Piersi

Status
Zamknięty.

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
tez mam ten problem, to nie chodzi o kompleksy, bo takich nie mam.
Tylko o te bluzki których nie moge nosic bo masakrycznie wyglądają :(
Spróbuj przytyć :/ zreszta jak chcesz,mi sie nie chce tak poświęcać
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Masz 13 lat i jeszcze Ci urosną.
Lepiej teraz ich nie "wypychaj" bo to raczej nienaturalnie będzie wyglądało:/
Spokojnie natura zrobi swoje.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja mam średnie piersi chodz mam 14 lat i jak na mnie są one za duże bo jak chce założyć bluzke z dekoldem to one się rozlewają na boki a jestem chuda że aż szok i to nie pasuje. A coś żeby powiększyć noś staniki z grubą gompką to chyba pomaga jak napisałam wcześniej.
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Ja jak na swój wiek mam dosyć duże piersi. Hmmm... jeśli chcesz aby wyglądał twój biust na większy to po pierwsze trzeba dobrać dobry stanik.
Słyszałam że masowanie ich też daje efekty :D
Życzę powodzenie
 

Henonima

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
tez bym wolała większe, ale nie narzekam przez trzy pory roku:d
gorzej jest w lecie, jak wszystkie laski założą piękne bikini i wogóle, to wtedy właśnie chyba wolałabym mieć większe, bo w strojach kąpielowych nie bardzo są staniki push - up :/
Ale to juz chyba każdy tak ma, że mu się jego figura nie podoba.
 

sirkamelot

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Dokładnie, faceci tez mają kompleksy :)

Co do stereotypów : Podobno ładne są blondynki z długimi włosami, długmi rzęsami, długimi nogami i wielkimi piersiami. Heh sporo nastolatek stara się osiągnąć taki wygląd, a faceci tak naprawdę z nich się tylko śmieją.

Jak juz wspomniał vito, małe jest piękne, naprawdę. Nie warto się bawić w jakieś powiększanie, a tym bardziej w sztuczne piersi.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Trzeba siebie kochać takim jakim nas natura stworzyła :}
A małe piersi mają tak dużo zalet...
Nie sprawiają tylu kłopotów i możesz mieć pewność że chłopak z którym będziesz nie leci na duży biust :]
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Zgadzam sie z Wami, ,,male jest piekne" Ja mam co prawda wieksze niz mniejsze ale jestem zadowolona. Jakbym miala mniejsze to tez by bylo dobrze :)
 

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Ja rowniez mam piersi sredniego rozmiaru, narzekam na to ale wole miec swoje srednie naturalne niz sztuczne. A tak wogole to sa cwiczenia na piersi ktore je ukształcaja i podnasza, przez to robia sie wieksze(ja te cwiczenia stosuje, sa bardzo łatwe wystarczy pownosic rece do gory po 30 razy dziennie). Sa tez inne sposoby skuteczniejsze tak jak tabletki na powiekszenie piersi ktore nie wplywaja na nasza mase ciala.


Pozdrawiam
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Moje nigdy małe nie były :( ale mi sie to nie podoba i próbuje zrzucić kilka kg po to żeby one były też mniejsze... :D Nio już tak mam wiem że to nie normalne.
Prawda małe jest piękne i nie ma co wypychać . Co najwyżej to można je ujędrnić i "podnieść" znaczy poprawić kondycję mięśni wokół piersi.
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
e tam
małe jest fajne ;)
duże podobno sprawiają kłopoty przy bieganiu..
 

Niebieski0023

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
jak każdy facet...z Marsa
Nawet mały biust można inteligentnie eksponować, jeśli Ci zależy, będzie większy, ale nawet jeśli jest mały a umiejętnie go zaprezentujesz, to spodoba się każdemu :p Popieram też,że wysportowane kobiety zyskują na jędrności i twardości:) Swojej i partnera... :D
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Do autorki tematu: Zaakceptuj siebie taką jaką jesteś. No..jeżeli Ci się nie uda to są operacje plastyczne,wypychanie i staniki push-up, ale lepiej,żebyś byla naturalna :)
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
też bym chciala większe... ;(
podobno istnieja odpowiednie cwiczenia wzmacniajace biust... ale jakie? wie ktos moze????
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
podobno istnieja odpowiednie cwiczenia wzmacniajace biust... ale jakie? wie ktos moze????

A oto ćwiczenia które poleciła mi moja koleżanka:
-Zwyczajne pompki
-Wyciskanie hantli w pozycji leżącej na wąsko i na szeroko
-Rozpiętki
-Pompki kobiece na podłodze na kolanach lub z pupą do góry lub jedne z wymienionych, do wyboru :
a ) pompki w oparciu o ścianę
b ) pompki w oparciu o krzesło
c ) pompki z nogami na łóżku lub / i krześle
d ) pompki całym ciałem na krzesłach
-przenoszenie hantla za głowę
-butterfly na leżąco ze sztangielkami

ćwiczenia wykonujemy systematycznie :p

Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdro :*
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
ja jak na swoj wiek mam taki sobie biust(wedlug mnie maly i to bardzo ) ale mojemu Robaczkowi sie on podoba i ja sie ciesze
wczesniej mialam duzo kompleksow z tego powodu ale juz te moje male cycki poprostu zaakceptowalam i tyle


a co do masowania to popieram w 100 % pomaga :D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Biust to nie mięśnie - ćwiczenia podniosą biust, ale go nie powiększą. Zbyt intensywne - wręcz przeciwnie, popatrz na kulturystki.

Niestety, poza lekkim podniesieniem biustu i odpowiednio "grubym" staniczkiem nic nie da się zrobić.

Wiem - bo sama mam malutki...

To po prostu kwestia genów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry