Oszust czy uczciwy?

bet_man

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
error1986 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



najlepiej to by bylo zadzwonic do tej agencji we francji jak ktos zna jezyk i sie spytac o tego Mikołajka czy to jest ich pracownik i czy taki wyjazd jest organizowany z Polski podaj nr do firmy we Francji +33 1 77 86 39 49



Właśnie zaczynam pisać maila do tej firmy, by dowiedzieć się więcej na ten temat i czy rzeczywiście współpracują z tym panem. Jak tylko otrzymam odpowiedź, bądź tego maila z umowami od razu tutaj dam znać



ten numer jest zły



mail też, ponieważ na stronie agencji nawet nie jest podany, jedynie numer, a jeśli chciałabym napisać na tego maila to wyskakuje, że jest to mail do tego p.Sadowskiego. Oszustwo. Normalnie można by było skontaktować się z agencją a tutaj nic.
Umów na razie też nie otrzymaliśmy



to jest ich stronka tylko w google trzeba cyknac prZetlumaczenie pole-emploi.fr/accueil/



Na moje oko to pole-emploi to nic innego jak odpowiednik naszego urzędu pracy.
Koleś chciał się wydawać wiarygodny więc podał jakąś stronę i tyle.
 

error1986

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
ten nr co podalem do Francji bezposrednio do agencji dziala tylko ja lipton z jezykiem:( +33 1 77 86 39 49
 

paulla01

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
error1986 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



najlepiej to by bylo zadzwonic do tej agencji we francji jak ktos zna jezyk i sie spytac o tego Mikołajka czy to jest ich pracownik i czy taki wyjazd jest organizowany z Polski podaj nr do firmy we Francji +33 1 77 86 39 49



Właśnie zaczynam pisać maila do tej firmy, by dowiedzieć się więcej na ten temat i czy rzeczywiście współpracują z tym panem. Jak tylko otrzymam odpowiedź, bądź tego maila z umowami od razu tutaj dam znać



ten numer jest zły



mail też, ponieważ na stronie agencji nawet nie jest podany, jedynie numer, a jeśli chciałabym napisać na tego maila to wyskakuje, że jest to mail do tego p.Sadowskiego. Oszustwo. Normalnie można by było skontaktować się z agencją a tutaj nic.
Umów na razie też nie otrzymaliśmy



to jest ich stronka tylko w google trzeba cyknac prZetlumaczenie pole-emploi.fr/accueil/



tłumacze strone lecz nie znajduje mi maila. raczej odpuszcze sobie wspólprace z tą agencją.
 

error1986

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
paulla01 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



najlepiej to by bylo zadzwonic do tej agencji we francji jak ktos zna jezyk i sie spytac o tego Mikołajka czy to jest ich pracownik i czy taki wyjazd jest organizowany z Polski podaj nr do firmy we Francji +33 1 77 86 39 49



Właśnie zaczynam pisać maila do tej firmy, by dowiedzieć się więcej na ten temat i czy rzeczywiście współpracują z tym panem. Jak tylko otrzymam odpowiedź, bądź tego maila z umowami od razu tutaj dam znać



ten numer jest zły



mail też, ponieważ na stronie agencji nawet nie jest podany, jedynie numer, a jeśli chciałabym napisać na tego maila to wyskakuje, że jest to mail do tego p.Sadowskiego. Oszustwo. Normalnie można by było skontaktować się z agencją a tutaj nic.
Umów na razie też nie otrzymaliśmy



to jest ich stronka tylko w google trzeba cyknac prZetlumaczenie pole-emploi.fr/accueil/



tłumacze strone lecz nie znajduje mi maila. raczej odpuszcze sobie wspólprace z tą agencją.



no dobra jakby ktoś coś to piszcie :) ja przez weekend tez bede probowal go sprawdzic i jak cos to napisze:)
 

bet_man

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Korzystając z okazji, że w założonym przeze mnie temacie zebrało się parę osób poszukujących pracy, chciałbym Was zapytać czy pomijając tego 90% oszusta macie jeszcze coś na oku? Jeżeli coś możecie polecić to odzywajcie się tutaj albo PW bądź też emaila andrzej_zajac95@interia.pl. :)
 

siwa12

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
rozmawiałam z tym Panem Mikołajem na temat wyjazdu we własnym zakresie nie ma problemu i opłaty wtedy nie ma ale trzeba wysłać na e-mail wiadomość wtedy dostaje sie adres gdzie trzeba dojechać jeśli dostanę więcej informacji dam znać
 

patunia2602

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
bet_man napisał:
Korzystając z okazji, że w założonym przeze mnie temacie zebrało się parę osób poszukujących pracy, chciałbym Was zapytać czy pomijając tego 90% oszusta macie jeszcze coś na oku? Jeżeli coś możecie polecić to odzywajcie się tutaj albo PW bądź też emaila andrzej_zajac95@interia.pl. :)
ja tez dostałem wczoraj tego maila i tez jestem ciekawy

bet_man napisał:
Korzystając z okazji, że w założonym przeze mnie temacie zebrało się parę osób poszukujących pracy, chciałbym Was zapytać czy pomijając tego 90% oszusta macie jeszcze coś na oku? Jeżeli coś możecie polecić to odzywajcie się tutaj albo PW bądź też emaila andrzej_zajac95@interia.pl. :)
ja tez dostałem tego samego maila wiec ciekawe
 

kima777

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
paulla01 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



ja przed sekundą rozmawialem z P. Sadowskim i poprosiłem by przekazał mi umowy przed dokonaniem płatności-wyrazil zgode. gdy tylko otrzymam umowe podziele sie opinia z Państwem.



Witamy, my również otrzymaliśmy w/w mail. Czy ktokolwiek dostał umowę na mail? Czy wpłaciliście pieniążki?
pozdrawiamy
 

bet_man

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja pieniędzy nie wpłacałem. Co do umowy, to ten facet obiecał ją komuś wysłać.(czyt wyżej)
 

Kuba17

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
bet_man napisał:
Ja pieniędzy nie wpłacałem. Co do umowy, to ten facet obiecał ją komuś wysłać.(czyt wyżej)
Troche osób się nazbierało może wspólnymi siłami uda nam sie dowiedzieć czy jest to prawdziwa oferta pracy czy oszustwo. Dziwne że nie ma nigdzie emaila bezposrednio do tej agencji pracy we Francji. Jak ktoś otrzyma przesłane umowy przed wplatą niech da znać

I jak? czy są jakieś nowe informacje w tej sprawie? ktoś sie dowiedział czegoś?
 

romu

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kuba17 napisał:
Ja pieniędzy nie wpłacałem. Co do umowy, to ten facet obiecał ją komuś wysłać.(czyt wyżej)
Troche osób się nazbierało może wspólnymi siłami uda nam sie dowiedzieć czy jest to prawdziwa oferta pracy czy oszustwo. Dziwne że nie ma nigdzie emaila bezposrednio do tej agencji pracy we Francji. Jak ktoś otrzyma przesłane umowy przed wplatą niech da znać
ja tez dostalem takiego emaila napisalem ale odpowiedzi zadne wczoraj email przyszedl o godz 00 a wy o ktorej dostaliscie

ja emaila otrzylałem po 24 a wy kiedy napisalem do niego ale żadnej odpowiedzi nie ma do tej pory
 

Kot12

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema do mnie też napisał
dostałem maila o 23;30 po odpisaniu do tej pory cisza czy ktoś już coś wie
 

romu

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kuba17 napisał:
o ktorej dostaliście emaila ja po 24 napisałem do niego ależadnej odp do tej pory
pan Maciej ma w tym banku konto


  • ING Bank Śląski SA
  • Oddział:
  • O. w Gdańsku Al.Grunwaldzka 56
  • Adres:
  • al.Grunwaldzka 56
    80-241 Gdańsk
  • Telefon:
  • 58 521-43-67
  • Fax:
  • 58 521-43-37


w tym banku jest konto


  • ING Bank Śląski SA
  • Oddział:
  • O. w Gdańsku Al.Grunwaldzka 56
  • Adres:
  • al.Grunwaldzka 56
    80-241 Gdańsk
  • Telefon:
  • 58 521-43-67
  • Fax:
  • 58 521-43-37




