Pieszczochy i Karwasze

Metal.Devil

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Hmm... posiadam kilka pieszczoch.
Na co dzień noszę raczej z piramidkami albo gładkie.
A na specjalne okazje to już co innego :D
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Pieszczochy zawsze mi się podobały. No może nie żeby na codzień nosić, ale jakby do czegoś akurtanie pasowały. Co do karawaszy to: nie dziękuje. Łucznictwo nie jestest moim hobby.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ale czysty karwasz owszem jest trochę głupi, jak dla łucznika, ale już zupełnie lepiej wygląda z ćwiekami
 

miss-in-black

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
ja mam 4 pieszczochy: jedna dosyc geuba w 3 rzeday cwieków piramidek i czazek,1 w cwieki kolce(niepolecam bardzo niewyd\godne),jedna w gwiazdy cwieki i jedna w piramidki,nosze je wszystkie naraz i jakos nauczyciele sie mnie nie czepiaja no moze jedynie baba od wf a ja i tak mam jom w :cenzura:e .ostatmio sie czepiała że mam 2 naszyjniki z krzyżami(glupia baba).jak bylam na zielonej szkole to se kupilam naszyjnik w mariuchuane i nauczycielka od matmy sie czepła w 4 klasie :).ale jak pisalam wczesniej mam to gdzies . a i mam 2 paski w cwieki z tego jeden z napisem rock z łańcuchami(mjo ulubiony)
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
wow , naprawdę ? ale jesteś hardcore. A teraz słuchaj dziecko bravo , pieszczochy z czaszkami i piramidkami to nie pieszczochy , a i slipknot wcale nie jest TNBM ........korn tez!

a i jeszcze ją nie jom
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Łał ju ar soł trve! Aj łont tu bi soł trve as ju!

(Zapis fonetyczny, zabieg celowy, w celu podkreślenia wysokiego współczynnika trve, nekro itp.)

PS.
geuba w 3 rzeday cwieków piramidek i czazek,1 w cwieki kolce(niepolecam bardzo niewyd\godne)

jom w :cenzura:e . ostatmio sie czepiała

Co to za wyrazy te pogrubione? Naucz się pisać. I już nie wspomnę o braku ogonków: ą, ę, ć, ś itp. Nie mówię, że sama zawsze piszę te ogonki jednak zawsze staram się przynajmniej pamiętać o nich.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
W sumie to fajnie, że piszą tu też tacy ludzie, jak Miss-in-Black, przynajmniej jest się z czego pośmiać.
A tak poza tym, to ktoś tu chyba zbierał same pały z Polskiego.
Nie wystarczy Ci jedna pieszczocha ? Ja mam jedną, zwykłą nabijaną kolcami, kiedyś nosiłem bardzo często, ale mi się znudziło zakładanie na każde wyjście i noszę tylko sporadycznie, latem, gdy jest ciepło i chodzę w samej koszulce i kamizelce ewentualnie. Bo w przypadku, gdy chodzi się np. w ramonie, czy czymś innym z długimi rękawami, to po prostu kolce nie mieszczą się pod rękawem.

Po co tak kombinować ? 3 pieszczochy na jednej ręce, 3 na drugiej, po 4 na nogach i może jeszcze do tego 3 obroże z kolcami na szyi. Daj spokój. Zamiast non stop wydawać kasę na wybajerowane pieszczochy, wolę wydawać na oryginalne kasety, CD, winyle itp. oraz na koncerty. To jest na pierwszym miejscu.

Ja np. sam sobie kiedyś ćwiekowałem pas, bo w sklepach te gotowe są zbyt wąskie i lekkie. Stary pas wojskowy o szerokości około 4,5 cm, nabijałem ćwiekami przy użyciu młotka, śrubokręta i druta do szycia, który podkradłem wtedy matce.
I wygląda o wiele lepiej, niż te ze sklepu.

A na prawdę śmieszne jest, jak dzieciaki po 12,13 lat, chcą być nie wiadomo, jakimi metalami, a zamiast stawiać na muzykę Heavy Metalową, poznawanie zespołów, historii, gromadzenie muzyki, poznawanie jej itp. (bo o to w tym chodzi, a nie o pieszczochy, czy jak najwięcej naszywek na plecaku), stawiają w pierwszym rzędzie na wygląd - od razu na wstępie wykładają
z 200 złotych na całe "oprzyżądowanie" - pełno koszulek i naszywek zespołów, których nawet nie znają, jak najwięcej pieszczoch, ćwieków itp.
A przede wszystkim powinni wiedzieć, że taki wygląd do czegoś zobowiązuje - obierają złą kolejność.
Najpierw zespół i zapoznanie się z nim, a dopiero potem koszulka, czy naszywka.
A na początku - gromadzenie i poznawanie muzyki, a nie np. pieszczoch.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Kocham takie posty :lol:
Tak..
Jesteś TrU!!!

