Powiększ piersi

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
To jest masakra jak dziewczyna porównuje się do ex swojego chłopaka i odwrotnie.
Na szczęście ja i zza nie mamy tego problemu. :]
 
K

kinga_sc

Guest
To jest masakra jak dziewczyna porównuje się do ex swojego chłopaka i odwrotnie.
Na szczęście ja i zza nie mamy tego problemu. :]
moze i masakra ale my tak mamy:/ porownujemy siebie do nich, no bo przeciez musialy miec cos w sobie skoro z nimi byl
 

gummi

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
JA mam chłopaka i boje się że jak zaczxnie dochodzić do spraw rozbierania bede sie czula strasznie skrepowana i nieswoja a jak dotknie mnie za cycka ktorego nie mam to zrobie sie czerwona jak burak.Patrzylam na koszty operacji ale 12-15 tys to nie na moja kieszen...;( nie wiem czemu ale moja siostra ma np duuuuze c a ja niepelne a. jak dla mnie to masakra moze lepiej by bylo jak by kazda miala takiej samej wielkosci?
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja tak jak czera. ani ja ani mój mężczyzna nie mamy z czym się porównywać bo jesteśmy swoimi pierwszymi poważnymi partnerami i z tego sie bardzo cieszę :) jednak kompleks jest. Facet to facet, i tak też mój lubi patrzeć na ładne kobiety z duzym biustem utrzymując przy tym, że mój mały uwielbia. i weź zrozum.
 
K

kinga_sc

Guest
ja tak jak czera. ani ja ani mój mężczyzna nie mamy z czym się porównywać bo jesteśmy swoimi pierwszymi poważnymi partnerami i z tego sie bardzo cieszę :) jednak kompleks jest. Facet to facet, i tak też mój lubi patrzeć na ładne kobiety z duzym biustem utrzymując przy tym, że mój mały uwielbia. i weź zrozum.
w moim przypadku to jest nieco inaczej, no ja mialam tak... <_< no niewiem liczac lekko dluzsze zwiazki to 7 facetow, liczas krotsze to mi braknie palcow u rak, wiec ja mam do kogo porownac mojego faceta i wiem, ze jest lepszy od poprzednich

wiem, ze on tez mial kilka wiec... <_<

no wlasnie, faceci zerkaja na duzy, mowia, ze uwielbiaja nasz mimo iz wola duzy, ale oni tak tylko mowia, bo nie chca nas urazic. My mamy zero, one maja duzo. I mysla jak nas przekonac do operacji... Ehh Jarek, Jarek...:/
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ale co wy myślicie, że jak facet zainteresowałł się jedną to każda następna musi być podobna ? Przecież to głupota.
 
K

kinga_sc

Guest
Ale co wy myślicie, że jak facet zainteresowałł się jedną to każda następna musi być podobna ? Przecież to głupota.
Hmm w przypadku mojego faceta tak bylo, kazda byla byla podobna do nastepnej itd, tylko ja zmienilam ta tradycje bo wcale podobna nie jestem:/

i wlasnie tak mi z tym zle, bo wiem, ze nie dorastam tym paniusiom do piet:(
z charakteru to tak, bo mam o wiele lepszy, ale z wygladu ani troszke:(
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
zostawiaja nas, maja kochanki, zdradzaja, rozwodza sie... biora sie za mlodsze
przesadzasz i to grubo.
jak wyeksponujesz maly biust? raczej sie nie da, bluzke z dekoldem zalozysz i nic nie ma:/
jest naprawdę dużo sposobów nie dramatyzuj wystarcz poszukać w internecie
faceci mowia jedno, a mysla drugie
a kobiety jak mówią "nie" to myślą "tak"
Hmm w przypadku mojego faceta tak bylo, kazda byla byla podobna do nastepnej itd, tylko ja zmienilam ta tradycje bo wcale podobna nie jestem:/
i wlasnie tak mi z tym zle, bo wiem, ze nie dorastam tym paniusiom do piet:(
z charakteru to tak, bo mam o wiele lepszy, ale z wygladu ani troszke:(
wiec jak myślisz dlaczego z tobą jest? pewnie już żadna inna go nie chciała wiec jest z tobą.. NIE on cie kocha i chce być z tobą nie z twoimi piersiami!
 
