Piersi

Status
Zamknięty.

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Skoro mycie naczyń pomaga to od dziś ja wszystkie naczynia w domu zmywam :D
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Dziewczyny ja rozmawiałam z naukową głową i sprawdzałam też składy. Sorki nie przekonacie mnie a skoro jest tyle kobiet które chętnie wydają setki tylko na to bo ponoć działa to tylko gratuluję biznesu. Bez pracy nie ma kołaczy to tak jak super tabsy na odchudzanie.

Nie trzeba naukowej głowy, wystarczy zdrowy rozsądek ;) No ale jak ktos lubi to niech bierze.
 

Karolina_32

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Moja znajoma miała powiększane piersi za pomoca preparatu macrolane w gabinecie Bellisana. I w sumie z tego co opowiadała to macrolane wydaje się dobrą alternatywą np. dla implantów czy własnego tłuszczu. Przede wszystkim nie ma później problemu z powstawaniem grudek jak np. przy wypełnianiu tkanką tłuszczową, procedura i zabieg trwają 30-40 minut przy znieczuleniu miejscowym. W tkankach utrzymuje się około 2 lat, czyli zabieg trzeba powtarzać, ale jest to chyba najbardziej naturalna metoda.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
czego to ludzie nie wymyślą :D wiadomo, że ćwiczenia ogólnie dobrze wpływają na wygląd piersi, ale powiększenia nie uzyskasz naturalnymi metodami bez pomocy skalpela. gdyby tak było, to tacy specjaliści jak doktor Osuch byliby bezrobotni ;) grunt to zainwestować w dobrą bieliznę, efekt optyczny murowany :)
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Tutaj są przykłady ćwiczeń na jędrny czy też wiekszy biust - http://rozmiary-biustu.wymarzonypartner.com/cwiczenia-na-powiekszenie-biustu/ powodzenia i miłych ćwiczeń
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Ćwiczeniami dużo można zdziałać, ale nie na ich wielkość tylko na ponętny wygląd.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ćwiczenia owszem działają ale jednak bez odpowiednich kosmetyków, a teraz już i suplementów jak ten chyba najbardziej polecany Elevation Plus ( ja kupiłam go na kosmetolog.sklep) to nie da się uzyskać tak świetnego efektu ujędrniającego naszego biustu.
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Ja mam na tyle mały biust, że nie są mi potrzebne dodatkowe wspomagacze. Nawilżam go tylko, a sport i tak uprawiam, więc wtedy i biust korzysta na niektórych ćwiczeniach.
 
K

kamillaaa1

Guest
Nie tylko o piersi należy dbać. W związku z tym, że zbliża się wiosna każda kobieta powinna o siebie zadbać. Hotel Primavera Spa posiada znakomitą ofertę zabiegów, które pozwolą wrócić do formy.</p>
 
E

Ejan87

Guest
czego to ludzie nie wymyślą
biggrin.png
wiadomo, że ćwiczenia ogólnie dobrze wpływają na wygląd piersi, ale powiększenia nie uzyskasz naturalnymi metodami bez pomocy skalpela. gdyby tak było, to tacy specjaliści jak doktor Osuch byliby bezrobotni
mruga.gif
grunt to zainwestować w dobrą bieliznę, efekt optyczny murowany
smile.png

Byliby bezrobotni, no ale nadal trzeba pamiętać, że operacja plastyczna to jest jakaś ingerencja. Ale nie trzeba od razu wszczepiać sobie implantów. Dr. Osuch robi np powiększenie piersi przy użyciu tłuszczu ;) oczywiście tym własnym - pacjentki. Jest to jakąś alternatywą dla implantów. Tłuszcz jest najdoskonalszym i naturalnym wypełniaczem. Jest to mało inwazyjny i ekologiczny zabieg plastyczny. Lekarz strzykawką pobiera tkankę tłuszczową pacjenta z okolic bogatych w tłuszcz (brzuch, biodra, uda). Po przygotowaniu i zagęszczeniu podaje w piersi, powiększając je.
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Lublin
widziałam taki filmi z zabiegu własnie takiego i byłam przerażona, wyglada to nie fajnie. Nikt mnie nigdy nie na mówi na to
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
no dobra, może to fajnie nie wygląda, ale jakie efekty? dla urody można się czasem pomęczyć, poza tym jak rozmawiałam z doktorem Osuchem wszystko jest do przeżycia no i potem się można cieszyć pięknym ciałem.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Na pewno dobrze czynią masaże szczoteczką z włosia i naprzemienne zimne i ciepłe prysznice - metoda babcina, skuteczna, sprawdziłam w trakcie i po ciąży. :) Ale zastanawiam się ostatnio czy by nie dorzucić do normalnej codziennej pielęgnacji jakiegoś suplementu. Myślicie, że warto? A może macie jakieś sprawdzone?
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Nie wiem czy coś dają te suplementy. kiedys slyszalam, ze mizna sobie wstrzyknac kwas hialurynowy i o ok. 1- 1,5 rozmiaru piersi sie powiekszaja i sa tak wieksze przez jakies 8 miesiecy, potem znowu trzeba uzupelnic. Jesli o mnie chodzi to odkad zaczelam intensywnie cwiczyc klatke na silowni to wyrobil mi sie tak jakby miesien w tym miejscu i przez to piersi wydaja sie byc wieksze i maja ladniejszy ksztalt. ale cwicze naprawde intensywnie ok 6 razy w tygodniu :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
W życiu bym sobie nic w piersi nie wstrzyknęła. Jak już pisałam, mam aktualnie ten temat na tapecie i z tego co wyczytałam w sieci, najlepsze efekty daje połączenie ćwiczeń, odpowiedniej pielęgnacji, diety i suplementacja, której sekretem są ponoć fitestrogeny. Zrobiłam mały wywiad i rzeczywiście jest tych preparatów trochę na rynku, ale najkorzystniejszy wydaje mi się być uppStyle. Ma w składzie pięć składników, podczas gdy zwykle jest ich około trzech. Opinie ma bardzo dobre, ale chętnie poznałabym jednak jakąś z pierwszej ręki zanim zdecyduję się czy coś takiego sobie kupić. Serio nikt... nic...? :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja zaczęłam ćwiczenia i mam fajny, nowy biustonosz dobrany przez brafiterkę. Teraz szukam dobrego, sprawdzonego suplementu diety właśnie na lepszy biust. UppStyle widziałam na fb. kuszą mnie cały czas :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry