Pieszczochy i Karwasze

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja dostałem w prezencie portfel z wizerunkiem Che od dziadka :bag: ale na szczęście do środka wrzucił troche kasy.
więc kasę wziąłem (i kupiłem za nie glany) a portfel rzuciłem do jakiejś szafy...
i nie próbuję się nawet chwalić :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja dostałem od mamy pasek z Che na klamrze i też go gdzieś walnąłem w kąt i nawet na niego nie patrzę :D Może sprzedam kiedyś ;) W końcu teraz bohaterowie i rebelianci są w modzie. Zwłaszcza Ci lewi :bag:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
aj, che bym nie załózył, zresztą już jak byłem mały i nie wiedziałem o co z lewakiem chodzi to mi się jego gęba nie pododbała, miałem to, dziecięce wyczucie :) co do piszczosch, miałem jedną (zapomniałem o niej) z tribalem, taką małą, w prezencie też dostałem, ale nosiłem (rzemien mi się zniszczył więc aktualnie nie nosze) mimo że kiczowata, bo to prezent od ważnej dla mnie osoby :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No i właśnie to jest najgorsze. Kiedy dostajemy coś od ważnej dla nas osoby i mimo, że nam się to nie podoba, to nosimy żeby jej się przykro nie zrobiło ;)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ja tam noszę, najzwyklejszą czarną pieszczochę. Tyle że gładką, bez kolców. Wygodna, nie rzucająca się w oczy (czyt. nie strasząca). Jak dla mnie w sam raz.

edit: literówka
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
I taką też mógłbym nosić ;) Ale jakoś mi się do tego za specjalnie nie spieszy i na razie nadgarstki mam "gołe"
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No i właśnie to jest najgorsze. Kiedy dostajemy coś od ważnej dla nas osoby i mimo, że nam się to nie podoba, to nosimy żeby jej się przykro nie zrobiło ;)
nie jest tak źle, tribal nie taki straszny jak Che :D naszczęście nie dostałem czegoś w stylu szmaciana pieszczocha z wyszystym che xD mam nadzieje że czegoś takiego nawet nie ma, choć dla dzieci pewnie by i to zrobili...
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
ja kiedyś widziałam różową (!) z kolcami...
Normalnie zatkało mnie... I nie wiedziałam co to ku* ma być?! Zwłaszcza, ze wtedy niewiele już mi brakowało do metala...
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
I taką też mógłbym nosić ;) Ale jakoś mi się do tego za specjalnie nie spieszy i na razie nadgarstki mam "gołe"

Jak już zaczniesz nosić, szczególnie latem, to nie przestaniesz. Bo ten blady pasek szerokości pieszczochy, bardzo rzuca się w oczy xD.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jak już zaczniesz nosić, szczególnie latem, to nie przestaniesz. Bo ten blady pasek szerokości pieszczochy, bardzo rzuca się w oczy xD.
u mnie nie ma białych pasków, nie nosze krótkich rękawów, nie lubie się opalać :) musze tylko coś na twarz wymyśleć :)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ja również nie lubię się opalać, jednak mam dość jasną karnację. Krótkie rękawy noszę, koszule, koszulki generalnie.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
wpisałaby zachowanie nieodpowiednie. a w moim przypadku nie na ręke było by to...
już i tak mam przeje*ane w szkole... kilka uwag, zachowan nieodpowiednich . Wolałem oddać...

E tam..... ja w ogólniaku, a potem w technikum zawsze miałem nieodpowiednie. Za palenie papierosów na terenie szkoły, wagary (nieobecności się zbierały), poza tym mam wrażenie, że oceny też wchodził w grę, bo miałem pełno pał.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wspominacie takie miłe czasy... a teraz mam studia nie moge powiedzieć nikomu co o nim myśle... ten plus, że wygląd im nie przeszkadza i można się ubierać jak się chce :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
E tam..... ja w ogólniaku, a potem w technikum zawsze miałem nieodpowiednie. Za palenie papierosów na terenie szkoły, wagary (nieobecności się zbierały), poza tym mam wrażenie, że oceny też wchodził w grę, bo miałem pełno pał.

zależy kto ma jakie podejście :D
ja miałem zachowanie nieodpowiednie i rodzice byli wzywani bo na chemii wciągałem tabakę a siedziałem w 1 ławce przy biurku :D
a w piątek ta sama nauczycielka zabrała mi nóż do papieru (nawiasem mówiąc jest mi bardzo potrzebny do robienia "długopis nie ściąga". ale tego już tak łatwo nie podaruje. w środę będę dopominał się u niej, a jak nie przyniesie rezultatów to w czwartek u wychowawczyni. a później u dyrektora. bo mnie już wkurza takie przywłaszczanie sobie czyjeś własności... jeszcze plują się że noszę telefon i mp4 do szkoły...


w sumie teraz już mi to obojętne. będę miał średnią ok. 4.8 ale wychowawczyni powiedziała mi że nie da mi nic lepszego niż zachowanie dobre. wiec i tak po pasku. teraz to już mam gdzieś jakie będę miał zachowanie :) ale dam im popalić jeszcze.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
4.8 i dobre? ee tam chlopie mozesz teraz sobie robic co chcesz :D . Ja przez nagane za obraze uczuc religijnych i zachowanie na lekcjach mam nieodpowiedznie i z prawie wszystkich scislych mam 2 :p Dobre oceny mam tylko z humanistycznych( no i jeszcze infa) i z wf. Zreszta i tak wybieram sie do klasy o profilu wos-historia to te scisle i tak mnie nie obchodza.

A co do tych pieszczoch bez kolcow to jakos dziwnie to wyglada (przynajmniej dla mnie), kolce musza byc! :D ale kolce , nie te piramidki i inne wymysly.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja się nic nie uczę, jedynie to co usłyszę na lekcji i czasem ściągne ;D
a za obrazę uczuć jeszcze nie dostałem nagany chociaż nie raz prezentuję swoją metalowość w szkole, mam naklejony pentagram w zeszycie do religii a na szyi młot thora.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
0209912853.jpg

Macie pannę hartkor :dugnij: To zdjęcie na naszej-klasie podpisała "To nie prawda, że emo chodzą tylko na czarno. Jestem tego żywym przykładem" :D
 
Do góry