Pierwszy raz na Solarium

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Zestawy podróżne były na promocji i rękawice. Jak również rajstopy w sprayu, wiem że teraz jest odcień ciemny. Rajstopy są najlepsze, matowe i mega dobrze kryją wszystkie niedoskonałość.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Po prostu idz na 5-6 minut na slaba lampe na poczatek, pamietaj o nawilzeniu skory po wizycie w solarium
 
P

profes

Guest
Solarium? Przecież teraz mamy lato, słonko i te sprawy. Idź na plażę za darmo.
 
M

michasia90

Guest
Latwo powiedziec, ale mi np. ciezko wysiedziec na sloncu na tyle dlugo, by zlapac kolor, nie wspominajac o rownomiernej opaleniznie. Juz wole uzyc jakiegos produktu brazujacego, np. magic bronze z bielendy.
 
J

Jula92

Guest
oladobak napisał:
wiem o czym piszesz, ja też nie lubię godzinami na słońcu siedzieć.
Ja tak samo, nie lubię siedzieć na słońcu za długo, szczególnie że np nie umiem opalić twarzy, zawsze ją sobie od razu spalam... Dlatego wolę użyć jakiegoś kosmetyku, który trochę przyciemni mi twarz. Kupiłam ostatnio fajny koncentrat z Bielendy, nazywa się Argan Bronzer. nakładam go na twarz rano, nadaje ładny, ciemnijeszy odcień, tak że już nie mam takiej bladej cery, a na pewno nie wygląda to jak po solarium tylko bardziej naturalnie
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Solarium w lato to już naprawdę bardzo bardzo zły pomysł :) rozumiem że dużo osób włącznie ze mną nie lubi dużo "leżeć" na słońcu ale to można iść do wody , pograć w piłkę plażową albo nawet porobić cokolwiek innego ze słuchawkami w uszach w zależności czy jesteśmy sami czy nie. Ja np nawet jakbym chciała tak robić nie mogę od dużej ilości słońca źle się czuje poza tym długie przebywanie na nim nie jest zdrowe...no i szkoda mi mojej skóry... wiadomo nawet z zabezpieczeniami typu krem z filtrem to jednak dalej niszczy skórę. Ja pozostanę przy samoopalaczach nie dość że wyglądają ładnie i naturalnie to jeszcze nie szkodzą wręcz przeciwnie jeszcze nawilżają :))
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
To prawda. Oszczędzanie ciała na słońcu to dobra inwestycja... w młodość. Wiadomo nie od dziś, że spalona słońcem skóra szybciej się starzeje, więc Twój wybór w ogóle mnie nie dziwi. :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Nie mogę się z Wami dziewczynie nie zgodzić. Czasami na ulicach widać kobiety po solarium np. skóra się starzeje i wygląda fatalnie. Od słońca też tak jest. A tu raz dwa samoopalaczem, piękna opalenizna i z głowy.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Poza tym nie oszukujmy się :) dobry i fajny samoopalacz jest tylko troszkę droższy od kremu z filtrem a i na skórze nie powinno się oszczędzać bo potem za parę lat będziemy płakać co tu zrobić żeby poprawić jej wygląd i na to będzie już za późno.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
oooo wielkie dzięki :) a właśnie w niedługim czasie miałam coś sobie zamówić ale nie zauważyłam że są promocje teraz to już w ogóle moja biedna półeczka na kosmetyki się załamie ;P heh trudno.

Swoją drogą samba masz jakiś ulubiony produkt od St ?
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
na poczatek idz na jakies 7 min na łozko i słabszej mocy aby przyzwyczaic skóre :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
W taki upal nie umiem sie opalac na sloncu i wolalabym isc na solarium, ale kurcze te wysokie temperatury mi na to nie pozwalaja
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Serio wolisz solarium? Skóra będzie się szybciej starzeje i nie oszukujmy się, taka opalenizna nie wygląda fajnie ;/ Nie lepiej dobry samoopalacz? Oszczędzasz pieniądze w sumie ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Czy to będzie kąpiel słoneczna czy słońce solarium - skóra starzeje się i tak, bo wystawiana jest na promieniowanie. Ale z tą oszczędnością - to fakt. :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja uważam, że to spora oszczędność bo te których ja używam akurat są bardzo wydajne :p I ma się przez długi czas ;) a solarium tanie nie jest.
 
D

Dorka123

Guest
ja tez wolę samoopalacze, zwłaszcza, że te lepsze nie mają nic wspólnego z pomarańczowym kolorem, który kiedyś kojarzył mi się z samoopalaczami. Ja używam st.moriz, świetne są, mają ładny oliwkowy odcień i dobrze się je nakłada.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Mi się wydaje że dużo osób jest zrażonych do samoopalaczy przez te naprawdę kiepskie jakościowo które rzeczywiście zostawiają nam zamiast ślicznej oliwki , brązu to marchewkę której się potem ciężko pozbyć. Sama jeszcze z 2-3 lata temu miałam ten problem jak kupowałam te "tańsze" z niższej półki :p Potem wstyd było gdziekolwiek z domu wyjść o smugach nie wspomnę. Teraz tego problemu nie mam :p ale jednak niesmak do innych marek pozostał.
 
D

Dorka123

Guest
No i jeszcze żółte dłonie i paznokcie...
A żeby tego uniknąć to najlepiej samoopalacz nakładać specjalną rękawicą.
 
Do góry