A tak w ogóle:
w cwieki kolce(niepolecam bardzo niewyd\godne)
Kompletnie się nie zgadzam ;)

A na prawdę śmieszne jest, jak dzieciaki po 12,13 lat, chcą być nie wiadomo, jakimi metalami, a zamiast stawiać na muzykę Heavy Metalową, poznawanie zespołów, historii, gromadzenie muzyki, poznawanie jej itp. (bo o to w tym chodzi, a nie o pieszczochy, czy jak najwięcej naszywek na plecaku), stawiają w pierwszym rzędzie na wygląd - od razu na wstępie wykładają
z 200 złotych na całe "oprzyżądowanie" - pełno koszulek i naszywek zespołów, których nawet nie znają, jak najwięcej pieszczoch, ćwieków itp.
A przede wszystkim powinni wiedzieć, że taki wygląd do czegoś zobowiązuje - obierają złą kolejność.
Najpierw zespół i zapoznanie się z nim, a dopiero potem koszulka, czy naszywka.
A na początku - gromadzenie i poznawanie muzyki, a nie np. pieszczoch.
Dokładnie.
Ale z tego co widzę, w ostatnim czasie jest tego coraz więcej.
Mnożą się. <_<
Jak żuczki gnojowe...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja mam 4 pieszczochy: jedna dosyc geuba w 3 rzeday cwieków piramidek i czazek,1 w cwieki kolce(niepolecam bardzo niewyd\godne),jedna w gwiazdy cwieki i jedna w piramidki,nosze je wszystkie naraz i jakos nauczyciele sie mnie nie czepiaja no moze jedynie baba od wf a ja i tak mam jom w :cenzura:e .ostatmio sie czepiała że mam 2 naszyjniki z krzyżami(glupia baba).jak bylam na zielonej szkole to se kupilam naszyjnik w mariuchuane i nauczycielka od matmy sie czepła w 4 klasie :).ale jak pisalam wczesniej mam to gdzies . a i mam 2 paski w cwieki z tego jeden z napisem rock z łańcuchami(mjo ulubiony)
jak sie jest kaleką to niewygodne. a ta marycha podkreśla jakaś tru.
jak to wojownik napisał, ostatnio do domu zamiast z pieszczochą wróciłem z albumikiem Vadera, i nie żałuje, na kolce poczekam jak będe przy kasie :)
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Na pasku-piramidki, bo inne moim zdaniem niewygodne. Emo nosi paski z ćwiekami blisko siebie, a można przecież kupić szeroko rozstawione.

Co do pieszczochów-kolce.

Z zespołami nie podoba mi się. Jak dla mnie źle to wygląda i tandetnie. Akceptuję tylko bluzy, koszulki i naszywki z zespołami.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja mam 4 pieszczochy: jedna dosyc geuba w 3 rzeday cwieków piramidek i czazek,1 w cwieki kolce(niepolecam bardzo niewyd\godne),jedna w gwiazdy cwieki i jedna w piramidki,nosze je wszystkie naraz i jakos nauczyciele sie mnie nie czepiaja no moze jedynie baba od wf a ja i tak mam jom w :cenzura:e .ostatmio sie czepiała że mam 2 naszyjniki z krzyżami(glupia baba).jak bylam na zielonej szkole to se kupilam naszyjnik w mariuchuane i nauczycielka od matmy sie czepła w 4 klasie :).ale jak pisalam wczesniej mam to gdzies . a i mam 2 paski w cwieki z tego jeden z napisem rock z łańcuchami(mjo ulubiony)



o kurcze, chyba zostaniesz naszym wzorem do nasladowania...

kolce nie wygodne? g.ówno prawda...
nic dziwnego że nauczyciele nie czepiali się ciebie o "pieszczochę" z piramidkami. To nie pieszczocha. Zresztą co to za pieszczocha przy której w ogóle nie widać skóry tylko same "ćwieki" dla bravo kidsów...
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Chyba trochę odświeżę temat ;). Ja tam lubię karwasze (pewnie dlatego, że jestem rycerzem), w sumie lubię mieć coś na ręce, nawet jakby miał to być głupi zegarek. Po prostu jakoś tak wygodnie i dobrze się wtedy czuje, fakt nie lubię nosić na co dzień, ale lubię dość często. W sumie o to tu chodzi. O wygodę i komfort.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
To raczej przyzwyczajenie ;)
Ja aktualnie nie noszę pieszczochy, bo tylko przeszkadza pod bluzą czy kurtką.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
gładka pod kurtką to nie problem, z ćwiekami problem to były od 1.5 lub 3 centymetrowych :D kupiłbym sobie karwasz ale za dużo wydatków i możliwości kupienia czegoś ciekawszego :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Mnie tam to denerwuje :D

Tak przy okazji znalazłem fajny sklep z pieszczochami i karwaszami: www.blackmetalshop.pl
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
sklep dobry ale nie mają karwasza jaki by mi pasował, chciałbym z ćwiekami półtora centymetra minimum :p
 
Do góry