K

kinga_sc

Guest
przesadzasz i to grubo.

jest naprawdę dużo sposobów nie dramatyzuj wystarcz poszukać w internecie

a kobiety jak mówią "nie" to myślą "tak"

wiec jak myślisz dlaczego z tobą jest? pewnie już żadna inna go nie chciała wiec jest z tobą.. NIE on cie kocha i chce być z tobą nie z twoimi piersiami!
nie przesadzam, wiem widze co sie dzieje w mojej rodzinie, stary wiecznie znika, nigdy sie nie stroil nie przywiazywal wagi do wygladu teraz nagle taka zmiana
pozatym widze ciotki sie porozwodzily matki kolezanki to samo, a mezowie maja mlode d...

no tak ale zaufaj z biustu wielkosci ping ponga nie zrobisz nagle pilki do kosza, no tak ci to porownam, wiec.... jakbys miala mniejszy biust niz ona to tez bys miala problem

kobiety mowia nie to mysla tak, no ok... a panowie mowia ze sie im podobamy a gapia sie na inne wiec?

a moj czemu ze mna jest bo kocha moj CHARAKTER! I to jaka jestem:( A chcialabym by kochal mnie tez dlatego, ze mu sie podobam...
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Facet był z kobietą 20 lat. Ona mu prała skarpety, gotowała, dała gromadkę dzieci, a on ją zostawia dla młodzeszj, bo w jego mniemaniu się zużyła jest świnią. Kobieta oddała mu swoje nsajpiękniejsze lata, a on ją tak potraktował. Nie wiem czy takim ludziom się rękę podaje.
 
K

kinga_sc

Guest
Facet był z kobietą 20 lat. Ona mu prała skarpety, gotowała, dała gromadkę dzieci, a on ją zostawia dla młodzeszj, bo w jego mniemaniu się zużyła jest świnią. Kobieta oddała mu swoje nsajpiękniejsze lata, a on ją tak potraktował. Nie wiem czy takim ludziom się rękę podaje.
Widzisz w tym przypadku sie z toba moge zgodzic, taki facet jest swinia, no ale moze to taki kryzys wieku sredniego...
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
nie przesadzam, wiem widze co sie dzieje w mojej rodzinie, stary wiecznie znika, nigdy sie nie stroil nie przywiazywal wagi do wygladu teraz nagle taka zmiana
pozatym widze ciotki sie porozwodzily matki kolezanki to samo, a mezowie maja mlode d...
nie uogólniaj znowu! takie rzeczy się zdarzają niestety ale to nie jest reguła
no tak ale zaufaj z biustu wielkosci ping ponga nie zrobisz nagle pilki do kosza, no tak ci to porownam, wiec.... jakbys miala mniejszy biust niz ona to tez bys miala problem
a jednak nie mam problemu ;)
a panowie mowia ze sie im podobamy a gapia sie na inne wiec?
jeju ja też czasem spojrzę na innego faceta ba nawet jak wiedzę jakąś dziewczynę z długimi zgrabnymi nogami czy pięknym biustem to też się na nią spojrzę.
Widzisz w tym przypadku sie z toba moge zgodzic, taki facet jest swinia, no ale moze to taki kryzys wieku sredniego...
żaden kryzys tego nie usprawiedliwia zdrada to zdrada
 
K

kinga_sc

Guest
ok, niech ci bedzie, cos moze nie byc regula ale sie zdarza i to dosc czesto

ty nie masz problemu ja mam, proste i logiczne, poprostu nie moge dac mu tego co byle, a bynajmniej nie az tyle co one, nie dam mu takich wrazen, przezyc, podniecenia, zadowolenia itd....

a ja sie na innych nie patzre, mam mojego i on mi sie bardzo podoba wiec nie mam potrzeby patrzec sie na innych, procz tego iz patrze na nich jak na ludzi, a nie np ze sobie cos wyobrazam od razu:/ na kobiete tak spojrze, ale po to by sie porownac, albo pomarzyc by tak wygladac
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
no ja jak na nie patrze to też z zazdrością ale nie aż taką żeby ryczeć po nocach czy coś.
może ma lepsze ciało ale wiem ze nie ma czegoś, co w moim życiu jest najważniejsze.
nie ma mojego chłopaka i jego miłości, nie ma mojej siostry i rodziców.
ona ma zupełnie inne życie(być może jest nim zachwycona) a ja w żadnym wypadku nie chciała bym zamieniać swojego na jej.
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja sobie czasem mówię "co tam, że ma fajne cycki pewnie jest głupia" :p i to mi na jakiś czas pomaga. Nie no ja również mam kompleks mniejszości ale dopada mnie zazwyczaj wtedy kiedy widzę, że mój chłopak ma gdzieś tapetę z cycatą babą. bo tak na co dzień to da się żyć :) no jak to u każdego bywa są takie dni że czasem już nic nie pasuje i zostaje tylko płacz.
 
