż te literki to tylko obwód pod biustem, czyż nie?
 
K

kinga_sc

Guest
tylko nie oszukujmy się, mając A kupno dobrze leżącego stanika to jak wygrana w totolotka (przynajmniej w moim przypadku), zawsze coś gdzieś odstaje.

70A większe od 75A?? toż te literki to tylko obwód pod biustem, czyż nie?
tak to tylko obwod, choc bardzo wazny

70A kupuja dziewczyny szczuplejsze i miseczka A jest glebsza tak jakby wieksza
75A juz troszke grubsze i miseczka jest mniejsza
a moze jednak odwrotnie... zagubilam sie
jakos mi ostatnio babka w bielizniaku tlumaczyla:D

no masz racje kupic cos ladnego na ten rozmiar to tragedia, ja niby na 75A mam wiekszy wybor, chociaz nie zawsze
 
P

PTS

Guest
Ależ macie problemy ... Kinga, pisałaś, że masz chłopaka, więc jemu to widocznie nie przeszkadza. Rozumiem, że można mieć kompleksy, ale do nich potrzebny jest powód, a Ty jak widać go nie masz. Sama sobie stwarzasz problemy. Poza tym pomyśl, że mogło być gorzej, ciekawe co byś mówiła, gdybyś miała jedną dużą, a druga małą :D
 
K

kinga_sc

Guest
Ależ macie problemy ... Kinga, pisałaś, że masz chłopaka, więc jemu to widocznie nie przeszkadza. Rozumiem, że można mieć kompleksy, ale do nich potrzebny jest powód, a Ty jak widać go nie masz. Sama sobie stwarzasz problemy. Poza tym pomyśl, że mogło być gorzej, ciekawe co byś mówiła, gdybyś miała jedną dużą, a druga małą :D
miec chlopaka mam, ale co ona ma ze mnie nic
 
Do góry