Piersi

Status
Zamknięty.

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
ja jak na swoj wiek mam taki sobie biust(wedlug mnie maly i to bardzo ) ale mojemu Robaczkowi sie on podoba i ja sie ciesze
wczesniej mialam duzo kompleksow z tego powodu ale juz te moje male cycki poprostu zaakceptowalam i tyle
a co do masowania to popieram w 100 % pomaga :D


no ja tez ale powiem Ci ze jesli chciałabym ubrać bluzke bez stanika i wyjsc w niej to nie wyjde bo sie wstydze............, kurde głupie to jak nie wiem :) a Ty wychodzisz bez stanika?
 

agus86:)

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
slyszalam ze sa tabletki, ktore powiekszaja biust. mozna je dostac w aptece. nie wiem czy to skuteczne. w sumie jesli by tak bylo to pewnie juz by bylo o nich glosno...
 

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
Noś staniki z push-upem :)


jesli chodzi o staniki to nie nosze wypchanych :) nie lubie :) moze z jakąś cienką wkładką jak to zawsze dodają do staniczków, ale ja tutaj mówiłam o bluzce np. bez ramiączek :) no i chyba wskazane mi jest ZAKAZ :) bo sie wstydze :) chociaż cała jestem ładna, poza brakiem do końca akceptacji moich cycusków :p
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
elo dziewczynki!!! jak czytam to wszystko to az mi sie chce płakac. ja wszystko bym oddala za rozmiar B lub C mam ogromne piersi "D" i ich nie znosze, na dodatek jestem dosc szczupla, nie tylko nie moge ubrac bluzki bez ramiaczek, ale nawet w tych na ramiaczkach zle wygladam. mam problem z kupieniem stanika, bluzki itd. prawie zawsze nosze luzne bluzy, a wakacje dla mnie to koszmar o kupieniu jakiegos fajnego bikini moge pomazyc... piersi to jedyny kompleks jaki posiadam i nawet zapewnienia mojego chlopaka, ze sa piekne na nic sie zdaja... ;( ;( ;( co wy na to???
 

atsami

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Trzeba zaakceptowac siebie taka jaka sie jest.

Ja mam 21 lat a o piersiach to nie mam co marzyc mam jedyneczke czy jak wy tam mowicie "A".
Czyli mam bardzo maly biust.

Ale sie tym nie przejmuje.
Kiedys mialam z tego powodu kompleksy i zazdroscilam laskom ze maja "normalny" biust czyli taki co widac a ja mialam zero nic kompletne.

No ale teraz jakos zaakceptowalam to.
Zaczelam kupowac bluzki ktore eksponuja maly biust oraz staniki ktore daja efekt optyczny wiekszych piersi.

Przeciez nie zrobie sobie operacji plastycznych!

Jestem jaka jestem.

Wiec laski głowy do góry i polubcie sie takie jakie jestescie :D
Przeciez ten biust to czastka "Nas" :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
taa! każdy facet mówi że niby małe jest piękne, nawet mojemu facetowi to nie przeszkadzało na początku ale z czasem często wspominał, że mogłabym mieć większe.
Wiecie też co jest dobre na większe piersi? Ciąza :D jak na razie urosły mi o jeden rozmiar. Czesto piersi zostają po ciąży w tym rozmiarze, chciałabym by moje też zostały :p
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Mój mąż kiedyś po pracy opowiadał, że znajomy pochwalił się, że fundnął swojej żonie operację piersi. Nie to że ona marzyła o tym a on dał jej kasę, ale przyniósł ofertę i stwierdził - a to prezent ode mnie! Nawet mój chłop - co jako chłop z zasady może nie czuć tego co kobieta i może być lekko inny emocjonalnie, ale nawet on stwierdził, że gościu przesadził. Ja bym w japę strzeliła, jak nie biję ludzi, tak w takiej sytuacji bym strzeliła. Sam niech se idzie powiększać to i owo...


