Pierwszy raz na Solarium

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Dokładnie :) znam ten ból dopiero od mikołajek tamtego roku zaczęłam używać rękawiczki ;D wcześniej bawiłam się rękami i efekt był raz lepszy raz gorszy a wiem że to głównie moja wina nie samoopalaczy :) bo to ja je źle rozprowadzałam.

Swoją drogą widziałyście już może nowości od St.Moriz ? mnie osobiście zainteresował Mus błyskawicznie opalający im dłużej zostawimy na skórze tym kolor będzie bardziej intensywny.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Powiem szczerze, że nie wiedziałam że coś takiego jest. Bo rozumiem, że on się różni czyms od tego standardowego musu tak? Tamten byłw dwoch odcieniach.
 

Talarka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie mogę przekonać się do samoopalaczy - jakoś już mimo wszystko wolę solarium, moim zdaniem najbardziej daje radę, nie cierpię tego smarowania
 

Sloneczko777

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Korzystanie z solarium to jeden z głupszych pomysłów. Owszem jak się jest młodym - cera wygląda super, ale z wiekiem... to najłatwiejszy sposób na szybkie zmarszczki, brzydką cerę i nowotwór. Nie wiem jak ktoś jeszcze może z czegoś takiego korzystać. Spytajcie jakiegokolwiek dermatologa co myśli na temat solarium.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
KarolowaOla napisał:
Powiem szczerze, że nie wiedziałam że coś takiego jest. Bo rozumiem, że on się różni czyms od tego standardowego musu tak? Tamten byłw dwoch odcieniach.
Myk polega na tym że w zależności od tego jaki odcień chcesz mieć na skórze zostawiasz go dłużej/krócej czyli 1h lekka poświata opalonej skóry, 2h średnia opalenizna, 3h ciemna opalenizna :) moim zdaniem to rozwiązanie jest bardzo fajne bo zawsze bałam się kupić ciemny odcień że mi nie podpasuje do mojej jasnej karnacji a potem będę musiała go oddać a tu mogę przetestować jak to będzie wyglądać.
 
D

Dorka123

Guest
o kurczę, tego nie znam, gdzie go można kupić? Mają w douglasie jak resztę produktów?
 
J

Jula92

Guest
ja w lato używałam pianki brązującej magic bronze, ona daje fajne efekty, jak po solarium tylko bardziej naturalne :) A jak ktoś ma bladą twarz to dobrze sprawdza sie taki olejek do twarzy,jakoś argan bronzer się nazywa, z bielendy. Kupiłam go na próbę i jestem bardzo zadowolona. Ładnie wyrównuje i przyciemnia koloryt, w taki naturalny sposób
 
M

MarcysiaK

Guest
polecam jak wyzej argan bronzer od bielendy w formie koncentratu, ja dodawałam do kremu i balsamu i tak smarowałam się :)
 
M

michasia90

Guest
O tak, ten arganowy koncentrat jest mega spoko- mi twarz ciezko sie opala w porownaniu z twarzą, dlatego wyrownywalam nim roznice :) bardzo delikatny efekt zlocistej poświaty na skorze :)
 

emilkarajkowska

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
może zacznij po prostu uzywac jakiś kremów poprawiających koloryt skóry, wydaję mi się ze powinny byc jakieś sprawdzone kremy na rynku
 
J

jessi_ca

Guest
Kiedys chodzilam na solarium,ale teraz juz mi sie nie chce, wole uzyc wlasnie czegos brazujacego- jak ta pianka magic bronze z bielendy, bo efekt jest bardzo naturalny i skora jest zlocista :) uzywam glownie gdy mam jakas okazje a jestem biala lub gdy zaczyna sie lato- trzeba pokazac nogi a wygladam jeszcze jak corka mlynarza bo nie zdazylam sie opalic :p
 
K

Klaudia_misztal

Guest
Ja zdecydowanie wolę naturalne słonko i jego promienie :) W lato korzystam ile się da, a zimie zdarzyło mi się kilka razy(na jakieś specjalne okazje) pójść na solarium. Oprócz tego są różne pianki brązujące, ja testowałam taką Magic bronze, nie zostawia smug i śladów, ładnie się rozprowadza
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Dawno temu jedna z moich koleżanek zapragnęła pięknej opalenizny. Chodziła do solarium, ale ciągle była blada. Okazało się później, że siadała w solarium na krześle przy otwartym łóżku - nikt jej nie powiedział, że trzeba się położyć i łóżko zamknąć :)
 
M

MarcysiaK

Guest
fiska napisał:
Dawno temu jedna z moich koleżanek zapragnęła pięknej opalenizny. Chodziła do solarium, ale ciągle była blada. Okazało się później, że siadała w solarium na krześle przy otwartym łóżku - nikt jej nie powiedział, że trzeba się położyć i łóżko zamknąć :)
serio?? :D :D :D :D
zarąbista jest !! :D
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Naprawdę??? hahaha zarabista ta Twoja koleżanka. Pryznajmniej było to zdrowe opalanie :p
 

haska11

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja się chyba nie przekonam - słyszałam, ze to bardzo źle wpływa na cerę, a i tak mam z tym problemy
 
C

Calibri

Guest
Solarium to chyba najgorszy pomysł, w dobie czerniaka i innych schorzeń skóry, których przyczyną jest nadmierna ekspozycja ciała na słońce. Jak chcę mieć subtelna opaleniznę, to zdecydowanie wolę samoopalacz. Używałam różnych, ale może jak będę miała więcej czasu, to napiszę coś extra.
 
Do góry