Pierwszy raz na Solarium

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
właśnie przygotowuje się na lato i największy problem jest zawsze z nogami, bo takie białe, więc kupiłam spray bielendy z serii magic bronze do jasnej karnacji, zobaczymy czy daje taki równomierny efekt, napiszę jak sprawdze:)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
zawsze wpadam na solarium ze dwa razy w roku na początku lata, jeszcze przed jakimś wakacyjnym wyjazdem, żeby skóra się trochę oswoiła z tym promieniowaniem i pierwszego szoku nie doznała na plaży :D
 
M

michasia90

Guest
Tez kiedys chodzilam do solarium, co prawda z umiarem, ale w pewnym momencie uznalam, ze szkoda mi pieniedzy na to i szkoda mi skory. A ze nie jestem rowniez fanka slonca, bo ciezko sie opalam to smaruje sie produktem brazujcym- nie samoopalaczem a koncentratem ktory nadaje skorze efekt musnietej sloncem skory ( samoopalacz powodowaly ze wygladalam jak brudna marchewka). Mam arganowy koncentrat z Bielendy i jak na razie nie tesknie za solarium:p Uwazam ze warto testowac takie produkty, bo najwazniejsze jest to, ze efekt uzyskujemy na skorze ten sam w postaci opalenizny, a nie niszczymy skory :)
 
J

Jula92

Guest
A próbowałyście Argan Bronzer, arganowy koncentrat brązujący z bielendy? Ja go stosuję zamiast chodzić na solarium, a skórę ma trochę ciemniejszą i jest taki efekt opalenia lekki
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
A próbowałyście Argan Bronzer, arganowy koncentrat brązujący z bielendy? Ja go stosuję zamiast chodzić na solarium, a skórę ma trochę ciemniejszą i jest taki efekt opalenia lekki
oo coś dla mnie, bo nie lubię chodzi do solarium. Ten argan bronzer jest w formie kremu czy jakiegoś olejku?
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
argan bronzer jest akurat w formie takiego koncentratu olejku, można go mieszać z kremem czy balsamem:)
 
M

michasia90

Guest
Oo nie wiedzialam, ze ten argan bronzer jest juz tak popularny :p To chyba nowinka na polkach sklepowych :p Ale super, ze corazwiecej osob znajduje zdrowa alernatywe dla spiekania sie na solarium :)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
zobaczę jutro w rossmanie ten argan bronzer, mam nadzieje że będzie i powoli będę mogła mieć opalone ciało :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
przyda się przed latem:) ja wole olejki czy balsamy brazujace niż potem słonce na "żywca" bo zawsze mi sięwtedy coś dzieje:( warto na pierwsze promienie zaopatrzyyc się w kremy z filtrem, ja mam serię bikini bielendy i dobrze chroni moje naczynka i pieprzyki:)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Obecnie stosuję samoopalacz z Bielendy jest w piance i nie pozostawia smug na skórze, przyjemnie pachnie i wszystko jest szczegółowo napisane jak stosować piankę. Już po pierwszym razie skórę mam ładnie naturalnie opaloną;-)
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
mi bardziej przypasował balsam brązujący. już od jakiegoś czasu w kryzysowych momentach używam taki od st.moriz. widziałam, że nie tylko ja:) ostatnio widziałam też rajstopy w sprayu i się zastanawiam nad tym bo zawsze można zmyć jak cos nie wyjdzie:)
 
J

Jula92

Guest
Ja stosowałam właśnie ten olejek argan bronzer do twarzy, ładnie wyrównywał koloryt i tworzył lekki efekt opalenizny, a do tego ostatnio kupiłam piankę brązująca Magic bronze, też z Bielendy,do całego ciała. Nie zostawia smug, na jakieś wyjścia w sam raz
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Tego bronzeru do twarzy z Bielendy jeszcze nie miałam z cennymi olejkami to warto mieć;-)
 
O

oladobak

Guest
ja też używałam tego argan bronzer z Bielendy, czytałam właśnie na opakowaniu, że można go mieszać z kremem, ale ja uzywałam samodzielnie. jest bardzo wydajny, a skóra wygląda naturalnie, bez żadnych plam, czy smug.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Kiedyś jak najbardziej chodziłam na solarkę ale dostałam uczulenia na promienie UV i teraz jeśli potrzebuje używam samoopalaczy i bronzerów sądzę że to o wiele zdrowsze :) Bardzo polubiłam produkty st.moriz odkąd można nabyć je w Polsce :D
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Widzę, że kolejna miłośniczka opalenizny od st.moriz :) piękna jest prawda? Uwielbiam ich samoopalacz w musie. Do tego rękawica i zestaw idealny, prawda? Mają super promocje na stronie teraz.
 
J

Jula92

Guest
oladobak napisał:
ja też używałam tego argan bronzer z Bielendy, czytałam właśnie na opakowaniu, że można go mieszać z kremem, ale ja uzywałam samodzielnie. jest bardzo wydajny, a skóra wygląda naturalnie, bez żadnych plam, czy smug.
Tez bardzo polubiłam ten olejek, bo dzięki temu nie mam takiej bladej twarzy :) Zawsze mam problem żeby ją normalnie opalić, zwykle twarz mi się bardzo szybko spiekała i skóra schodziła, a dzięki temu olejkowi po prostu lepiej wyglądam w lato
 
D

Dorka123

Guest
KarolowaOla napisał:
Widzę, że kolejna miłośniczka opalenizny od st.moriz :) piękna jest prawda? Uwielbiam ich samoopalacz w musie. Do tego rękawica i zestaw idealny, prawda? Mają super promocje na stronie teraz.
na samoopalacz czy rękawice? Coś też jest w promocji w douglasie, widziałam, chyba te zestawy podróżne i rajstopy w sprayu.
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
rajstopy owszem były, ale trzeba sprawdzić:) a rękawica tak czy siak się przyda z pewnością:)
 
Do góry