Moje maleństwa noszę w stanikach typu push up. Co najgorsze - najlepszy przywiozłam z podróży. Teraz szukam takiego kształtu, ale jakoś nie udaje mi się.
I druga ciekawostka, najlepsze dostępne w Polsce znalazłam na targu, za 15 zeta. Białe z czasem szarzeją, ale stać mnie na wymianę choćby co 2 miesiące, a w tym czasie sa jeszcze bielutkie. A namierzyłam się różnych...
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
Moje maleństwa noszę w stanikach typu push up. Co najgorsze - najlepszy przywiozłam z podróży. Teraz szukam takiego kształtu, ale jakoś nie udaje mi się.
I druga ciekawostka, najlepsze dostępne w Polsce znalazłam na targu, za 15 zeta. Białe z czasem szarzeją, ale stać mnie na wymianę choćby co 2 miesiące, a w tym czasie sa jeszcze bielutkie. A namierzyłam się różnych...

mnie bardzo odpowiadaja push-up'y firmy "Konrad" - miałam adres strony internetowej, ale zgubiłam :/ koszt 38 zl, a są naprawdę swietne. Mimo ze nie mam małych piersi i zdarza mi się nosic miękkie staniki, to jednak piersi w push-up'ie ładnie się prezentuja pod bluzeczka z dekoltem :D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Bo wiesz co - to trochę jak z wagą - za mało źle, za dużo też źle. A może też jak z włosami - zauważyłaś że najczęściej te co mają proste chciałyby kręcone, a te co mają kręcone - proste?
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
mogę Ci oddać swoje C leczy raczej D... to wtedy będziesz miło wspominać chwile z małym biustem... ciesz się tym co masz...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
A jak bolą?
Bolą np. po dniu - jeżeli tak, to jaki masz rozmiar piersi i jaki nosisz staniczek, duże piersi mogą bole przy niewłaściwie dobranym staniczku.

Dalej - jeżeli boli nawet rano i boli cię jedna pierś - znadaj ją natychmiast u lekarza ginekologa - wogóle można to zrobić tak czy inaczej. Ból jednej piersi zwykle oznacza że coś się z nią dzieje - albo zapalenie, albo jakieś inne zmiany.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Moja kumpela ówi tak samo, ona ma stanik rozmiaru D i nieznosi kupowania staników, bo dużo mimo tego roziaru po prostu jest złych. Większość staników produkują na rozmiary od B do C,
Później kolejny przykład, czy większe piersi tym bardziej na starość będą zwisać.
Ja mam B teraz jestem w ciąży i urosły do C. Ale i tak nażekałam :p
 

korneliaa88

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Śląsk
No ja niestety tez mam maly biust :( ale kazdy facet mowi ze niby mam dobre ale wiem ze to mowia aby mnie pocieszyc moj byly jak juz nie chcial mowic ze dobre to mowil ze mi jeszcze urosna i co bylam z nim dwa lata i od tego czasu nie uroslo za wiele i teraz mam 18 lat i juz raczej nie mam szans na wieksze piersi a ja wiele nie chce bo wystarczy mi pelne B a nie jak teraz mam zaledwie B.. :(
 

malfiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
hm...
Piersi rosna po tabletkach antykoncepcyjnych,ale jesli to mial by byc jedyny powod, dla ktorego chcialabys je brac,to lepiej tego nie rob:)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
mnie ja na 13-latke zadowala rozmiar 75A. Moja kumpela ma takie cycki ja 30 letnia nauczycielka. Dziwne co nie.
 

koteczek:*

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
a ja mam 15 lat...nie spodziewam się cudów choc często u mnie w rodzinie mi o tym mówią (bo moja mama i siostra to istne wulkany) a ja niestety nie mam sie czym chwalić one ponoc w moim wieku już miały co pokazać a na mnie nawet bluzki źle leżą... :( mozna coś zrobić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry