Pieszczochy i Karwasze

Flisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kutno
ja nosiłem w szkole kilka dni. ale wychowawczyni przyczepiła się do mnie o nią i chciała mi ją skonfiskować i oddać rodzicom na wywiadówce (już zabrała mi smycz bo była ozdobiona "trawką"

Już nie było lepszych smyczy? :bag:

u mnie się tylko przyczepili o jedną naszywkę bo był na niej pentagram, ale to dlatego że raził uczucia religijne jakiegoś skina, a tak to o wygląd nie mogli nic zrobić poza papalaniem nad uchem jak to się okropnie wygląda.

Eee tam, wolność wyznaniowa i poglądowa jest. Ciekawe jak pentagram, nawet odwrócony razi uczucia religijne.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
ja nosiłem w szkole kilka dni. ale wychowawczyni przyczepiła się do mnie o nią i chciała mi ją skonfiskować i oddać rodzicom na wywiadówce (już zabrała mi smycz bo była ozdobiona "trawką" i ma mi oddać na koniec roku. gdyby nie zależało mi na ocenach z przedmiotów których uczy to wysłałbym na wywiadówkę ojca- on powiedziałby jej co mysli ) więc przestałem nosić...
A teraz kiedy sprzedałem dziewczyny bez niczego noszą pieszczochy z ćwiekami typu piramidki i nic im nie mówi, aż mnie szlak bierze.

Ja na twoim miejscu bym na taką wychowawczynię złożył skargę o przywłaszczenie własności. I przede wszystkim nie oddałbym pieszczochy, mimo, że kazała. Przecież nie zabrałaby tobie jej na siłę, nie ? Mogłeś powiedzieć jej, że to twoja własność i że nie może sobie tego skonfiskować. Mogłaby się potem na Ciebie trochę uwziąć, ale mógłbyś to spokojnie chromolić, i tak nie mogłaby np. postawić Ci pały za klasówkę napisaną np. na 4. Najwyżej trochę by Cię brała do odpowiedzi.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Już nie było lepszych smyczy? :bag:



Eee tam, wolność wyznaniowa i poglądowa jest. Ciekawe jak pentagram, nawet odwrócony razi uczucia religijne.
że niby czcze Szatana a przez to drwie sobie z Boga czy pewnie coś w tym stylu
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Już nie było lepszych smyczy? :bag:



Eee tam, wolność wyznaniowa i poglądowa jest. Ciekawe jak pentagram, nawet odwrócony razi uczucia religijne.

nie patrzyłem za bardzo co na niej jest przy zakupie. tylko żeby była czarna. a z tymi lisciami fajnie wyglądała.... zawsze taka smycz była lepsza od smyczy z pasmanterii do noszenia mp4 :)

Ja na twoim miejscu bym na taką wychowawczynię złożył skargę o przywłaszczenie własności. I przede wszystkim nie oddałbym pieszczochy, mimo, że kazała. Przecież nie zabrałaby tobie jej na siłę, nie ? Mogłeś powiedzieć jej, że to twoja własność i że nie może sobie tego skonfiskować. Mogłaby się potem na Ciebie trochę uwziąć, ale mógłbyś to spokojnie chromolić, i tak nie mogłaby np. postawić Ci pały za klasówkę napisaną np. na 4. Najwyżej trochę by Cię brała do odpowiedzi.

wpisałaby zachowanie nieodpowiednie. a w moim przypadku nie na ręke było by to...
już i tak mam przeje*ane w szkole... kilka uwag, zachowan nieodpowiednich . Wolałem oddać...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nauczyciele jak się uwezmą na kogoś to potem przerypane do końca szkoły. Pamiętam jak moja wychowawczyni się na mnie wyżywała za "dewastację miejskiego amfiteatru" i za poglądy, które głoszę.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ta..
To u mnie ostatnio księżulek zaczął zarzucać koleżance, że nie wierzy w Boga itd. tylko dlatego, że krzyżyka na szyi nie nosi...
 

satan!c

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Piekło
Witam serdecznie ... bede częsciej w tych tematach gościł gdyż to moje klimaty ;D ja słucham Black Metalu i jestem metalowcem .... możecie mi wiezyc ze na codzien towarzyszy mi czarny kolor ale nie wlosy jak shit emo ... i otzrywiscie pieszczochy ... ja jestem zwolennikiem kolców ale nie mega długich jak dimmu borgir tylko maja około 2 cm :) pozdrawiam :D
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Zapomniałeś dodać, że jesteś mhroczny :daibel2: - sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Ja jakoś nigdy nie przepadałem za tego typu sprzętem. Używałem co prawda froty ale tylko dlatego aby podczas gry na gitarze nie obetrzeć sobie naskórka z ręki.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
ehehehehe..... looooool Ja slucham black metalu loool no i co z tego sluchasz aby sie chwalic?

scielem wlosy bo nie chcialem sie indentyfikowac z takimi baranami. Slucham tego i tego i tego.... blablabla lepiej powiedz co ROBISZ a nie co zarzucasz na swe bierne bembenki.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
hym... co o nich sądzę?... mi sie nie podobają ale to tylko moje zdanie jeśli wam odpowiadają to je sobie noście i luz.. ja pozostanę przy swoich kolorowych bransoletkach :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ehehehehe..... looooool Ja slucham black metalu loool no i co z tego sluchasz aby sie chwalic?

scielem wlosy bo nie chcialem sie indentyfikowac z takimi baranami. Slucham tego i tego i tego.... blablabla lepiej powiedz co ROBISZ a nie co zarzucasz na swe bierne bembenki.

słusznie...
mało na temat, dużo chwalenia.

satan!c skoro słuchasz BM to musisz poznać Noctornusa który lubuje sie w tym gatunku :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No to mamy kolejnego "metalowca" na forum. Tylko chłopie na prawdę więcej na temat, a mniej o sobie, bo co nas to obchodzi? Nic. Dowartościowałeś się myśląc, że całe forum uważa Cię za zaje*istego metala z pieszczochą?
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Dobra, przestańcie już chłopaka dołować bo się obrazi czy cuś. Ale racja - więcej na temat - miło nam (mi na pewno), że się przedstawiłeś swoim wizerunkiem a teraz prosimy o konkrety.

A od siebie: Zamiast nosić na nadgarstku tego typu wynalazki wolałem wyćwiekować sobie kostkę - szczególnie szelki - świetnie wyglądały. Nie przepadałem za "obrączkowaniem" się pieszczochami bo zawsze wydawało mi się to niepraktyczne.
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Jako, że nigdy metalem nie byłam (chociaż kocham metal) to nigdy pieszczoch nie nosiłam :D

podobały mi się i podobają... ale cóż... Nie mój styl...
Jedyne co to pamiętam jak kiedyś oberwałam z takiego kolca w pogo w szyje... myślałam że mi się wbił :D
ałć ^^ także fakt faktem bywa niebezpieczne :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja też parę razy już po plecach i po twarzy oberwałem, ale po to się chodzi na koncerty :D

Śmieszy mnie widok gitarzysty z pieszczochami. Nie wiem czemu.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Dobra, przestańcie już chłopaka dołować bo się obrazi czy cuś. Ale racja - więcej na temat - miło nam (mi na pewno), że się przedstawiłeś swoim wizerunkiem a teraz prosimy o konkrety.

A od siebie: Zamiast nosić na nadgarstku tego typu wynalazki wolałem wyćwiekować sobie kostkę - szczególnie szelki - świetnie wyglądały. Nie przepadałem za "obrączkowaniem" się pieszczochami bo zawsze wydawało mi się to niepraktyczne.

chciałem to zrobić kiedyś ale nie miałem kasy na ćwieki teraz też nie mam wystarczająco aby kupic wystarczającą ilość ćwieków :(
jak dla mnie pieszczocha jest fajna, ale nie na koncerty, zabawy itd. bo jeśli nie jest się chamem to trzeba uważac aby nikomu nie przejechać ćwiekami po twarzy :D

Ja też parę razy już po plecach i po twarzy oberwałem, ale po to się chodzi na koncerty :D

Śmieszy mnie widok gitarzysty z pieszczochami. Nie wiem czemu.

nie spotkałem takiego jeszcze gitarzysty :) najczęściej to z karwaszem :)
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
ja noszę pieszczochy.
jedną mam już od ok. 1,5 roku. a jedną od.. ee 9 miesięcy? xd
jedna wygląda hm no tak.
25517_1.jpg


a druga no tak.
1769_1.jpg
 
Do góry