K

kinga_sc

Guest
no ja jak na nie patrze to też z zazdrością ale nie aż taką żeby ryczeć po nocach czy coś.
może ma lepsze ciało ale wiem ze nie ma czegoś, co w moim życiu jest najważniejsze.
nie ma mojego chłopaka i jego miłości, nie ma mojej siostry i rodziców.
ona ma zupełnie inne życie(być może jest nim zachwycona) a ja w żadnym wypadku nie chciała bym zamieniać swojego na jej.
a kto powiedzial, ze ja rycze?
ja tez mam to co najwazniejsze, a raczej tego kogos, od kogo dzis uslyszalam najpiekniejsze slowa jakie mogl mi dzis powiedziec: KOCHAM CIE, i to spojrzenie, ten blask w oczach, ten ton... gdy patrzyl na mnie.. ehh zreszta niewazne :D boje sie tylko, ze go strace :( Bo pojawi sie lepsza, taki jego ideal

ja sobie czasem mówię "co tam, że ma fajne cycki pewnie jest głupia" :p i to mi na jakiś czas pomaga. Nie no ja również mam kompleks mniejszości ale dopada mnie zazwyczaj wtedy kiedy widzę, że mój chłopak ma gdzieś tapetę z cycatą babą. bo tak na co dzień to da się żyć :) no jak to u każdego bywa są takie dni że czasem już nic nie pasuje i zostaje tylko płacz.
to moj facet jest inny :mruga: bo golych bab niema, zadnych! czy cycatych czy plaskich, zadnych. a moze on jest gejem? nie bo panow tez nie ma :lol: nie boj sie normalnie jakos mi to nie przeszkadza, zawsze bywam taka "dusza" towazystwa wsrod znajomych i nie tylko, niewazne jak wygladam, cenia mnie za to jaka jestem... ale gdy przychodzi do sam na sam z moim, to czasami mam ochote zapasc sie pod ziemie :bag: , to tylko slysze: nie zaslaniaj sie, kochanie... tylko nie mow, ze sa male! mi sie takie podobaja, a teraz chodz tu i sie przytul... zastanawiam sie, czy on serio tak mysli i, czy serio tak jest, a moze to jakas sciema... :(
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
A ja bym chciała mieć mniejszy biust... ;) A mam C.
I krew mnie zalewa gdy widzę jakąś fajną bluzkę która na talie jest idealna ale przez biust jej się nie przeciśnie za żadne skarby świata... :)
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
od kogo dzis uslyszalam najpiekniejsze slowa jakie mogl mi dzis powiedziec: KOCHAM CIE, i to spojrzenie, ten blask w oczach, ten ton... gdy patrzyl na mnie.. ehh zreszta niewazne :D boje sie tylko, ze go strace :( Bo pojawi sie lepsza, taki jego ideal
gratuluje ;) ale nie bój się skąd wiesz ze ty nie jesteś jego ideałem.
może te jego byłe(z większym biustem) nie były w jego oczach idealne i pojawiłaś się ty idealna ;)
trzeba wierzyć w siebie ;)

A mam C.
I krew mnie zalewa gdy widzę jakąś fajną bluzkę która na talie jest idealna ale przez biust jej się nie przeciśnie za żadne skarby świata... :)
no nam też się tak zdarza dość często gdy widzimy śliczną bluzkę tylko że w biuście jest dużo za duża :)

chyba nie ma biustu idealnego każda w swoim widz coś złego ;)
 
K

kinga_sc

Guest
gratuluje ;) ale nie bój się skąd wiesz ze ty nie jesteś jego ideałem.
może te jego byłe(z większym biustem) nie były w jego oczach idealne i pojawiłaś się ty idealna ;)
trzeba wierzyć w siebie ;)

no nam też się tak zdarza dość często gdy widzimy śliczną bluzkę tylko że w biuście jest dużo za duża :)

chyba nie ma biustu idealnego każda w swoim widz coś złego ;)
wiem jaki ma ikdeal powiedzial mi:(

my mamy np tak, ze widzac ladna bluzke czy sukienke jest za duza, bo sa te piekielnae zaszewki:(
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Te z dużymi pierniami mówią, że chciały by mieć małe.... ale one chyba nie widzą jak to jest :(( Nie kupisz sobie bardzo ładnej sexi bielizny... Jak zapytałam ostatnio kolegi '' jak widzisz duże piersi to?'' '' a on powiedział dokładnie tak '' hu** staje'' cały on hehe :p A jak zapytałam chłopaka czy większe są bardziej sexi.... powiedział '' nie będę Cię kłamał i powiem, że są bardziej ale Twoje też są '' :(( Jakoś nie chce mi się w to wierzyć ;/ Przykro mi :( Bo chciała bym go mu się tak bardzo podobać :( Mówi, że się podobam taka jaka jestem... ale ja wiem, że jest te ale;/
 
Do góry