Pierwszy raz na Solarium

kasia735

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Nie wybierajcie się na solarium! Już lepiej w siebie jakieś kremy brązujące wcierać
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Na solarium można chodzić, ale z umiarem. Ludzie, nie straszcie od razu innych.
Nie chodzi się do niego codziennie. Jeden czy dwa razy nikomu nie zaszkodzą,
oczywiście w małych ilościach. Jeżeli chce się poprawić lekko cerę/koloryt skóry
zdecydowanie polecam. Ale tyle.
 
D

Dobrawa

Guest
Oczywisćie, że wszystko jest dla ludzi i tak samo solarium. Ostatnio dużo osob myśli na solarium także o zabezpieczaniu się co bardzo mi się podoba. W solarium z którego korzystałam stal z DaxSun olejek do opalania i można się bylo posmarować. To też fajne rozwiązanie, bo malo kto o tym myśli idąc na solarium.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Pamiętam jak kilka lat temu pisałam w tym temacie, że wybieram się na solarium. Do tej pory, mimo chęci, nie było mi po drodze :) Być może wciąż hamują mnie jakieś obawy i brak pełnej wiedzy praktycznej. Moja skóra bardzo łatwo opala się od Słońca i to od razu na brązowo więc nawet krótka sesja na solarium dałaby dostrzegalny efekt. Bardzo trudno ją przypalić, bo nawet 3h naturalnego opalania nie spowodowały dyskomfortu w postaci pieczenia czy innych. Jaki czas więc mi polecacie?
 
N

Naxxramas

Guest
Długości fal świetlnych jakie emituje solarium są szkodliwe dla człowieka. Tylko słońce.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Też kiedyś myślałam o solarium bo niestety mój naturalny kolor to ściana od razu po malowaniu :( ale po dłuższym zastanowieniu się chyba wolę jednak inwestować w samoopalacze :) które są chyba dużo zdrowszym rozwiązaniem. Od siebie polecić bym mogła St. Moriz Instant Self Tanning Mist jest w postaci przyjemnej mgiełki która bardzo fajnie brązuje skórę bez smug z którymi pewnie każda miała kiedyś problem. Cena też jest dość przystępna :) także po co iść na solarium lepiej w domowym zaciszu psiknąć się kilka razy i cieszyć się fajnym naturalnym kolorkiem.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Szczerze mówiąc kompletnie nie kojarzę tych kosmetyków. Masz może jakąś fotkę? Niedługo Sylwester, a ja biała jak córka młynarza i w dodatku nie mogę na solarium... :(
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Szukałam czy mam jeszcze jakąś buteleczkę żeby zdjęcie zrobić i podesłać ale niestety skończyły się a na zamówione jeszcze czekam :) ale znalazłam w necie zdjęcie jak to wygląda. I powiem ci że naprawdę na sylwester jest jak znalazł bo mają również fajne zestawy świąteczne którymi warto się zainteresować bo cena jest stosunkowo niższa :)

YJA4sL.jpg
8gCRSQ.jpg

Pierwszy to jest ta mgiełka o której pisałam :) a ten 2 to zestaw świąteczny który osobiście zamówiłam dla przyjaciółki.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
To jakaś nowa marka jest?? Mi w sumie obiło się o uszy, ale osobiście się nie spotkałam jeszcze z tymi produktami. Tak myślę o tej mgiełce, kiedyś miałam, ale z innej firmy i ciężko mi było nią psikać bo jak było już mniej w środku i się ją przechyliło to już nie pompowała niestety. A z tą jak jest??
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Też jestem ciekawa co to za produkt. Bardzo by mi się przydał przed świętami a już na pewno przed sylwestrem! Na solarium chodzić nie mogę niestety :( Jak ze smugami? I ciekawa też jestem czy szybko się wchłania, nie lubie czekać :D
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Więc tak to jest stosunkowo nowa marka w Polsce :) madziulek1985 co do mgiełki nie masz co się obawiać można ją wykończyć bezproblemowo nawet jak jest mniej niż połowa opakowania bo się nie zatyka w żaden sposób i ogólna aplikacja jest naprawdę przyjemna. KarolowaOla rozumiem ten problem ja akurat chodzić na solarium mogę ale słyszę tyle negatywnych opinii o niezdrowym działaniu lamp że mi się odechciało. O smugi martwić się również nie trzeba bo testowałam już kilka ich produktów i na żadnym się nie zawiodłam pod tym względem ale polecam dokupienie rękawiczki aplikacyjnej :) i wchłaniają się też bardzo szybko.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Zatem trzeba pobuszować na ich stronie w poszukiwaniu idealnego zestawu :D tylko jak tu się zdecydować, bo trochę ich jest. Na pewno za Twoją poradą pomyslę o rękawicy, ułatwi aplikację. Nie wiem dlaczego ale właśnie zaczełam zastanawiać się jaki maja zapach. Mam nadzieję, żę obłędny :D będę wtedy z uwielbieniem wklepywać w ciało samoopalacz.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja chyba jeszcze niedługo tak na zapas zamówię sobie St.Moriz Get set to party :) moim zdaniem taki zestawik jest jak znalazł na sylwestra chociaż kusi mnie jeszcze Give it a glow flawless finish do końca jeszcze nie zdecydowałam. Chyba jednak połaszę się na ten drugi bardzo mnie interesuje ta konsystencja musu. Co do ich zapachu to powiem ci że mi osobiście bardzo odpowiada nie jest za mocny co za tym idzie bardzo przyjemny.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
No dobra namówiłyście mnie. A powiedzcie mi jeszcze, bo widzę że mają medium, dark itp. który najlepiej wygląda przy śniadym odcieniu skóry? Nie chciałabym przesadzić z efektem. ;)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Wiesz wydaje mi się że ja bym na twoim miejscu spróbowała jednak Medium :) Dark jest raczej dla dziewczyn które lubią bardzo ciemne kolory a medium wydaje mi się bardziej naturalnym "słonecznym" fajnym kolorkiem. Tak swoją drogą nie mogę się już doczekać aż przyjdzie do mnie ostatnia paczuszka troszkę poszalałam w te święta z zakupami :D
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Zaryzykowałam i sprezentowałam sobie pod choinkę zestaw. Powiem Wam, że jestem naprawdę przyjemnie zaskoczona! :) Wzięłam dark, bo i tak mam ciemną karnację i świetnie się zgrał z moją skórą. A zestaw wygląda tak: :)

30xhk04.jpg
 
Do góry