Mikołaj Sadowski
tel: 884 273 275.
wczesniej wam podalem gdzie ma konto w jakim banku
 

robin555

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie śledze od początku wszystkie te komentarze i zadzwoniłem wkoncu do Pana Mikołaja i dowiedziałem sie tyle ze on sam jeszcze nie wie czy może przesłac umowy bez przelewu kazał mi się dowiadywac w poniedziałek popołudniu bo ma dzwonic do swojego szefa zapytaniem co ma zrobić w tej sytuacji.wiec w poniedziałek po poludniu dam zanć co sie dowiedziałem
 

kima777

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
romu napisał:
o ktorej dostaliście emaila ja po 24 napisałem do niego ależadnej odp do tej pory

pan Maciej ma w tym banku konto


  • ING Bank Śląski SA
  • Oddział:
  • O. w Gdańsku Al.Grunwaldzka 56
  • Adres:
  • al.Grunwaldzka 56
    80-241 Gdańsk
  • Telefon:
  • 58 521-43-67
  • Fax:
  • 58 521-43-37



w tym banku jest konto


  • ING Bank Śląski SA
  • Oddział:
  • O. w Gdańsku Al.Grunwaldzka 56
  • Adres:
  • al.Grunwaldzka 56
    80-241 Gdańsk
  • Telefon:
  • 58 521-43-67
  • Fax:
  • 58 521-43-37




Mikołaj Sadowski
tel: 884 273 275.
wczesniej wam podalem gdzie ma konto w jakim banku



Maciej Sadowski czy Mikołaj Sadowski ?
 

AnimaVilis1985

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! Z dziewczyną mamy podobny problem odnośnie Pana S. i raczej dajemy sobie spokój z nim i jego ofertą powody raczej proste. Pośrednik czy agencja pracy nie żądają najpierw pieniędzy ewe. odciągają z wypłaty , czy w ogóle ktoś akceptuje zdjęcia czy skany dowodów wpłaty???? przecież na ich kącie widnieje kto wpłacił pieniądze po co to dodatkowo udowadniać?? Jeżeli jest on jakimś pośrednikiem tej firmy to raczej powinien widnieć na ich stronie jako mały dowód wiarygodności :/ . Mogę się mylić ale my podziękujemy temu panu i szukamy dalej :) powodzenia innym w szukaniu . a oszustów na stos :D
 

barca_1899

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
4
Witam!

Ja rowniez dostalem takiego meila,wczoraj o 22.00 jakos.
Sprawdzalem ta strone,adres i w google map faktycznie znajduje sie tam budynek z biurowcami i jest szyld Pole-Emploi przed budynkiem.


Ale to nieznaczy,ze to jest wiarygodna oferta, rowniez cos mi tu nie pasuje.Jak firma ma odciagac za mieszkanie z wyplaty to dlaczego nie moze odciagnac tych 50euro za wyjazd rowniez.
Z tego co wiem to zawsze podpisuje sie umowe w polsce skierowana do biura zagranicznego.

Ale najlepiej faktycznie zadzwonic do tego biura we francji 63, rue André-Bollier
69007 Lyon

+33 4 72 71 50 98

Tylko trzeba znac jezyk francuski oczywiscie,ja nie znam niestety.
Moze po angielsku da sie porozumiec i cos wiecej sie dowiedziec czy to jest od nich ogloszenie czy oszustwo!
Bede dzwonil
ale dopiero w poniedzialek rano,
Jutro biuro jest zamkniete i w niedziele.
 

AnimaVilis1985

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dokładnie 60 euro tyg. będą odciągać z wypłaty ale jednorazowo 50 już nie chcą :D pal licho zawieście mnie tam podpiszmy papiery i zapłacę na miejscu. Dziwna wymówka żeby nie było nieporozumień kasa od razu, można to zorganizować inaczej przyjechać do jakiegoś miasta samemu np. A i jeszcze po rozmowie tel. pan S. prosił żeby wysłać mu dane osobowe wraz z numerem pesel i numerem dowodu w celu wypisania umowy :/ hmmm..... dużo coś chcą od potencjalnego pracownika , wpłata pieniędzy,skan dowodu wpłaty wraz z podpisem i dane osobowe.
 

kajtek505050

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kochani,jestem nastepnym niedoszlym jeszcze naiwnym-obym sie mylil,podalem dane firmy znajomemu tlumaczowi francuskiego to w poniedzialek zadzwoni i sprawdzi prawdziwosc ogloszenia.Swoja droga doliczylem sie juz 39 jak ja a jest 36 miejsc do pracy jak doczytalem sie na forum.CIEKAWE
Jak tylko sprawdzi napisze na forum.
 
Do góry